Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bal TVN 2019. Katarzyna Kolenda-Zaleska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka: "Bardzo nam go brakuje"

Podziel się:

Tragicznie zmarły producent przez lata był zaangażowany w pomoc fundacji.

Bal TVN 2019. Katarzyna Kolenda-Zaleska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka: "Bardzo nam go brakuje"

W piątek miał miejsce coroczny charytatywny bal Fundacji TVN. Podczas wydarzenia na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy stacji. Nie mogło zatem zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zaprezentowała się w wartej ponoć aż pół miliona złotych biżuterii, Małgorzaty Kożuchowskiej, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Lary Gessler, której po raz pierwszy towarzyszył ukochany. Swoją obecnością tegoroczną edycję zaszczyciła również Edyta Górniak. Diwa po raz kolejny uraczyła zebranych gości swoim głosem, występując na scenie w duecie z Kubą Badachem.

Przed zaprezentowaniem przez wokalistkę krótkiego recitalu, głos zabrała prezes fundacji, Katarzyna Kolenda-Zaleska. Dziennikarka postanowiła wspomnieć tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka:

Mówiła, że Piotr był bardzo zaangażowany w fundację. Był sponsorem i m.in. licytował dla potrzebujących dzieci. Zdradziła, że bardzo go wszystkim brakuje. Chwilę później na scenę zaprosiła Górniak i Badacha, którzy zaśpiewali "Dziwny jest ten świat" - zdradza nasz informator.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie