Maserak stracił wszystko!

313 reakcji
0
0
313
Podziel się

Nie ma nic. Nie otworzy nawet szkoły tańca. Wspólniczka go olała!

Maserak stracił wszystko!

Porzucony przez Małgosię Foremniak, wyrzucony z castingu do nowego serialu TVN, bez szyby w aucie i na dodatek bez pracy. Z 9. edycją Tańca z gwiazdami musiał pożegnać się już w pierwszym odcinku z powodu poważnego urazu kręgosłupa jego partnerki, Weroniki Książkiewicz, która niemal prosto ze studia trafiła na stół operacyjny.

Z planów otwarcia szkoły tańca w Babicach też nic nie wyszło. Fakt donosi, że jego wspólniczka nie chce mieć z nim już nic wspólnego!

Szkoły tańca dla dzieci stały się ostatnio najpopularniejszym sposobem na zarobek wśród tancerzy wypromowanych przez TVN (pod ten trend podłączyła się także Mandaryna). Dzieci są pełne zapału i ufne, więc ich sławni instruktorzy uważają, że można je bezkarnie oszukiwać. Maserak także chciał zbić na nich kasę. Dogadał się ze swoją byłą partnerką taneczną Kamilą Kajak w sprawie otwarcia wspólnie szkoły w Babicach. I rzeczywiście, Kajak nadal trwa przy tym zamiarze. Tylko już z innym wspólnikiem.

Nawet przy najszczerszych chęciach trudno powiedzieć, że Maserak ma obecnie dobra passę. Prorocze słowa Piotra Galińskiego o tym, że tancerz już się skończył, sprawdziły się wyjątkowo szybko.

313
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(313)
milka12121312
11 lat temu
hahaha i dobrze mu tak :):):)
benignabloogp...
11 lat temu
Maserak jest z Foremniak. Widuje się ich razem.
gość
11 lat temu
on zniszczył swoją karierę głównie przez ten chory romans. Żenada nawet mi go nie żal. Na zmywak panie Rafale.
gość
11 lat temu
Rafał i tak jesteś najlepszy. Wiadomo było, że pani Małgorzata, jako najpiękniejsza Polka znajdzie sobie kogoś innego, ale takie jest życie Panie Rafale. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.
gość
11 lat temu
i dobrze myslal ze r...i bedzie sie slizgal po czyichs plecach a kim jest ten mieczak i placzek?
Najnowsze komentarze (313)
roger vivier ...
5 lata temu
PUDELEK - Maserak stracił wszystko! [url=]roger vivier outlet[/url]
jordan 3
5 lata temu
However, Casillas could do nothing to prevent Forlan from netting his 18th goal of the season two minutes later following a swift counterattack in which Aguero's incisive passes played a central role. [url= 3[/url]
gość
11 lat temu
icxjhgdfghdfhdsghcghcdhcxgxxghxchg ola jhfhcbnh chc h cb cbb nb b hb bn b n cjvnvfjvnnvkv ifjcfhcjcbncjhhcvvijvnvnjvnnvjcvncjnvjncvhjvkvjfgvkghcmcvmj vjv mvnvncvnnvnvkmmvmvkj.
gość
11 lat temu
a gdzie Dodzia ma tatuaze? miala tez od wewnetrznej stony rak, co nie? a co do chloptasia - uroda przemija, intelekt zostaje - on nirdlugo nie bedzie mial nic :)
gość
11 lat temu
Znajdzie sobie nastepna chętną, na pewno ma jakieś ukryte zalety
gość
11 lat temu
szkoda maseraka taki fajny facet
gość
11 lat temu
Następna i*****a zakochana w idiocie!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
bardzo mi go szkoda i jako człowieka i jako tancerza. Ale jest młody i myślę że dużo jeszcze przed nim.POWODZENIA!!!!!!!!!!! Rafciu
gość
11 lat temu
p****k
gość
11 lat temu
hahahaha....i****a
gość
11 lat temu
foremka co z nim robila? o swintuszek- przeciez to nimfomanka- kazdy to chyba widzi. Ona lubi młode miesko. Jako jurorka talentow tak sie zlinila na kazdego mlodego faceta ze az sie niedobrze robilo- od jej komentarzy tez.
gość
11 lat temu
P****.
gość
11 lat temu
Czy Wam ludzie odbija totalnie.Przecież każdy ma swój rozum i nikt nikogo nie wiąże ze sobą na siłę.Chciał chłopak związać się ze znaną kobietq i poszaleć na salonach to jego sprawa a nie dewotek co uważają Maseraka za niewinnego chłopaczka co jeszcze kobiety na oczy nie widział.
gość
11 lat temu
Pudelek z założenie jest plotkarski i nieżyczliwy,ale co Ty masz do Maseraka? Znasz go na tyle żeby tak o nim się wypowiadac? Ciele to Ty. Człowiek z klasą nie ubliża innym bez powodu.
...
Następna strona