Wtorek 10.09.2019 10:15

Agnieszka Dygant rzadko wspomina swoje pierwsze małżeństwo. Kim jest Marcin Władyniak, jej były mąż?

Agnieszka Dygant hotnews

Agnieszka Dygant rzadko wspomina swoje pierwsze małżeństwo. Kim jest Marcin Władyniak, jej były mąż?

Agnieszka Dygant zdobyła rozpoznawalność dzięki rolom w popularnych serialach. Mimo upływu czasu wiele osób wciąż pamięta jej kreacje aktorskie z Niani czy Prawa Agaty, które utrzymywały się na antenie przez kilka dobrych sezonów. Największą zmianą w jej karierze było jednak podejście do kwestii dzielenia się prywatnością, bowiem dopiero po latach aktorka "wpuściła" fanów do swojego życia.

Zobacz: Agnieszka Dygant wyjechała nad polskie morze. Towarzyszą jej znane przyjaciółki

Agnieszka Dygant przez lata słynęła z tego, że bardzo szanuje swoją prywatność. Aktorka odmawiała wywiadów na temat spraw osobistych i mocno dbała o to, aby mówiono o niej wyłącznie w kontekście jej osiągnięć zawodowych. Z tego powodu jej związek z Patrickiem Yoką, znanym scenarzystą, mógł być dla niektórych sporym zaskoczeniem. Para poznała się aż 13 lat temu, gdy pracowali razem na planie Fali zbrodni.

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka wychowują wspólnie 9-letniego syna Ksawerego, jednak konsekwentnie nie dopuszczają mediów do szczegółów swojego związku. Jak widać, okazało się to receptą na sukces, bowiem do dziś uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show biznesu. Niewiele osób jednak wie, że przed związaniem się z Yoką aktorka była już raz mężatką.

Marcin Władyniak to aktor i jednocześnie były mąż Agnieszki Dygant. Para poznała się jeszcze na studiach i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło. Władyniak grał między innymi w serialu Na Wspólnej, gdzie wcielał się w rolę Konrada Bartczaka, chłopaka Moniki Zięby. Choć nie pojawia się na głośnych imprezach branżowych, to ma na swoim koncie sporo sukcesów zawodowych.

Marcin Władyniak jest absolwentem łódzkiej Filmówki i przed laty występował między innymi na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. Dodatkowo jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Nic dziwnego, że Agnieszka Dygant przed laty uległa jego zalotom. Para pobrała się jeszcze przed ukończeniem studiów, jednak ich relacja nie przetrwała.

Mimo tego, że Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak ostatecznie nie ułożyli sobie razem życia, to dziś żadne z nich nie może chyba narzekać na swój los. Aktorka jest związana z Patrickiem Yoką i wychowuje z nim syna, natomiast Władyniak jest dziś ojcem trójki dzieci.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (58)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58
Odpowiedz
121 7
zgłoś
Gość 10.09.2019 10:16
Zrobiła sobie nos!
Odpowiedz
184 29
zgłoś
gość 10.09.2019 10:16
Katarzyna Warnke ma już syna Mateusza z pierwszego związku.
Odpowiedz
93 19
zgłoś
Gość 10.09.2019 10:18
Gość: Zrobiła sobie nos!
Nie tylko cala twarz inna ale na plus bo kiedys tragedia
Odpowiedz
16 5
zgłoś
Gość 10.09.2019 10:20
Gość: Zrobiła sobie nos!
Moze jej przeszkadzał
Odpowiedz
55 8
zgłoś
Addy 10.09.2019 10:20
Gość: Zrobiła sobie nos!
Już dawno o tym było wiadomo. Sama się przyznała
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58