Ewa Chodakowska zawdzięcza swój ślub Joannie Przetakiewicz: "Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!"

65
Podziel się

Trenerka z okazji szóstej rocznicy ślubu pochwaliła się nietypową historią. Poruszające?

Ewa Chodakowska zawdzięcza swój ślub Joannie Przetakiewicz: "Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!"

Ewa Chodakowska poznała Lefterisa Kavoukisa w Grecji, gdzie mieszkała przez dwa lata. Polkę i Greka połączyła oczywiście miłość do fitnessu i zdrowego stylu życia. Przedsiębiorcza trenerka ściągnęła mężczyznę do Polski podstępem. Ponoć założyła się z nim o to, kto szybciej rozkręci własny biznes. Po wygranej Ewy, Kavoukisa był zmuszony zamieszkać w Polsce.

Para wzięła ślub we wrześniu 2013, w tajemnicy przed mediami. Z okazji szóstej rocznicy zamążpójścia trenerka otworzyła się przed fanami i zdecydowała się na szczere instagramowe wyznanie.

Okazało się, że Ewa nie chciała stawać na ślubnym kobiercu. Kilkakrotnie "uciekała" od małżeństwa:

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem. Wychodziłam z założenia ze na życie trzeba sobie znaleźć partnera, ale z wychodzeniem za mąż nigdy nie było mi po drodze. Zawsze kiedy słyszałam "wyjdziesz za mnie?", a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę. Tym razem było inaczej. Wiedziałam, że Lefteris jest mężczyzną z którym chce spędzić życie - zdradziła fanom.

Do ślubu zainspirowała ją dopiero... Joanna Przetakiewicz:

Przyjęłam zaręczyny z radością, ale trzy lata od zaręczyn wciąż nie wspominałam o ślubie. Ślub się sam o sobie przypomniał. Joanna Przetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie. "Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu zamykając pokaz, a ja chętnie wystawie na aukcję wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundację, którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty" - złożyła propozycję Ewie.

Asiu. Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej. Nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chcę robić zamieszania. Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła "przecież wy tak się kochacie! Jaki to problem? Organizujemy ślub" - ekscytowała się Przetakiewicz.

Właścicielka marki La Mania to "matka chrzestna” małżeństwa Chodakowskiej:

Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytałam "gotowy?”. "Odkąd Cię poznałem". I tak miesiąc później - dzień przed pokazem - wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku, a końcem września ślub kościelny i przyjęcie - wszystko zorganizowane przez matkę chrzestną naszego małżeństwa. Asia, masz u nas taki przydomek.

KOMENTARZE
(65)
Gość
6 miesięcy temu
Wspaniale, zamiast zostawić sobie trochę prywatności na siłę w mediach udowadnia jaki to spontan i jak się kochają. A jaki przypadek przy napiętych grafikach ;)
Gość
6 miesięcy temu
Przepraszam za spam. To te emocje.
Gość
6 miesięcy temu
Nie wierzę w miłość na pokaz ,bujda, kłamstwo tu nie ma miłości 😌
Gość
6 miesięcy temu
Czyli to nie był ślub, tylko event przed pokazem?
Gość
6 miesięcy temu
Tak fałszywej osoby jak Choda to nie znałam
Najnowsze komentarze (65)
Gość
6 miesięcy temu
Jdjdjd
Gość
6 miesięcy temu
....i slub i kariere kobieta kon zwadziecza Ukladom,ukladzikom,konotacjom. Towarzystwo cpunow !
Gość
6 miesięcy temu
Jezu naprawdę? Przecież najpierw sami pisaliście, ze Ewka chciala nawet wziąć ślub na pokazie 🙈 wiec chyba znowu popłynęła.......
Gość
6 miesięcy temu
RINKE wreszcie wybielił zęby.
gość
6 miesięcy temu
No nie wiem czy taka fajna historia do dzielenia się :P Dla mnie to bardziej zabrzmiało, że facet chciał ją poślubić a ona to trochę miała w D i dopiero osoba trzecia przy okazji komercyjnego wydarzenia spowodowała, że poszła po rozum do głowy i w końcu potraktowała tego pana z szacunkiem :P (bo ja bym się wkurzyła, jakby ktoś przyjął moje oświadczyny a potem nieskończenie odwlekał formalizację tak jakby mnie nie szanował!)
gość
6 miesięcy temu
Składki od dochodu ZUS słyszeliście o tym wyjeżdżam właśnie się pakuje nara ...
Gość
6 miesięcy temu
Pełno jest takich historii . A nawet fajniejszych
Gość
6 miesięcy temu
Lanserki obydwie i tak naprawde Snobki .
gość
6 miesięcy temu
Faszczynujące
Gość
6 miesięcy temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji i poklepywania sie po plecach
Gość
6 miesięcy temu
Ewa kup karton snickersow
Gość
6 miesięcy temu
SZKODA KOMENTOWAĆ PUDEL I TAK ZARAZ USUNIE
tamtam
6 miesięcy temu
jej ego pisało już o tym wielokrotnie
gość
6 miesięcy temu
czy ja dobrze rozumiem, że Ewka wzięła ślub, żeby przejść się w ślubnej kiecce po wybiegu w imię jakiegoś zabobonu, że bez ślubu to nie wolno, parzy i w ogóle to prawie przestępstwo?
...
Następna strona