Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki sam na weselu

776
Podziel się

Dziewczyna została w domu. Dlaczego?

Wojewódzki sam na weselu
bCyFdDsR

W sobotę odbył się ślub Małgorzaty Potockiej i Jana Nowickiego - pary, która ostatnio bezwstydnie sprzedaje w mediach swoją wielką miłość. Panna młoda (?) ślubowała wierność małżeńską już po raz czwarty. Jej mąż był w tej roli debiutantem. Ceremonia odbyła się w miejscowości Kowal, a pośród gości weselnych znaleźli się między innymi Olaf Lubaszenko i Kuba Wojewódzki.

Ten drugi pojawił się na uroczystości bez swojej obecnej dziewczyny. Ciekawe dlaczego. Po doświadczeniu publicznego związku z Muchą, postanowił najwyraźniej, że będzie ukrywał swoje kolejne kochanki. Możliwe też, że Kuba poczuł, że dla takiego starego kawalera pojawienie się z partnerką na ślubie to prawie jak oświadczyny.

Tak, to mogło zadecydować.

bCyFdDsT
bCyFdDsZ
bCyFdDta
bCyFdDtu
KOMENTARZE
(776)
Din
11 lat temu
W dzinsach na weselu, oj nieladnie Kubuś. A Olaf wyglada, jakby go rzywcem przenieśli z lat 60-tych :) Ta fryzurka, ta postura pana Miecia z remizy :)
gość
11 lat temu
A kto to jest Nowicki? Stary,zblazowany kabotyn i p***c,z którego telewizja i film zrobiły amanta.Jego największa rola,to hydrolog inz.Koziełło z serialu "Czterdziestolatek",który uganiał się po parku za Madzią Karwowską(A.Seniuk)...hehehe. Gdyby nie Marta Meszaros(kochanka i sponsorka),to żyłby jak dziad,bez pieniędzy.Kiedy go zatrudniała w swoich filmach,to nie przeszkadzało mu,że jest stara i ma wielką d... Ciągle pieprzył w wywiadach jak to się kochaja i rozumieją.Zwyczajny stary p***c,lubiący luksus i wygodę,który nie ma żadnych wartości w życiu.Wszystko co mówi w wywiadach,jest tylko na pokaz.Niedługo zdziecinnieje,dostanie demencji starczej i Potocka będzie go karmiła z butelki,przez smoczek...
gość
11 lat temu
Lubaszenko wygląda jakby miał tupecik.
bCyFdDtv
piczowlazł
11 lat temu
Kuba cza Ci grzebień kupić,masz okulary jak rasowy Edek z krainy kredek.
gość
11 lat temu
pracowalam jakies dwa lata temu dla potockiej, dziwna z niej babka, czasem byla ok, a czasem zachowywala sie jak wariatka..ale zycze szczescia
Najnowsze komentarze (776)
gość
10 lat temu
NA SLUB W DZINSACH
gość
10 lat temu
Wojewódzki w Kowalu :P:P
gość
11 lat temu
BMW X6
gość
11 lat temu
BMX X6
monisia7557
11 lat temu
KUBUŚ JEST NAJLEPIEJ UBRANYM 46 LATKIEM W POLSCE. I JAK NA SWÓJ WIEK I TAK JEST NIEZŁYM CIASTECZKIEM :)
gość
11 lat temu
Kubuś, hmmm... jest ok.
gość
11 lat temu
Lubię go...
gość
11 lat temu
Lubaszenko mi się w monitorze nie mieści, rany julek jak tak można tyle ŻREĆ
bCyFdDtn
gość
11 lat temu
POPIERAM !!!!!!!! HEHEHEHEHE
gość
11 lat temu
kuba jest świetny ;) mi się podoba jego styl i zachowanie . Ludzie trzeba mieć trochę dystansu do tego nudnego życia .! ;D Bierzcie z niego przykład .
gość
11 lat temu
ta fryza w 5 zdjęciu ........................fuj okropna...
gość
11 lat temu
X6
gość
11 lat temu
Stary Dziad sie z Kuby zrobil, masakra...
gość
11 lat temu
BMW X6
...
Następna strona
bCyFdDtP