Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Woźniak-Starak osobiście nadzoruje przygotowania do premiery "Ukrytej Gry"

171
Podziel się

Pojawiła się również na planie teledysku Ani Karwan, który ma promować produkcję.

Agnieszka Woźniak-Starak osobiście nadzoruje przygotowania do premiery "Ukrytej Gry"
bDfkDLpN

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona Agnieszka długo nie zabierała głosu. Po jakimś czasie zdecydowała się jednak zamieścić na Instagramie wzruszający wpis, w którym podziękowała wszystkim za wsparcie i wspomniała ukochanego.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się również na pierwsze publiczne wyjście od czasu uroczystości pogrzebowych męża. Gwiazda wzięła udział w 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, na którym swoją premierę miał ostatni film Piotra, thriller Ukryta Gra. Media do ostatniej chwili zastanawiały się, czy Agnieszka weźmie udział w wydarzeniu, jednak ostatecznie udało jej się dotrzeć do Gdyni, aby wraz z resztą gości uczcić pamięć producenta.

bDfkDLpP

I chociaż żona Piotra Woźniaka-Staraka nie stanęła na czele jego firmy Watchout Studio, wciąż leży jej na sercu działalność męża w branży filmowej. Okazuje się, że gwiazda czynnie angażuje się w promocję jego ostatniej produkcji. Jak donosi Fakt, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła osobiście zająć się przygotowaniami do kinowej premiery Ukrytej Gry.

Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film - zdradziła dziennikowi osoba pracująca przy produkcji filmu.

bDfkDLpV

Ponoć gwiazda wybrała się na plan wideoklipu i starannie nadzorowała pracę ekipy, dając im wiele cennych wskazówek.

Spędziła na planie kilka godzin i bardzo aktywnie uczestniczyła w pracy. Dawała ekipie swoje cenne uwagi. Chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą też jest piosenka Ani - przyznała osoba z ekipy Ukrytej Gry.

Akcja filmu w reżyserii Łukasza Kośmickiego toczy się podczas zimnej wojny. Ukryta Gra opowiada historię porwania wybitnego amerykańskiego matematyka, Joshuy Mansky'ego, który ma wystąpić w turnieju szachowym w warszawskim Pałacu Kultury. Rywalizacja z sowieckim mistrzem rozgrywek stanowi jednak tylko przykrywkę dla zagrażającego światu konfliktu nuklearnego. W filmie zobaczymy m.in Billa Pullmana, Roberta Więckiewicza i Magdalenę Boczarską.

Ukryta Gra trafi na ekrany polskich kin 8 listopada. Wybierzecie się?

bDfkDLpW
bDfkDLpX
bDfkDLqq
KOMENTARZE
(171)
AGA
rok temu
Aga, kochana. Życzę Ci abyś jescze kiedyś była szczęśliwa. Dużo miłości ❤️
Gość
rok temu
Dajcie jej spokój, wraca do życia.
gość
rok temu
Jakiego ona ma pecha to głowa mała
bDfkDLqr
gość
rok temu
facet ,ktory ma kase to moze miec kazda kobiete
Gość
rok temu
Szkoda faceta, szkoda jej.
Najnowsze komentarze (171)
Gość
rok temu
Piękna para. Cudowni ludzie. Bardzo współczuję pani Agnieszce i życze dużo siły aby mogła przejść przez tą niewyobrażalną tragedię. Pozdrawiam serdecznie.
za
rok temu
szybko się ogarnęła
gość
rok temu
A teraz matka Piotra nie ma ani syna, ani nawet wnuk po nim nie został, wiec niewykluczone ze wręcz obwiniają Agnieszkę za to co się wydarzyło. Że gdyby założyli normalną rodzinę, to może Piotr by się ustatkował.
Gość
rok temu
Mimo wszystko jaka by nie była to zawsze śmierć męża. Czy to ważne jaki był? Może naprawdę się kochali może to tylko taki układ. ....tego nie wie nikt poza rodziną.
Gość
rok temu
Szkoda tej pani. Widać że jest cała w bólu. Pewnie go kochała. ..... to jednak straszne.
Gość
rok temu
Wałęsa świętuje z szamanem chodźcie poczytać
Gość
rok temu
Nic mnie to nie obchodzi serio, ale po co te „ zapłakane sweet focie jaki koń jest każdy widzi
Gość
rok temu
A co z narkotykami znalezionymi na lodce??
bDfkDLqj
gość
rok temu
ciekawe czy ją zdradzał? bo tak za nim płacze jakby był ideałem...
Gość
rok temu
Aga jestes silna I dasz rade.
gość
rok temu
brawo trzeba z żywymi na przód iść
gość
rok temu
wspaniałe życie, cudowna miłość i jedna sekunda beztroski....i po chłopie. Czyli hulaj dusza, piekła nie ma. Zastanówmy się nad tym co robimy bo może nas zabraknąć przez naszą totalną głupotę.
gość
rok temu
gra pozorow
gość
rok temu
gra pozorow
...
Następna strona
bDfkDLqL