Wtorek 17.09.2019 10:30

Pogryziony przez małpę Filip Chajzer odpowiada Kindze Rusin: "Nie wymyśliłem tego tematu"

Filip Chajzer Kinga Rusin

Pogryziony przez małpę Filip Chajzer odpowiada Kindze Rusin: "Nie wymyśliłem tego tematu"

Filip Chajzer nosi w sobie prawdziwego "dziennikarskiego bakcyla", który zapewnił mu już nominację do pudelkowej żenady roku. Wciskanie botoksu w czoło, homofobiczne żarty czy nawoływanie do linczu na Facebooku to jedynie niektóre z pozycji w imponującym CV Filipa. Ambitny syn Zygmunta Chajzera objął niedawno posadę prowadzącego Dzień Dobry TVN, co umożliwia mu fundowanie widzom porannej dawki "cudzowstydu".

"Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer gości czarnoskórego sportowca w śniadaniówce: "A myślisz, że DZIEWCZYNY FAKTYCZNIE LUBIĄ BRĄZ?"

W poniedziałkowym odcinku śniadaniówki Filip miał okazję przeżyć bliskie spotkanie z kapucynkami. W pewnym momencie małpka ugryzła Chajzera w rękę, czym oczywiście nie zapomniał pochwalić się na Instagramie. Ze swoimi przemyśleniami wyskoczyła także niezastąpiona Kinga Rusin, która od czasu kosmetykowej afery z Małgorzatą Rozenek pełni funkcję "naczelnej polskiej ekolożki". Koleżance Filipa ze stacji nie spodobał się fakt, że kapucynki miały na sobie ludzkie ubrania.

Filip Chajzer ugryziony przez małpę na wizji. Dostał burę od Kingi Rusin: "Robienie ze zwierząt zabawek to BARBARZYŃSTWO"

Nie obyło się oczywiście bez riposty pogryzionego przez małpę Chajzera. Prowadzący "kultowej" Hipnozy całą winę złożył na produkcję śniadaniówki:

Droga Kingo. Pracujesz w Dzień Dobry TVN od pierwszego wydania tego programu i jak doskonale wiesz nie wymyśliłem tego tematu. Razem z Małgorzatą Ohme przeprowadziliśmy dziennikarską rozmowę o pewnym zjawisku. Ja nie jestem od oceniania, osądzania, wydawania wyroków - napisał w komentarzu na Instagramie.

Przyznał również, że nie jest polskim "Doktorem Dolittle" i ma prawo nie znać się na zwierzęcej modzie:

Nie mi oceniać czy trzymanie: kota, psa, małpy, węża, chomika czy żółwia w domu wolnostojącym bądź bloku jest właściwe czy nie. To nie jest mój zawód, nie jestem też ekspertem w tej sprawie. Nie wiem też czy ubieranie kotów, psów, koni i kapucynek szkodzi tym zwierzakom. Jedno jest dla mnie pewne. Ludzie, z którymi wczoraj rozmawialiśmy, bardzo kochają te zwierzęta i z pewnością nie daliby im zrobić krzywdy -zarzekał się.

Kupujecie jego argumenty?Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (231)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 231
Odpowiedz
60 63
zgłoś
gość 17.09.2019 10:30
chajzer out!
Odpowiedz
78 47
zgłoś
Gość 17.09.2019 10:31
Nie trawie tego gościa
Odpowiedz
12 27
zgłoś
Gość 17.09.2019 10:36
Zjadłam kilka pączków na śniadanie i je zwróciłam ale czuję że trochę zostało w żołądku :(
Odpowiedz
8 12
zgłoś
gość 17.09.2019 10:38
Gość: Tyle pudel pisał o zaszczycie wdowy na promocji filmu a nawet foty nie maja
gonić hienę
Odpowiedz
116 41
zgłoś
Wisła!!!!!!! 17.09.2019 10:38
Kinga zajmij się gównem warszawskim w Wiśle! Czekamy!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 231