Wiśniewski zaczął oszczędzać!

256 reakcji
0
0
256
Podziel się

Kiedyś latał własnym samolotem, dziś - tanimi liniami.

Wiśniewski zaczął oszczędzać!

Kryzys finansowy sprawił, że i Michał Wiśniewski zaczął rezygnować z wygód, do jakich był przyzwyczajony. Choć w jego wypadku chodzi mniej o kryzys globalny a bardziej o osobisty. Jeszcze niedawno zarabiał miliony rocznie. Teraz będzie już dużo, dużo gorzej. Najnowsza płyta zespołu Ich Troje nie odniosła spodziewanego sukcesu, jego piosenek nie grają też telewizje ani radia. Koncerty Ich Troje to też już przeszłość. Czas więc na przegląd wydatków: pierwsze z listy odpadły chyba przeloty w pierwszej klasie.

Wiśnia był widziany kilka dni temu na pokładzie samolotu tanich linii lotniczych. Dla kogoś, kto tak bardzo lubi demonstrować swoje bogactwo, musiało to być prawdziwe upokorzenie.

Spotkałem go na lotnisku o 9:25 rano - wpomina nasz czytelnik. Leciał węgierskimi tanimi liniami lotniczymi. Czy jego też dotknął kryzys?

Sądzimy, że jego przede wszystkim. I to już jakiś czas temu. Dziwnie potoczyła się jego kariera. Jeszcze rok temu myśleliśmy, że zawsze będzie się gdzieś pojawiał i zarabiał. Ostatnio jednak "zabłysnął" tylko występem u Majewskiego z półprzytomną Violettą Villas. Po tym popisie zniknął... Przestał nawet uaktualniać swojego słynnego bloga.

