Trwa ładowanie...
Przejdź na

Boruc nadal sypia z Sarą!

162
Podziel się

Ciągle inwestuje w ambitną kochankę...

Boruc nadal sypia z Sarą!
bCPtRDfV

Nic nie wskazuje na to, żeby niedawne doniesienia News of the World o rozstaniu Artura Boruca i Sary Mannei miały się potwierdzić. Jego kochanka nadal pojawia sie w loży podczas meczów Celticu. Wprawdzie nie wygląda na szczególnie zainteresowaną grą - ostatni mecz z Dundee United przegadała z żoną bramkarza przeciwników, Łukasza Załuski - ale dotrwała do ostatniego gwizdka.

Jak donosi Fakt, odbiera również Boruca z lotniska: Artur pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji we Wronkach, a jego parnerka odebrała go z lotniska i zawiozła do hotelu, który do piątku będzie bazą kadry Leo Beenhakkera.

Fotorepoterzy Faktu sporo czasu spędzili ostatnio na śledzeniu bramkarza Celticu Glasgow i odkryli rażące zaniedbanie - jego dom wcale nie jest strzeżony, jak zapewniała policja.

bCPtRDfX

Nasz reporter spędził w okolicy domu Boruca ponad 30 godzin - donosi zaniepokojony tabloid. W tym czasie ulicą, przy której stoi dom Boruca, ani razu nie przejechał żaden radiowóz. Nie było widać także ani jednego patrolu pieszego, który kontrolowałby, czy aby na pewno w pobliżu miejsca zamieszkania polskiego bramkarza nie dzieje się nic podejrzanego.

Wszedłem na teren posiadłości Boruca, obszedłem dom dookoła, robiłem zdjęcia, zaglądałem przez okna do wnętrza - wspomina reporter. Spodziewałem się, że zaraz zostanę przez kogoś zauważony i zaroi się od policjantów. Długo spacerowałem sobie po posesji Boruca i nic. Żadnego alarmu.

bCPtRDgy
KOMENTARZE
(162)
gość
11 lat temu
Można się było tego domyślić.. Niech robi co chce, zostawił żonę z małym dzieckiem, to już najlepiej świadczy, jaki z niego człowiek...
gość
11 lat temu
skoro fotoreporter tak dlugo mial okazje sie przechadzac po posiadlosci Boruca, to dlaczego nie zamiescil zadnych zdjec?
gość
11 lat temu
to sie dziewczyna ustawila...;/
bCPtRDgz
gość
11 lat temu
dla fanek jest spalony i nie ma co więcej o tym rozprawiać
gość
11 lat temu
kurcze to jego sprawa z kim sypia!!!!
Najnowsze komentarze (162)
gość
11 lat temu
to jego zycie i jego sprawa
gość
11 lat temu
i tak go kocham
gość
11 lat temu
i tak jest boski...
gość
11 lat temu
ciekawe jakiego ma fiuta
gość
11 lat temu
j****a :>
gość
11 lat temu
P***n
gość
11 lat temu
jaki on jest g***i
gość
11 lat temu
coś ty z siebie przystoniaku zrobił ;(
bCPtRDgr
gość
11 lat temu
nie naœmiewa się z cudzej, ale nie szanuje też swojej wzišł œlub z Kasiš bez miłoœci, jak to napisała jego dobra znajoma, a to brak poszanowania dla drugiego człowieka, kurwił się z jakimœ lachonem będšc jeszcze w zwišzku i to chyba najbardziej wnerwia ludzi, to zakłamanie i wyrachowanie
gość
11 lat temu
ale z niego ciacho...............mniam!
Kitty Pure Ev...
11 lat temu
Boruc wyobraża sobie, ze pakuje tej swojej od tyłu ;D Zobaczcie na jego minę i układ rąk!
gość
11 lat temu
:-)
gość
11 lat temu
uwielbiam go:) mega przystojniak:)
gość
11 lat temu
Po pierwsze koledzy to on się nie naśmiewa z cudzej wiary,lecz zwyczajnie żegna przed każdym meczem patolu tam na dole....Bravo Bravo Arczi
...
Następna strona
bCPtRDgT