Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Podziel się:

Na potwierdzenie trzeba będzie poczekać na wyniki sekcji zwłok.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

W nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno doszło do wypadku motorówki. Znany producent Piotr Woźniak-Starak i jego 27-letnia towarzyszka mieli wypaść za burtę podczas wykonywania manewru skrętu. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Producent przez pięć dni był poszukiwany przez służby.

Piotr Woźniak-Starak był bardzo lubiany wśród gwiazd. Został pożegnany wzruszającymi wpisami w mediach społecznościowych. Ciepło o zmarłym przyjacielu wypowiedzieli się między innymi Magdalena Boczarska i Kinga Rusin.

Co chwilę na jaw wychodzą nowe informacje w sprawie nagłej śmierci producenta. Fakt nieoficjalnie podał prawdopodobną przyczynę śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek miał zginąć poprzez utonięcie. Jego ciało zostało znaleziono 400 metrów od brzegów jego posiadłości. To wykluczałoby podawaną przez niektóre media teorię o śmierci z powodu urazów mechanicznych.

Informacji jednak nie potwierdziła prokuratura:

Na ten moment nie możemy powiedzieć, kiedy zostaną ujawnione wyniki sekcji zwłok. Wszelkie informacje dotyczące przyczyny śmierci podamy wkrótce - mówił w rozmowie z Faktem Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Giżycku.

Oferty dla Ciebie