Wtorek 05.11.2019 11:13

Ewa Farna planuje KOLEJNE DZIECKO? "Chcę, żeby Artek miał siostrę albo brata"

Ewa Farna hotnews

Ewa Farna planuje KOLEJNE DZIECKO? "Chcę, żeby Artek miał siostrę albo brata"

Ewa Farna niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Choć piosenkarka jeszcze niedawno planowała krótką przerwę od koncertowania, to uznała, że jednak nie zamierza korzystać z uroków urlopu macierzyńskiego. Niedawno Farna ponownie ruszyła w trasę i skupiła się na aktywnościach w mediach. Od tej pory konsekwentnie twierdzi, że skutecznie godzi sprawy zawodowe z obowiązkami rodzicielskimi.

Zobacz: Ewa Farna wróciła do formy po porodzie? "Fajnie mieć dodatkowe kilogramy przed ciążą, bo potem łatwiej wrócić do starej figury"

Ewa Farna w czerwcu po raz pierwszy została matką. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że to doświadczenie odmieniło jej życie. O blaskach i cieniach macierzyństwa Farna opowiedziała niedawno w ramach wywiadu na bloga Anny Lewandowskiej, babybyann.com.

Przypomnijmy: Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: "MIAŁAM MOMENTY DOŁA"

W rozmowie z Katarzyną Burzyńską piosenkarka postanowiła przedyskutować również swoje plany na przyszłość. Chodzi oczywiście o rodzeństwo dla jej 5-miesięcznego syna, Artura. Farna nie ukrywa, że faktycznie chce w przyszłości kolejny raz zostać matką. Nie wyklucza również, że drugie dziecko również wcale nie musi być jej ostatnim.

Sama jestem z trójki. Będę chciała, żeby Artek nie był sam, żeby miał siostrę albo brata. A czy będzie dwójka czy trójka zobaczymy - powiedziała.

Co ciekawe, Ewa Farna jest też dość konkretna, jeśli chodzi o płeć drugiego dziecka. Piosenkarka wyznała, że chciałaby wychowywać syna i córkę, jednak dwóch synów również będzie dla niej spełnieniem marzeń.

Jakby się udało, chciałabym mieć chłopca i dziewczynkę, bo to musi być fajne: mieć doświadczenie wychowywania różnych płci. Ale jak będę miała następnego chłopca, też będę szczęśliwa. Jak się uda i Bóg da zdrowe dziecko, to będzie błogosławieństwo. Wstyd mi chcieć więcej - stwierdziła Farna.

Trzymacie za nią kciuki?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (84)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 84
Odpowiedz
9 34
zgłoś
Gość 05.11.2019 13:01
Artek i był taki obóz za komuny dla dzieci lykajacych propagandę wschodnia. czyt.prymusow
Odpowiedz
11 28
zgłoś
Gość 05.11.2019 13:06
Ma ładna twarz i cerę 🤗 piosenki i reszta beznadziejna 😜
Odpowiedz
26 22
zgłoś
gość 05.11.2019 13:20
super, wierzaca mądra kobieta a do tego ładna
Odpowiedz
159 8
zgłoś
Supra 05.11.2019 13:21
Młoda i mądra osoba, nie to co celebryci z koziej...
Odpowiedz
15 1
zgłoś
Gość 05.11.2019 13:28
Zdrówka! :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 84