Wojciechowska znów wyjeżdża!

922
Podziel się

Kręci kolejny program. Zdjęcia potrwają do jesieni.

Wojciechowska znów wyjeżdża!

Martyna Wojciechowska, krytykowana za ryzykowanie życia na Antarktydzie tuż po urodzeniu dziecka, znów przygotowuje się do wyjazdu. Za miesiąc ruszają zdjęcia do jej nowego programu Kobieta na krańcu świata. Martynie widocznie bardzo zależy, żeby nie powtórzyły się zazuty, że nie dba o niemowlę, bo gęsto tłumaczy się z tego przedsięwzięcia:

Jestem mamą małego dziecka - podkreśla w rozmowie z Faktem. Więc wszystko zorganizowane jest tak, żebym jak najczęściej mogła być w domu. W kwietniu wyruszamy w pierwszą podróz. Zdjęcia potrwają około 10 dni i wracamy do Polski. Potem czas na odpoczynek i jedziemy w kolejne miejsce. Tak będzie do jesieni.

Deklaruje także, że jeśli to tyko będzie możliwe, zabierze Marysię ze sobą:

Muszą to być oczywiście miejsca, w których są odpowiednie warunki higieniczne, gdzie nie ma żadnych chorób, gdzie przede wszystkim jest bezpiecznie. Jeśli będziemy jechać w takie miejsce, myślę, że będę mogła tam zabrać córeczkę.

KOMENTARZE
(922)
gość
11 lat temu
Jestem!!! Pedro
Oleńka
11 lat temu
Szkoda tylko jej córeczki, pewnie chciałaby pobyc z mamą
gość
11 lat temu
wake up !!!!!! I'm ill
gość
11 lat temu
ehhhhhhhhhhhh żełosne
gość
11 lat temu
Jedź Martyna Jedź !!!! Czekamy na program
Najnowsze komentarze (922)
gość
11 lat temu
Kiedyś i Stalin się starał....I Hitler też się starał. I Gierek się starał. I Gomułka się starał. [/cytat] Puk puk! Wszystko dobrze w domku?!
gość
11 lat temu
i jedziesz Martyna! jedziesz, maleńka
gość
11 lat temu
bardzo dobrze że jedzie, mała będzie miała dobry przykład , niech wie że nie trzeba spędzać życia w kuchni przy garach bo jest się dziewczyną
gość
11 lat temu
Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. A gdzie samokrytycyzm?
gość
11 lat temu
Kiedyś i Stalin się starał....I Hitler też się starał. I Gierek się starał. I Gomułka się starał. Myślę więc, że nie ocenia się ludzi pod względem "starania się", a uczciwości i PRAWDZIWYCH wyników. P.S. A sformułowanie "ma kopa dziewczyna", należałoby zamienić na "ma TUPET dziewczyna" (chociaż by ze względu na to, że robienie kolejnego klonu programu po "misjamartyna", które było beznadziejne i miało masę błędów, oraz stracił tam życie człowiek, jest włażeniem "na wydrę" do telewizora....)
gość
11 lat temu
bo ona brzydka i niesympatyczna jest:0
gość
11 lat temu
No ma kopa dziewczyna. Niespokojny z niej duch. Ale sie stara i to sie liczy.
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="7272439"] Gratuluje odwagi na świecie powinno być więcej takich ludzi jak Martyna.życie jest jedno a dziecko ma tatę i niech on tez poczuje jak to jest gdy matka siedzi cały czas z dzieckiem... pamiętajcie przeżyjcie życie tak by Bóg je oglądał z zainteresowaniem... Dużą przesadą jest mieszanie w to Boga (i to niezależnie, czy ktoś jest wierzący czy nie). A osobiście uważam, że Bóg jak ma do wyboru przyglądać się Wojciechowskiej która zadziera nosa bo była za cudze pieniądze w paru miejscach na świecie, a matce (załóżmy) trojga dzieci, która za swoje pieniądze jedzie z nimi na wycieczkę do Pcinia Dolnego, to chyba wybierze Uczciwą Przeciętność a nie Nieuczciwą Sławę. Tyle mnie kiedyś uczono na temat Boga.
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="7287632"] ja pamiętam "misja martyna" i takie to sobie było. Dużo błędów. A ta dziennikarka wywyższa się ma taki ton głosu nieprzyjemny. Po co robi znowu program nie wiem dla kasy i sławy. nic więcej się dla niej nie liczy.
gość
11 lat temu
ja pamiętam "misja martyna" i takie to sobie było. Dużo błędów. A ta dziennikarka wywyższa się ma taki ton głosu nieprzyjemny. Po co robi znowu program nie wiem
gość
11 lat temu
Skąd wiesz, że "psychiczna" a nie "psychiczny"? Jasnowidz dorwał się do kompa?
gość
11 lat temu
znowy jakaś psychiczna z urojeniami dorwała się do kompa
gość
11 lat temu
a ty jestes g****a zazdrośnicą co zgrywa pewnie męczenice.. żal..
gość
11 lat temu
idź się moherze powieś! hahaha
...
Następna strona