256
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(256)
gość
11 lat temu
Wiśnia ma samolot a Kaczor musi wyczarterowywawować stare strupy z demobilu przeznaczone 20 lat temu na złom...paranojaaaaa !!!
rik
11 lat temu
czerwone wlosy nie zastapia mozgu
~jancio
11 lat temu
nic nie twa wiecznie.
gość
11 lat temu
"Na wielką miłość czekałem jak na bal Do tańca zapraszałem wiele dam I chodź tańczyłem do białego dnia To nie była ta To nie była ta "
gość
11 lat temu
do niektorych europoejskich miast mozna dolecec wylacznie tanimi liniami. ja latambardzo czesto i spotykam ciagle gwiazdy ktore regularnie nimi latają
Najnowsze komentarze (256)
gość
11 lat temu
odczepcie sie kanalie od michala,rzucacie w niego kamieniami jakbyscie sami byli bez winy/michal jestes wartoscowym facetem/weiele zrobiles dla polskiej rozrywki,nie ma drugiego takiego jak ty/jestes git.
gość
11 lat temu
wielki szacunek michal dla ciebie,ze nie odwrociles sie od swojej matki,chociaz ona na to nie zasluzyla,martwi mnie tylko twoj brak kontaktu z przyrodnim bratem/dlaczego/nalezy ci sie wiecej od zycia niz otrzymales/wielbie ciebie,twoje wysmiewane wlosy,twoja tworczosc/moim marzeniem jest zebys znow zaistnial na estradzie/nalezy ci sie to
gość
11 lat temu
ula jestes debest,ja tez dobrze mysle o michale,to dobry czlowiek,pomogl zlej matce/wstydz sie kammel/pomagal dzieciomczy czeslawie cieslak wel willas/ma piekne teksty i muzyke/drze ze wzruszenia gdy slysze jak spiewa/nigdy nie zmienie o nim zdania/zawsze bedzie moim idolem
gość
11 lat temu
michal miales tyle kasy ,przeciez tego sioe nie da wydac tak szybko/chyba zostawiles cos na czarna godzine/jeszcze staniesz na nogi i pokazesz tym wszystkim baranom co ci zazdroszcza io zle pisza o tobie/jestes super koles
gość
11 lat temu
co za glupoty piszecie,tak naprawde nic o nim niewiecie he he he piszcie dalej te glupoty!!!szacun
gość
11 lat temu
ale pudelka na pewno czyta
gość
11 lat temu
w końcu tego cwaniaka też dopadł kryzys jest był będzie błaznem społeczeństwo właśnie już dorosło żeby nie oglądać i słuchać tego kiczu i nikt nie kupi tego psełdo śpiewu ta płyta to dno .jego czas minoł
HI HI HI
11 lat temu
"Nowy dzień, w lustrze znów widzę zmęczoną twarz Nie jest źle na trzy plus tyle bym sobie dał, Wyszedłbym, ale nikt nie zaprosił mnie, na mój widok nawet pies już nie cieszy się. W kieszenie mam pomięte dziesięć złotych, starczy ledwie mi na papierosy. W oczy wiatr, pracy brak zresztą nie od dziś, mało wiem DUŻO CHCĘ, a nie umiem nic. Muszę wiać, muszę wyjść nie wytrzymam tu tylko jak autograt nie zapali już... MOŻE TO NA STARY ROWER CZAS? Lepiej nie dzisiaj już pedałować strach." Morza szum, dziewczyn tłum zjechał cały kraj, a ja tu brak mi tchu TAK WYGLĄDA RAJ? Wpadam w szał takich ciał nie wytrzyma wzrok czy to sen, czy to żart, czy słoneczny szok. Z dala widzę zatłoczone molo, kilka dziewcząt się opala solo, Czas na ruch, sprawdzam puls i wydmami w dół Teraz ja młody bóg biegiem: Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże idę Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże Idę na plaże, na plaże "
gość
11 lat temu
"WSZYSCY TĘSKNIMY ZA RADOŚĆIĄ. Nikt z nas nie chce być człowiekiem smutnym, załamanym czy zrozpaczonym. Radość sprawia, że nasze życie odsłania swoje najpiękniejsze oblicze, że z entuzjazmem podejmujemy nasze codzienne obowiązki i że odnajdujemy w sobie siłę do mierzenia się z nieuniknionymi przecież trudnościami. Gdy przeżywamy radość, wtedy nawet nasze ciało staje się zdrowsze i bardziej odporne na choroby. Radość jest wielkim dobrem. Syn Boży przyszedł do nas po to, abyśmy mieli w sobie Jego radość i aby nasza radość była pełna . Paradoksem radości jest jednak to, że nie możemy jej sobie zagwarantować własną mocą. Wtedy, gdy próbujemy ją zatrzymać lub gdy analizujemy nasze sposoby przeżywania radości, wtedy ona zaczyna tracić na sile i znika. Im bardziej za nią tęsknimy oraz im bardziej jej szukamy, tym bardziej oddala się ona od nas i tym szybciej przemija. Prawidłowość ta nie jest przypadkowa. Otóż skupiając się na dążeniu do radości, niepostrzeżenie oddalamy się od jej źródła. Źródłem radości nie są bowiem nasze pragnienia czy stany psychiczne. Jedynym źródłem radości są osoby, które kochamy oraz miłość, którą od nich przyjmujemy i którą im okazujemy. To właśnie dlatego dany człowiek doświadcza wielkiej radości wtedy, gdy może pomóc przyjacielowi, a żona czy mąż ogromnie cieszy się z drobnego nawet sukcesu współmałżonka czy z uśmiechu dziecka, które kocha. Ostatecznym źródłem radości jest zawsze jakaś osoba, z którą łączą nas więzi miłości. Gdy brak jest dojrzałej miłości, wtedy człowiek nie może doświadczyć radości lub jego radość okazuje się powierzchowna i szybko znika. Nie ma radości bez miłości. Zasadę tę łatwo wyjaśnić na przykładzie zakochania. Otóż człowiek zakochany z natury skupia się nie na drugiej osobie i jej rozwoju, ale na własnych przeżyciach i potrzebach w obliczu tej osoby, z którą się emocjonalnie związał. Z tego właśnie względu zakochaniu towarzyszy raczej doświadczanie przyjemności niż radości. Przyjemność ta — jak każda przyjemność — okazuje się nietrwała i wiąże się z bolesnymi zmianami nastrojów, z przeżywaniem niepokoju, z rozczarowaniem i zazdrością. Z powyższych analiz płynie oczywisty wniosek, że radość jest osiągalna jedynie dla tych ludzi, których stać na bezinteresowność i którzy nie są nadmiernie skoncentrowani na samych sobie czy na własnych przeżyciach. Doświadczenie radości jest udziałem jedynie tych, którzy są na tyle dojrzali i szczęśliwi, że nie skupiają się na dążeniu do radości, lecz na dążeniu do szlachetnego życia. Tacy ludzie nie podążają za iluzją łatwego szczęścia i nie mylą radości z przyjemnością. Oni wiedzą, że radość pojawia się wtedy, gdy jej nie szukamy. Drogą do radości jest spotykanie się z tymi, z którymi łączy nas miłość i dla których stajemy się bezinteresownym darem. Tu właśnie znajduje uzasadnienie biblijna zasada, że WIĘCEJ JEST RADOŚCI W DAWANIU NIŻ W BRANIU!"
gość
11 lat temu
"Nie wiem co się ze mną dzieje,w głowie natłok myśli mam, Raz mi dobrze,to znów źle jest i nastrojów cały kram. Po raz pierwszy od lat wielu nie chce się naprawdę pić, Ciężki kac pozostał z tyłu,uczę się na nowo żyć. Teraz tylko proszę Boga bym w trzeźwości wytrwać mógł, Abym nie zszedł już z tej drogi którą mi wskazuje Bóg. PRZEKONUJĘ SIĘ POMAŁU ŻE NIE JESTEM WRESZCIE SAM I Z PODOBNYM MI PROBLEMEM TYLU TU PRZYJACIÓŁ MAM."
gość
11 lat temu
Najlepszym przyjacielem dla Michała mógłby okazać się ktoś kto też sam pije. Może ktoś taki wyciągnie do Michała pomocną dłoń. On pomógł mamie może ktoś też i jemu pomoże. CI KTÓRZY SAMI PIJĄ BARDZO LUBIĄ POMAGAĆ TYM KTÓRZY ICH ZDANIEM MAJĄ JESZCZE WIĘKSZE PROBLEMY Z POWODU PICIA. OBY DUŻO ZDROWIA MICHAŁ I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO. Ula
gość
11 lat temu
Pije, pije, pije
gość
11 lat temu
A moze by tak z buta - cooo !!!
gość
11 lat temu
Co Wy wczyscy się tak tego Michał Wiśniewskiego czepiacie co?? To przecież też jest człowiek, który ma prawo mieć różne problemy. Uważam, że to nie jest Wasza sprawa jakimi liniami lotniczymi teraz podróżuje, ile zarabia, czy atualizuje swojego bloga czy nie i co się dzieje w jego życiu prywatnym!!!! To jest jego sprawa, a Wam nic do tego!!!
...
Następna strona