"To nie ja wybrałam Amerykę, to Ameryka wybrała mnie!"

503 reakcje
0
0
503
Podziel się

Mogłaby przynajmniej udawać, że ma do siebie dystans. W końcu jest aktorką...

"To nie ja wybrałam Amerykę, to Ameryka wybrała mnie!"

Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się, że Iza Miko jest aż tak zapatrzona w siebie. Owszem, wygląda na osobę zachłyśniętą popularnością, ale bez przesady. Mogłaby przynajmniej udawać, że ma do siebie dystans. W końcu jest aktorką...

Miko udzieliła ostatnio obszernego wywiadu Angorze. Już na wstępie Miko ogłosiła: _**To nie ja wybrałam Amerykę, to Ameryka wybrała mnie!**_ Mocne słowa. Ciekawe, jak skomentowałaby je Natalka Lesz, która podobno utrzymywała ją w tej Ameryce przez dłuższy czas. Miko starym staropolskim zwyczajem zamieszkała bowiem w Nowym Jorku "przy bogatej rodzinie", a potem równie po staropolsku wypięła się na nią. Obecnie udaje, że w ogóle nie zna Natalki.

Dalej wylicza swoje zasługi: W wieku 15 lat pracowałam ze światowej klasy pedagogami. Teraz chodzę na zajęcia szkoły jednej z najbardziej cenionych pedagogów aktorstwa Ivany Chubbuck. Mam agenta, managera, prawnika i managera finansowego. Cały ten menagement pochłania 45% moich wydatków**.**

Jednak tych czterech kosztownych pracowników to dla rozchwytywanej Izy wciąż za mało. Planuje zatrudnienie kolejnego:

Moje życie nabiera takiego tempa, że jak tylko będę mogła, to zatrudnię asystenta. Czasem byłoby dobrze, żeby ktoś mi przypomniał, aby usiąść i np. coś zjeść**.**

Och jaka biedna, zapracowana. Nie ma czasu się wysrać. Mamy już współczuć?

503
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(503)
gość
11 lat temu
swb
gość
11 lat temu
pointa-the best ;D poplakalam sie ze smiechu ;D
abler
11 lat temu
Ten tytuł brzmi jak piosenka...
Hefronancjusz
11 lat temu
a za oknem to Hollywood, the Sunset Boulevard. A na pierwszym planie nominowana do, jak to sie nazywa ten polski oskar, a juz wiem " Zasluzony dla Kultury".
boobies
11 lat temu
Co za maniaaa... nalezy jej sie gorszy final niz rosatti.
Najnowsze komentarze (503)
gość
11 lat temu
Haha kocham pudla:D:D
gość
11 lat temu
I po co tak ostro?! Ja ją bardzo lubię! Jest świetną aktorką i myślę, że to wszystko kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
w jakich filmach grala miko
szogun77
11 lat temu
jak tak głęboko w patrzeć się jej w oczy to , można dostrzec wewnątrz jej głowy nitkę, która łączy uszy przeszywając pustkę.
gość
11 lat temu
Skoro tak krytykujecie, zapewne macie powód bo jesteście o niebo piękniejsi, mąrzejsi, odnieśliście spektakularny sukces a przede wszystkim nigdy nie zrobiliście nikomu nic złego. Brawo!
gość
11 lat temu
brzydka. taki podbródek brzydki i w ogóle
gość
11 lat temu
ale zanujaca jest tak kobieta
gość
11 lat temu
ona wyglada jak joker...
gość
11 lat temu
Brawo Iza. Jesteś wpaiała i tak trzymaj. Piękna, pracowita i z jajem. Dla mnie super. Powodzenia.
gość
11 lat temu
Iza Miko jest wspaniałą dziewczyną. U nas aktorzy płacą Agentom 10 % honorarium i płaczą że tyle wydają, Taraz niech popatrzą ile płacą w Ameryce. Osobiście podziwiam Miko za pracowitość. Nasi aktorzy nie pracują nad sobą tylko biadolą. W USA sie zasuwa a nie marudzi.
gość
11 lat temu
Zawsze śmiać mi się chce z tych wymyślanych na bierząco informacji jak druga połowa tego newsa. Ciekawe jakim debilem trzeba być żeby pisać dla pudla, kaprysów i innych tego typu stron. Może jest jakiś test na antyinteligenta i wtedy dostaje się wymarzoną pracę w pudlu pewnie trzeba być tylko po podstawówce i być grubym brzydkim nieudacznikiem żeby łatwiej było się wyżywać na znanych, pięknych, którzy coś w życiu osiągnęli-to jest przepis na idealnego pracownika redakcji pudelka/lansika/kaprysów...(niepotrzebne skreslić)
trishh
11 lat temu
nie widziałam z nią żadnego filmu. znam ją, owszem. kiedyś chyba była w szymonie majewskim. Tam wydała się taka.. normalna. Wywiadu w angorze nie czytałam. Ale szczerze jestem sfrustrowana. Chociaż wszystko to mogło być wyssane z palca, to i tak teraz zrażenie do Miko zostanie.
gość
11 lat temu
Znowu to paskudne żabsko..
Thoth
11 lat temu
No właśnie!
...
Następna strona