Środa 18.09.2019 11:04

Joanna Krupa WYGRAŁA PROCES z klubem dla swingersów. Dostanie odszkodowanie

Joanna Krupa hotnews

Joanna Krupa WYGRAŁA PROCES z klubem dla swingersów. Dostanie odszkodowanie

Joanna Krupa ma w naszym kraju status celebrytki i chętnie z niego korzysta. Co prawda pod względem propozycji zawodowych miała dużo więcej szczęścia w Polsce niż w Stanach Zjednoczonych, jednak w obu krajach nie może narzekać na brak uwagi ze strony mediów. Pomocne okazały się w tym przypadku ślub i późniejsza ciąża, które dzięki jej usilnym staraniom urosły w ostatnich miesiącach do rangi medialnego wydarzenia.

Zobacz: Joanna Krupa urodzi CÓRKĘ!: "Mój mąż popłakał się ze wzruszenia"

Joanna Krupa nie może w ostatnim czasie narzekać na brak sukcesów. Celebrytka co tydzień gości w naszych domach w ramach show Top Model, a także regularnie udziela wywiadów i bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych. Okazuje się, że z popularności Krupy postanowił skorzystać jeden z amerykańskich klubów, który promował jej wizerunkiem imprezy dla... swingersów.

Zgodnie z doniesieniami Miami Herald, Joanna Krupa i 31 innych kobiet wygrały proces, który wytoczyły w 2015 roku właścicielom klubu Velvet w Miami. Mieli oni kraść zdjęcia znanych modelek i aktorek z internetu, a następnie umieszczać je w swoich ofertach reklamowych. Promowali w ten sposób imprezy dla swingersów, z którymi rzeczone kobiety nie miały nic wspólnego.

Oprócz Joanny Krupy wśród poszkodowanych znalazły się chociażby Jaime Edmondson, Cory Skinner i kilka modelek znanych z Playboya. Sąd na Florydzie przyznał im rację i ogłosił właśnie, że właściciele Velvet Club mają im wypłacić 892,5 tysiąca dolarów. Sprawa ciągnęła się od 2015 roku i dopiero teraz ogłoszono wysokość odszkodowania.

Choć sprawa zakończyła się po ich myśli, to problem jednak w tym, że zasądzona kwota jest do podziału dla wszystkich poszkodowanych kobiet. Wynika z tego, że każda z nich otrzyma "zaledwie" 28 tysięcy dolarów odszkodowania. Biorąc pod uwagę zarobki niektórych z nich, nie jest to zapewne kwota, na którą liczyły. Szczególnie, że początkowo domagały się wspólnie ponad 5 milionów dolarów...

Myślicie, że mimo wszystko zasługiwały na więcej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (91)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 18.09.2019 11:17
Racja
Odpowiedz
267 10
zgłoś
gość 18.09.2019 11:20
to nie chodzi o pieniądze tylko o to że sąd wydał skazujący wyrok, jej ta kasa niepotrzebna
Odpowiedz
22 5
zgłoś
Gość 18.09.2019 11:21
Wystarczy na jedną parę bodów od Chanel lub Gucci :)
Odpowiedz
17 7
zgłoś
gość 18.09.2019 11:22
Czy ona w USA w ogóle była modelką na wybiegach ?
Odpowiedz
37 40
zgłoś
gość 18.09.2019 11:26
Ta wynajęta kobieta ma za zadanie demoralizować polskie dziewczyny. To socjotechnika. Ona jest zwykłą tuftą (najdelikatniejsze określenie jej "zawodu").
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91