Wtorek 10.09.2019 07:00

Ewa Chodakowska zawdzięcza swój ślub Joannie Przetakiewicz: "Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!"

Ewa Chodakowska Joanna Przetakiewicz Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska zawdzięcza swój ślub Joannie Przetakiewicz: "Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!"

Ewa Chodakowska poznała Lefterisa Kavoukisa w Grecji, gdzie mieszkała przez dwa lata. Polkę i Greka połączyła oczywiście miłość do fitnessu i zdrowego stylu życia. Przedsiębiorcza trenerka ściągnęła mężczyznę do Polski podstępem. Ponoć założyła się z nim o to, kto szybciej rozkręci własny biznes. Po wygranej Ewy, Kavoukisa był zmuszony zamieszkać w Polsce.

Ewa Chodakowska tłumaczy się z doniesień o jej upadku: "Nie da się robić wszystkiego"

Para wzięła ślub we wrześniu 2013, w tajemnicy przed mediami. Z okazji szóstej rocznicy zamążpójścia trenerka otworzyła się przed fanami i zdecydowała się na szczere instagramowe wyznanie. 

Ewa Chodakowska na romantycznej randce z mężem: wspólne pedałowanie i czułości na ławce

Okazało się, że Ewa nie chciała stawać na ślubnym kobiercu. Kilkakrotnie "uciekała" od małżeństwa:

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem. Wychodziłam z założenia ze na życie trzeba sobie znaleźć partnera, ale z wychodzeniem za mąż nigdy nie było mi po drodze. Zawsze kiedy słyszałam "wyjdziesz za mnie?", a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę. Tym razem było inaczej. Wiedziałam, że Lefteris jest mężczyzną z którym chce spędzić życie - zdradziła fanom.

Do ślubu zainspirowała ją dopiero... Joanna Przetakiewicz:

Przyjęłam zaręczyny z radością, ale trzy lata od zaręczyn wciąż nie wspominałam o ślubie. Ślub się sam o sobie przypomniał. Joanna Przetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie. "Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu zamykając pokaz, a ja chętnie wystawie na aukcję wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundację, którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty" - złożyła propozycję Ewie.

Asiu. Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej. Nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chcę robić zamieszania. Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła "przecież wy tak się kochacie! Jaki to problem? Organizujemy ślub" - ekscytowała się Przetakiewicz.

Właścicielka marki La Mania to "matka chrzestna” małżeństwa Chodakowskiej:

Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytałam "gotowy?”. "Odkąd Cię poznałem". I tak miesiąc później - dzień przed pokazem - wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku, a końcem września ślub kościelny i przyjęcie - wszystko zorganizowane przez matkę chrzestną naszego małżeństwa. Asia, masz u nas taki przydomek.

Spodziewaliście się, że Przetakiewicz jest taką specjalistką od swatania koleżanek?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem.. wychodziłam z założenia ze na ŻYCIE trzeba sobie znaleźć PARTNERA .. ale z wychodzeniem za mąż, nigdy nie było mi po drodze.. Zawsze kiedy słyszałam „wyjdziesz za mnie?”, a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę.. Tym razem BYŁO INACZEJ.. Wiedziałam ze Lefteris jest mężczyzną z którym chce spędzić życie .. przyjęłam zaręczyny z radością, ale trzy lata od zaręczyn wciąż nie wspomiałam o ślubie .. ŚLUB SIĘ SAM O SIEBIE PRZYPOMNIAŁ .. @joannaprzetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie ✨ „Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu .. zamykając pokaz .. a ja chętnie wystawie na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundacje którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi” 😱😱😱😱😱 ASIU! Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej .. nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chce robić zamieszania 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub❣️❣️❣️” - cała Asia 😅❤️ Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytał „GOTOWY?” ... „Odkąd Cię poznałem” 🥰🥰🥰 ..... i tak miesiąc później - dzień przed pokazem - wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku ❣️❣️❣️Końcem września ślub kościelny i przyjęcie - wszystko zorganizowane przez MATKĘ CHRZESTNĄ naszego małżeństwa 😅😅😅 Asia.. masz u nas taki przydomek 🤩🤩🤩 we love u! Forever ❣️ PS. Dziękuje @helenaroszak za przypominajke 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Zaraz po tym pobiegłam do męża ze słowami „happy anniversary Baby” i zobaczyłam te jego wielkie uśmiechnięte oczyska!!! „To dziś?” NIO! TO DZIŚ!!! Idealnie, bo właśnie się pakujemy... będzie co świętować ❤️ Taka z nas para 🤷🏼‍♀️ ważne ze wciąż ZAKOCHANA NA ZABÓJ 🥰🥰🥰

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)Wrz 9, 2019 o 3:34 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (92)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 92
Odpowiedz
14 6
zgłoś
Gość 10.09.2019 07:02
Fszczosające:|
Odpowiedz
80 2
zgłoś
Gość 10.09.2019 07:02
Przepraszam za spam. To te emocje.
Odpowiedz
18 7
zgłoś
Gość 10.09.2019 07:03
I super! Kocham miłość 🙂
Odpowiedz
21 9
zgłoś
Gość 10.09.2019 07:03
Widać, ze się kochają :)
Odpowiedz
133 10
zgłoś
Gość 10.09.2019 07:04
Wspaniale, zamiast zostawić sobie trochę prywatności na siłę w mediach udowadnia jaki to spontan i jak się kochają. A jaki przypadek przy napiętych grafikach ;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 92