Prawnik syna Beaty Szydło dementuje: "Ksiądz Tymoteusz Szydło NIE ZOSTAŁ OJCEM"

396
Podziel się

Oświadczenie jest odpowiedzią na pogłoski krążące od jakiegoś czasu w sieci.

Prawnik syna Beaty Szydło dementuje: "Ksiądz Tymoteusz Szydło NIE ZOSTAŁ OJCEM"

Tymoteusz Szydło pod koniec maja 2017 roku przyjął święcenia kapłańskie. Najstarszy syn Beaty i Edwarda Szydło wziął udział w uroczystości wraz z dwunastoma diakonami w katedrze świętego Mikołaja w Bielsku-Białej. W tym wyjątkowym dniu księdzu Tymoteuszowi towarzyszyła najbliższa rodzina, która zdawała się tym faktem wyjątkowo przejęta.

W rozmowie z mediami Beata Szydło *wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo dumna z syna i nie kryła ekscytacji jego nową drogą życiową . W ostatnich dniach sierpnia okazało się, że *syn byłej premier nie pojawił się w nowej parafii i poprosił o bezterminowy urlop.

Nagłe zniknięcie księdza Tymoteusza Szydło wywołało lawinę plotek, między innymi na temat jego sytuacji osobistej. Pojawiały się nawet głosy, że syn Beaty Szydło może wkrótce zostać lub został ojcem, co miałoby tłumaczyć jego nagły urlop. Tym doniesieniom zaprzecza pełnomocnik księdza Tymoteusza Szydło, który właśnie wydał w tej sprawie oświadczenie.

Całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło. W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane. Jednocześnie oświadczam, że w stosunku do wszystkich osób oraz podmiotów rozpowszechniających dalej powyższe kłamstwa niezwłocznie kierowane będą do sądów prywatne akty oskarżenia oraz powództwa cywilne o ochronę dóbr osobistych - poinformował adwokat Maciej Zaborowski w oświadczeniu przekazanym Wirtualnej Polsce.

Warto wspomnieć, że w poniedziałek w mediach pojawiła się również prośba skierowana do mediów, pod którymi podpisali się ks. Tymoteusz Szydło, jego brat Błażej oraz żona Beata.

Nasze działania stanowią przedmiot komentarzy i ocen dedykowanych m.in. przez internautów, w tym niejednokrotnie w bardzo obraźliwej formie. To wszystko odbija się negatywnie na naszym życiu prywatnym. Informacje te, a niejednokrotnie także plotki, dotyczą szczegółów m.in. tak doniosłych dla nas wydarzeń jak ślub czy inne ważne uroczystości rodzinne - przekazali w odezwie do mediów.

Warto wspomnieć, że ks. Tymoteusz Szydło wcześniej pełnił posługę w parafii w Buczkowicach, a także w kościele pod wezwaniem świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Pod koniec sierpnia miał się pojawić w nowym miejscu, jednak tak się nie stało. Jednocześnie nie wiadomo, kiedy dokładnie miałby wrócić do posługi.

KOMENTARZE
(396)
gość
6 miesięcy temu
Dobry prawnik , za pieniądze, będzie głosić, że ziemia jest płaska i podtrzymują ją 3 żółwie, taka robota
Szydloklamie
6 miesięcy temu
Buhaha...Nie został ojcem BO DZIEWCZYNKA NADAL JEST W CIĄŻY!!!!
gosc
6 miesięcy temu
to ksiadz ma prawnika?
Gość
6 miesięcy temu
Pamiętam jak dawno temu Clinton wydawał oświadczenia, że nic go nie łączyło z Lewinsky, albo sportowców, którzy nigdy nie brali dopingu...
Gość
6 miesięcy temu
Jasne.Swiezo wyświęcony ksiądz wziął urlop od bycia księdzem?większego absurdu nie słyszałam.Kolejny dowód na to że ksiądz to nie powołanie tylko zawód.Jak Szydło starszy sądem to jest coś na rzeczy.Mamuska niech lepiej powie prawdę w swojej sprawie a nie nabrała wody w usta.Ale co tam dostanie rozgrzeszenie od synka to może kłamać ile chce.
Najnowsze komentarze (396)
Gość
5 miesięcy temu
Santo Subito! Tatuś Roku.
Gość
5 miesięcy temu
Santo Subito! Tatuś Roku.
Yoda
5 miesięcy temu
Kto na oczach ma piksele nieprawy jest i niesprawiedliwy
Gość
5 miesięcy temu
Kuria zbiera na wózek
Gość
5 miesięcy temu
Te Ciążę nam się po prostu należały
Gość
5 miesięcy temu
Ciąża? To wszystko wina TUSKA!
Gość
5 miesięcy temu
E a może to tylko nagły wyjazd służbowy do San Escobar.
Gość
5 miesięcy temu
Zadzwońcie po Banasia!!!!
Yoda
5 miesięcy temu
Kto na gumce oszczędza Tatusiem prędko zostaje.
Gość
5 miesięcy temu
Niech se zatrudnieni pada do sportu hostii
gość
5 miesięcy temu
A niechby i został :)
gość
5 miesięcy temu
Może jeszcze nie został, ale cos jest na rzeczy.........hehe
zuza
5 miesięcy temu
Powiedział, że nie został, ale nie że nie zostanie...
gość
5 miesięcy temu
Bardzo mu wspolczuje, skoro zdecydowal sie na ten urlop to musi miec wazny powod i z pewnoscia nie jest to wyjazd na wczasy w Cieplych krajach, Ludzie sa paskudni i wszedzie wesza jakas niegodziwosc. jedyne co mnie zaskakuje to straszenie procesami
...
Następna strona