Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak: "Nie jestem w depresji!"

229
Podziel się

Bierze 400 złotych za godzinę...

Maserak: "Nie jestem w depresji!"
bDeNoMER

Zadziwiające, że są nadal osoby chętne zapłacić 400 złotych za godzinę nauki tańca z facetem, który najlepszy czas ma już dawno za sobą. Rafał Maserak sprawia wrażenie, jakby koniecznie chciał udowodnić, że Piotr Galiński nie mylił się w swojej diagnozie (zobacz:Maserak się skończył?)
*. Właściwie nie ma w jego życiu nic, co by mu się *ostatnio udało
. Nawet kiedy po dwóch druzgocących porażkach z Tańcu z gwiazdami udało mu się wkręcić do 9 edycji, to trafiła mu się partnerka z chorym kręgosłupem. To był naprawdę pech.

Zdrowie jest ważniejsze niż programy rozrywkowe - zapewnia Maserak w rozmowie z Party. Sam namawiałem Weronikę, by zrezygnowała z tańca i jak najszybciej poddała się leczeniu.

Książkiewicz już dwa dni po pierwszym odcinku znalazła się w szpitalu, gdzie przeszła operację. A była to partnerka, z którą Maserak mógł powalczyć i może nawet dostać się do ścisłego finału tak jak przed laty z Małgorzatą Foremniak czy Olą Kwaśniewską.

bDeNoMET

Nie jest tak, jak mówią, że "Maserak nie ma pracy" i jest w depresji - twierdzi tancerz. W całej karierze nigdy nie byłem pierwszy. Ale nie mam o to żalu do losu, przyzwyczaiłem się do bycia numerem dwa. Bycie drugim tylko mnie mobilizuje. Bo wszystko jest wciąż jeszcze przede mną.

Obawiamy się, że Maserak ma o sobie zbyt pochlebną opinię. Na razie nie wygląda na to, żeby w czymkolwiek był drugi, raczej wlecze się gdzieś w ogonie. Niepokojące jest także to, że przyjął manierę mówienia o sobie z trzeciej osobie. To nigdy nie wróży dobrze.

bDeNoMFu
KOMENTARZE
(229)
gość
11 lat temu
to tylko p***l tanczoncy
gość
11 lat temu
wiekszego scierwa od niego nie znam...zyfgac mi sie chce jak go widze...p***c operowy...zalosny
gość
11 lat temu
A jak się p*****y tak jak ty to znaczy , że jest się niedodu**pczoną nastolatką umysłową, nie mającą pojecia o co w łóżku chodzi.
bDeNoMFv
gość
11 lat temu
Maserak trzymaj sie...zla passa minie...i znow bedziesz tryskal energia. Zycze wszystkiego najlpszego..i koniec z pechem.
gość
11 lat temu
a czemu miałby być w depresji?
Najnowsze komentarze (229)
gość
11 lat temu
Oblesny jest...i tan palec w nosie,bleee
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Masakra !! wygląda jak by wchodził do gabinetu lekarskiego w psychiatryku.
gość
11 lat temu
O jejku !! ale się napuszył cukiereczek jeden.
gość
11 lat temu
łeeeee jak w nochlu dłubie.... blleee
gość
11 lat temu
jakby pudelek sie troche znal na tancu to by nie robil z tych czterystu zlotych wielkie halo on i tak bierze malo panna pavlovicz bierze 6 tysiecy za dzien pracy.....
gość
11 lat temu
porażka medialna ! kim on jest ?
bDeNoMFn
gość
11 lat temu
R****k też dostaje sporą kasę
gość
11 lat temu
Jak są jelenie,niech płacą
gość
11 lat temu
psiur
gość
11 lat temu
o fuuuu, on jest odrazajacy z tym paluchem w nosie
gość
11 lat temu
to tylko p***l tanczoncy
gość
11 lat temu
wlecze sie w ogonie? to sprawdźcie wyniki turniejów tańca jeszcze sprzed tańca z gwiazdami ofermy... to jeden z najlepszych tancerzy w Polsce, zresztą w TzG jest śmietanka jeśli chodzi o tancerzy, wszyscy ich znali w światku tanecznym jeszcze zanim powstał pomysł tego programu tvn właśnie ze względu na świetne wyniki...
...
Następna strona
bDeNoMFP