Trwa ładowanie...
Przejdź na

Keanu Reeves po raz pierwszy POKAZAŁ PARTNERKĘ na czerwonym dywanie!

442
Podziel się

Znany z chronienia swojej prywatności aktor postanowił zrobić wyjątek i zabrał Alexandrę Grant na galę w Los Angeles.

Keanu Reeves po raz pierwszy POKAZAŁ PARTNERKĘ na czerwonym dywanie!
bCIcLtSd

Keanu Reeves nie należy raczej do grona gwiazd, które chętnie dzielą się z mediami szczegółami swojego życia prywatnego. Trudno mu się dziwić, aktor ma za sobą traumatyczne przeżycia. W 1999 roku aktor wraz z ówczesną żoną spodziewał się narodzin córki. Niestety dziewczynka przyszła na świat martwa. Dwa lata później żona aktora zginęła natomiast w wypadku samochodowym.

Od czasu tragicznych wydarzeń aktor unikał angażowania się w poważne związki. Tabloidy wielokrotnie przypisywały mu romanse m.in z Charlize Theron, Sandrą Bullock czy Angeliną Jolie, mimo to Keanu nigdy nie komentował tych doniesień.

bCIcLtSf

Okazuje się jednak, że obecnie Reeves jest w szczęśliwym związku. Wybranką gwiazdora jest 46-letnia artystka Alexandra Grant. Chociaż pogłoski o ich romansie pojawiały się w mediach od dłuższego czasu, aktor dopiero teraz zdecydował się oficjalnie potwierdzić plotki. Reeves, ku zaskoczeniu fanów, zabrał więc partnerkę na uroczystą LACMA Art + Film Gala w Los Angeles.

Para poznała się w 2011 roku, kiedy Keanu pracował nad swoją książką Ode to happiness. Grant zajmowała się wówczas ilustracjami do jego powieści. Później współpracowała również z aktorem przy jego zbiorze wierszy, w którym znalazły się fotografie jej autorstwa. Ich relacje okazały się na tyle dobre, że zdecydowali się nawet wspólnie założyć wydawnictwo X Artists’ Books.

Zobaczcie Keanu Reevesa i jego nową partnerkę. Myślicie, że przy niej w końcu się ustabilizuje?

bCIcLtSl
bCIcLtSm
bCIcLtSG
KOMENTARZE
(442)
Gość
8 miesięcy temu
Szacunek, że nie modelka lub inna plastikowa lala. Kobieta prawdziwa u boku mądrego mężczyzny
Gość
8 miesięcy temu
Wyglada na 70
GośćU
8 miesięcy temu
Wszyscy czekali az Keanu zwiaze sie z jakas napompowana operacjami plastycznymi lala z Hollywood a tymczasem jest to wartosciowa kobieta, plastyczka i filantropka a nie jakis bezwartosciowy pustostan! Czego sie spodziewaliscie?
bCIcLtSH
gość
8 miesięcy temu
W jakich my czasach żyjemy...Facet stworzył związek z równolatką a wszyscy są zdziwieni! Ma chłop poukładane pod kopułą.
Gość
8 miesięcy temu
Jeden z najzamożniejszych aktorów, a najskromniejszy Pomaga potrzebującym , żyje zwyczajnie,bez luksusów. Bardzo przeżył stratę córeczki i narzeczonej, nie potrafił pokochać i wejść w kolejny związek. Wspaniale słyszeć, ze wreszcie sie udało:) Powodzenia Neo!
Najnowsze komentarze (442)
gdziewesele.p...
8 miesięcy temu
Ładna z nich para :)
Mark Twain
8 miesięcy temu
Nigdy nie miał zony, zrobił dziecko ćpunce gdy sa był mocno na haju. Urodziła w ósmym miesiacu martą córkę. Zawsze miał opinię lubiacego chłopców a ta kobieta koń wygląda na przerobionego faceta. Widać takie dziwadło go kręci a ,,zwykła,, kobieta nie
gość
8 miesięcy temu
Same bzdury i cukrzenie w tym artykule bo on nigdy nie miał żony... Sam też ostro ćpał wraz z kumplem, przyjacielem, który sie zaćpał na śmierć River Phoenix w wieku 23 lat! Choć bardzo go lubię, to artykuł powinien opierać się o prawdę Zrobił ciążę po ostrym piciu pewnej ćpunce, która później urodziła martwe dziecko. ,Nie chciał z nią być. Jego matka zmusiła go by się nią zaopiekował finansowo i tak zrobił. Później cierpiał, gdy poroniła czy urodziła choc to był ósmy miesiąc.
gość
8 miesięcy temu
I szczęscia
Santa Barbara
8 miesięcy temu
Dzieci z tego zwiazku nie bedzie, o ktorych marzyl!
Anna
8 miesięcy temu
Pani wygląda na dobrą i inteligentną osobę,nareszcie ktoś normalny,nietuzinkowy.Życzę dobrego ,szczęsliwego życia !!!!
Wszystkiego n...
8 miesięcy temu
Daj im Boże zdrowie, szczęście i ... brak uwagi paparazzi !
gość
8 miesięcy temu
Niby kobiety nie chcą być oceniane tylko przez pryzmat wyglądu bo to płytkie a 80 % komentarzy głównie kobiet tutaj polega na ocenianiu wybranki Keanu (szok bo Ona wygląda tak a nie inaczej i złote rady o włosach) (to kolejny raz pokazuje jakie sa kobiety przewrotne i dość płytkie w myśleniu), sama jestem kobietą a skupiłam się na innych czynnikach jak pozostałe 20 % komentujących, takich jak to, że chłop u jej boku jest uśmiechnięty, że babka ma pasje i jest mądra i zadbana, wygląd to też działanie chemii. Teraz czekam na milion podobnych komentarzy, że wygląda jak jego babcia oraz sto komentarzy, że hejtuję.
bCIcLtSz
gość
8 miesięcy temu
taka stara babcie wzial?ostro
Gość
8 miesięcy temu
Jezu to chyba z matką przyszedł
gość
8 miesięcy temu
Wszystkiego Najlepszego ! Niech mu się wiedzie !
gość
8 miesięcy temu
Niepotrzebnie tyle musiał przejść w życiu, Szkoda człowieka na tak traumatyczne przeżycia.
Gość
8 miesięcy temu
Ona ma chyba 86lat. Cos wam sie pomylilo. To jakas stara miotla!! A keanu nadal taki przystojny...
gość
8 miesięcy temu
Ona wygląda na 70 lat.
...
Następna strona
bCIcLtTb