Trwa ładowanie...
Przejdź na

Esmeralda Godlewska i Ewelona NAGRAŁY NA SIEBIE DISSY! (WIDEO)

113
Podziel się

Podobno teksty piosenek napisały samodzielnie. Która "wygrała"?

Esmeralda Godlewska i Ewelona NAGRAŁY NA SIEBIE DISSY! (WIDEO)
bDIJOZsl

Choć może trudno w to uwierzyć, gale Fame MMA cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że niebawem będziemy mieli okazję obejrzeć już 5. odsłonę tego osobliwego wydarzenia. W związku z tym, że największą popularnością cieszą się pojedynki kobiet, w nadchodzącej edycji też zmierzą się ze sobą dwie trzecioligowe celebrytki. W oktagonie spotkają się Monika "Esmeralda" Godlewska, która ma na swoim koncie przegraną walkę z Martą Linkiewicz oraz znana z niebywałej umiejętności do imprezowania, Ewelina Kubiak. Będzie to debiut w oktagonie uczestniczki Warsaw Shore.

bDIJOZsn

Obie panie od początku obnosiły się ze wzajemną niechęcią. Gdy kilka dni temu pojawiły się doniesienia, że konflikt między Eweliną a Esmeraldą może być wykreowany jedynie na potrzeby show, prezes Fame MMA natychmiast zdementował te plotki. Na dowód wzajemnej nienawiści uczestniczka Warsaw Shore i siostra Godlewska postanowiły nagrać na siebie dissy, czyli piosenki, w których obrzucają się inwektywami.

W środę na kanale Wojtka Goli pojawiły się dwa klipy: jeden Eweliny i drugi Moniki. Jak można się domyślać, obie nie szczędząc w słowach, dały upust emocjom i "wyśpiewały", co o sobie myślą. Choć prezes całego przedsięwzięcia w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że celebrytki samodzielnie napisały tekst, a producent wprowadził jedynie "kosmetyczne poprawki", ciężko nam w to uwierzyć. Ocenę jednak pozostawiamy Wam.

Dobrze wiesz, jak się upada, bo zaliczyłaś upadek człowieka. Gruba, ale z ciebie beka. Nie wiesz, co cię czeka. Lepiej odpuść teraz, bo znowu skończy się na lekach - możemy usłyszeć w utworze Kubiak.

W podobnym stylu zaatakowała rywalkę Godlewska:

bDIJOZst

Ty po prostu jesteś nikim, nie pomogą Ci uniki (…) Robisz tylko patologię, myślisz, że to puszczę płazem? - grozi rapująca Esmeralda i kontynuuje: To nie MTV, się nadajesz tylko do Animal Planet.

Zobacz także: Jesteście w stanie ocenić, która wypadła lepiej?
bDIJOZsu
bDIJOZsO
KOMENTARZE
(113)
Tawia
rok temu
Evel0na megaa fajnie
takataka
rok temu
Dla mnie obie są takie same ...różnią sie tylko kolorem włosów....sorry Ewelona choć bardzo Cię lubię to uważam, że zrobiłaś się na kopię Esmeraldy....diss dla mnie wygrywa(choć nie przepadam) Esmeralda :/
elcia
rok temu
team ewelona
bDIJOZsP
Gość
rok temu
Ewelina pojechała!!!!!
Gość
rok temu
Co oni ku*** tu promują.....
Gość
rok temu
Poebane obie dwie 😁
Gość
rok temu
EWELONA :)
Gość
rok temu
Ewelona ładnie wygląda, a Esmeralda napuchnięta
gość
rok temu
Obie w kakałko
Gość
rok temu
Dobre😁
Aga
rok temu
Matko bosko.. Chcę to od zobaczyć!!!
Gość
rok temu
Jestem skrajnym prawicowcem ale widząc takie glonojady, to chyba zaczynam zmieniać zdanie co do aborcji na życzenie...
Gość
rok temu
Gruba ciśnie grubej od grubej. KONIEC ŚWIATA
bDIJOZsH
Gość
rok temu
Wyglądają jak siostry.
...
Następna strona
bDIJOZtj