Niedziela 06.10.2019 14:45

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kogo wybierze Maciek z "Love Island"!

Love Island

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kogo wybierze Maciek z "Love Island"!Piątkowy odcinek show Love Island. Wyspa Miłości niewątpliwie należał do jednych z najbardziej emocjonujących w historii programu. Wszystko za sprawą przeparowania, które odbyło się w cieniu miłosnego dramatu między zwaśnionymi partnerami, Oliwią i Maćkiem. Emocje podgrzała prowadząca program Karolina Gilon, która niespodziewanie pojawiła się w rezydencji uczestników kilka godzin wcześniej, dając chłopakom mniej czasu na podjęcie decyzji, z którą z dziewczyn chcą dalej iść przez program.

Zobacz: "Love Island": Oliwia rozstanie się z partnerem przez "zbyt odważne" zdjęcia na Instagramie? "TO TYLKO MOJA PRACA!" (ZDJĘCIA)

Zarówno Franek, jak i Mikołaj postanowili pozostać przy obecnych partnerkach: Marietcie i Sylwii. Paweł wybrał Monikę, tłumacząc, że chciałby zrobić kolejny krok do przodu. Atmosferę niespodziewanie podgrzał Damian, który wbrew oczekiwaniom Ady, postanowił kontynuować przygodę na wyspie w towarzystwie Beaty. Jednak prawdziwe emocje rozpoczęły się wtedy, gdy przed wyborem stanął Maciek. Choć wcześniej oddał swe serce Oliwii, ta w ostatnim czasie bardzo go zawiodła...

ZOBACZ: Pupa Oliwii z "Love Island" wygląda bardzo podejrzanie. Kolejna mistrzyni Photoshopa w polskim show biznesie?

I w tym momencie obgryzający z nerwów paznokcie widzowie zostali zmuszeni, by w napięciu czekać na poniedziałkowy odcinek show, w którym wszystko ma się wyjaśnić. Jednak okazuje się, że niektórzy fani programu mieli obejrzeć program wcześniej, gdyż 26. odcinek programu miał zostać omyłkowo wrzucony na platformę Ipla.

Nieźle, że dodaliście na chwilę na Ipli poniedziałkowy odcinek i wiadomo, kogo wybrał Maciek - skomentowała Weronika na oficjalnym profilu Love Island. Po kilkunastu minutach usunęliście, ale i tak dużo osób już wie - dodała.

Na skrzynkę donosy@pudelek.pl dostaliśmy również sensacyjną infomację, kogo wybrał Maciek.

Maciek zdecydował się na Adę, odwdzięczył się jej za to, że ona kiedyś wybrała go na parowaniu na początku programu. Oliwia płakała, bo myślała, że Maciek ją wybierze, ale wyspiarze byli zadowoleni, że odpadła - donosi nasz informator.

Niestety, nie wiadomo, co było dalej, gdyż po kilkunastu minutach odcinek zniknął z sieci.

Stacja Polsat zaprzecza jednak, że taka sytuacja miała miejsce.

Nie jest to możliwe, ponieważ poniedziałkowy odcinek nie został jeszcze zmontowany. Jutrzejszy odcinek "Love Island Wyspy Miłości" zostanie wyemitowany na Ipli w poniedziałek o godzinie 20.00, zgodnie z ramówką platformy Ipla - poinformowała nas Magdalena Radziszewska odpowiedzialna za PR programu.

Myślicie, że Maciek rzeczywiście zrezygnował z Oliwii?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (300)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 300
Odpowiedz
23 11
zgłoś
Gość 06.10.2019 14:51
Wow to dla mnie nic współ ego z miluscia m i d na!!! Szukajcie też jedynej i dbajcie o nia
Odpowiedz
684 42
zgłoś
Gość 06.10.2019 14:53
Oglądam to jako odmóżdżenie po ciężkim dniu pracy. Dobrze mi się po tym spi 😂😂😂
Odpowiedz
39 18
zgłoś
Gość 06.10.2019 14:54
O milsc trzeba włączyć a nie obrażać zdradzać bleee
Odpowiedz
8 7
zgłoś
Gość 06.10.2019 14:55
Gdd
Odpowiedz
114 26
zgłoś
Gość 06.10.2019 14:56
Gość: Zobaczcie filmy Kieslowskiego, a nie Love Island
Spoko, lubię Dekalog, ale i Love Island obejrzę. Co w tym złego?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 300