Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojciechowska chce mieć drugie dziecko

439
Podziel się

Ale nie ufa facetom.

Wojciechowska chce mieć drugie dziecko
bEgptbNN

Martynie Wojciechowskiej spodobało się bycie mamą. Wprawdzie zostawiła swoją córkę w pierwsze święta (miała wtedy ważniejsze sprawy), ale przyznała, że to był błąd. I że jest już gotowa na kolejną ciążę.

- Chcę mieć drugie dziecko - wyznała w wywiadzie. Przecież byłoby dobrze, gdyby córeczka miała rodzeństwo. Problemem jest jednak brak ojca dla drugiego dziecka. Związek z Jerzym Błaszczykiem, ojcem Marysi, już się rozpadł i małe są raczej szanse, że nurek da się namówić na powtórkę z ojcostwa z Martyną.

- Mam duży problem by zaufać mężczyźnie - przyznaje Martyna. Wydaje mi się, że za dobrze ich znam. Spędziłam w ich towarzystwie sporo czasu z racji moich męskich pasji. Czasami żałuję, bo wolałabym być mniej świadoma. Ale jak mam mieć złudzenia, skoro w zasadzie nie znam facetów, którzy są uczciwi i wierni?

bEgptbNP
bEgptbOq
KOMENTARZE
(439)
gość
12 lat temu
ja też takich mężczyzn nie znam.
gość
12 lat temu
zawsze zostaje bank nasienia...
gość
12 lat temu
Mam podobnie, tez nie ufam facetom zbyt dobrze znam icha nature zachowania, trudno zaufać i uwierzyc ze sa tacy którzy sa wierni i uczciwi.
bEgptbOr
gość
11 lat temu
no i cóż ona teraz bidulka pocznie?
gość
12 lat temu
to niech urodzi synka z probówki i wychowa go na pożadnego mężczyznę. i będzie miała.:) ale nie w seksualnym sensie...
Najnowsze komentarze (439)
gość
10 lat temu
Martyna, oprzytomniej! Z jednym sobie nie radzisz, po co Ci drugie?
gość
11 lat temu
Teraz to wszystko jasne. Znienawidziłem was obie. Jesteście okropne. Wojciechowska a ile ty masz lat,że posiadłaś aż takie doświadczenie z mężczyznami?
gość
11 lat temu
nie ma takich facetów Martynko masz rację :-))))))
gg.
11 lat temu
..i jeszcze rozumkiem zarobić na to barwne zycie a nie szukac panów sponsorów
gg.
11 lat temu
..moze znowu napatoczy sie zonaty i kasiasty .Czas na safari
gość
11 lat temu
no i cóż ona teraz bidulka pocznie?
gość
12 lat temu
JAKIM MĘŻEM?PODOBNO TO PANNA NA WYDANIU :))))))))
gość
12 lat temu
TO NIE PRAWDOPODOBNE,ŻE TAKIE LARWY JAK ONA MAJĄ ODWAGĘ MÓWIĆ,ŻE PLANUJE KOLEJNE POTOMSTWO!!!ZA PEWNE NIE PAMIĘTA JAK WYGLĄDA TWARZ JEJ CÓRKI,ALE W PLANACH MA KOLEJNE!!NIE ODPOWIEDZIALNA KRETYNKA!EGOISTKA!!! ZA KILKA LAT POWIE,ŻE JEST SZCZĘŚLIWĄ,SPEŁNIONĄ MATKA-TYLKO,ŻE JEJ DZIECKO WYCHOWUJĄ NIAŃKI!!! TAKIM JAK ONA SĄD POWINIEN OGRANICZAĆ WŁADZĘ RODZICIELSKĄ!!!!!!!!
bEgptbOj
nicole-britne...
12 lat temu
na cholerę jej drugi bachor który nawet nie będzie wiedział jak wygląda jego matka.co ona sobie myśli: URODZI,tego samego dnia WYJEDZIE cholera wie gdzie,PRZYJEDZIE na CHSZCINY albo nawet i nie,tego samego dnia WYJEDZIE cholera wie gdzie,i PRZYJEDZIE na komunię i tego samego dnia WYJEDZIE cholera wie gdzie.Ty kobieto tak sobie to wyobrażasz???
gość
12 lat temu
A w ogóle to co mnie obchodzi jakaś Wojciechowska. Mam wrażenie, że to jej od lat chodzi o to aby obchodzić ludzi. Widać marna z niej osoba, bo jakoś bez wzajemności.
gość
12 lat temu
Zobaczcie jak jej się mięśnie od botoxu załamują pod oczami. Nie ma zmarszczek, tylko wory pod oczami z charakterystycznymi obręczami.
mdiva
12 lat temu
Hahahaha. Drugie dziecko ? Nigdy nie słyszłam by wyrażał a jaką kolwiek chęc posiadania chociażby jednego dziecka. Wpadka. W czaise ciąży szlała nie chciała mieć dziecka, ledwo sobie z tym porawdfzxiła
gość
12 lat temu
Dajcie jej wina komandos!!!
gość
12 lat temu
Nie powinna chciec 2 dziecka ponieważ wyjeżdza na długie podróże i zostawia dziecko z mężem
...
Następna strona
bEgptbOL