Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Woźniak-Starak osobiście nadzoruje przygotowania do premiery "Ukrytej Gry"

0
Podziel się

Pojawiła się również na planie teledysku Ani Karwan, który ma promować produkcję.

Agnieszka Woźniak-Starak osobiście nadzoruje przygotowania do premiery "Ukrytej Gry"
bDZoHUOJ

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona Agnieszka długo nie zabierała głosu. Po jakimś czasie zdecydowała się jednak zamieścić na Instagramie wzruszający wpis, w którym podziękowała wszystkim za wsparcie i wspomniała ukochanego.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się również na pierwsze publiczne wyjście od czasu uroczystości pogrzebowych męża. Gwiazda wzięła udział w 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, na którym swoją premierę miał ostatni film Piotra, thriller Ukryta Gra. Media do ostatniej chwili zastanawiały się, czy Agnieszka weźmie udział w wydarzeniu, jednak ostatecznie udało jej się dotrzeć do Gdyni, aby wraz z resztą gości uczcić pamięć producenta.

bDZoHUOL

I chociaż żona Piotra Woźniaka-Staraka nie stanęła na czele jego firmy Watchout Studio, wciąż leży jej na sercu działalność męża w branży filmowej. Okazuje się, że gwiazda czynnie angażuje się w promocję jego ostatniej produkcji. Jak donosi Fakt, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła osobiście zająć się przygotowaniami do kinowej premiery Ukrytej Gry.

Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film - zdradziła dziennikowi osoba pracująca przy produkcji filmu.

bDZoHUOR

Ponoć gwiazda wybrała się na plan wideoklipu i starannie nadzorowała pracę ekipy, dając im wiele cennych wskazówek.

Spędziła na planie kilka godzin i bardzo aktywnie uczestniczyła w pracy. Dawała ekipie swoje cenne uwagi. Chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą też jest piosenka Ani - przyznała osoba z ekipy Ukrytej Gry.

Akcja filmu w reżyserii Łukasza Kośmickiego toczy się podczas zimnej wojny. Ukryta Gra opowiada historię porwania wybitnego amerykańskiego matematyka, Joshuy Mansky'ego, który ma wystąpić w turnieju szachowym w warszawskim Pałacu Kultury. Rywalizacja z sowieckim mistrzem rozgrywek stanowi jednak tylko przykrywkę dla zagrażającego światu konfliktu nuklearnego. W filmie zobaczymy m.in Billa Pullmana, Roberta Więckiewicza i Magdalenę Boczarską.

Ukryta Gra trafi na ekrany polskich kin 8 listopada. Wybierzecie się?

bDZoHUOS
bDZoHUOT
bDZoHUPm
KOMENTARZE
(0)
bDZoHUPH