"To najgorsza matka na świecie!"

649
Podziel się

Dlaczego Angelina adoptuje dzieci tylko przed premierami swoich filmów...?

"To najgorsza matka na świecie!"

Od kilku lat Angelina i Brad zasiadają na zaszczytnym miejscu przeznaczonym dla idealnej pary i doskonałych rodziców show-biznesu. Jednak przez ostatni miesiąc media intensywnie informują o kryzysie, który wyniszcza ich relacje. Zamiast zachwytów nad aktorką, która masowo adoptuje dzieci, pojawia się coraz więcej głosów krytyki. Wielu podejrzewa, że gwiazda robi to z czystego wyrachowania.

Jeden z serwisów internetowych dotarł do informatora, który jest blisko związany z Angeliną. Twierdzi, że Jolie to najgorsza matka, jaką można sobie wyobrazić. Ponoć aktorka jest skupiona jedynie na swojej karierze i osiągnięciach. Oczywiście wszystko idealnie tuszuje.

Za każdym razem, gdy zbliża się premiera najnowszego filmu z jej udziałem, Jolie natychmiast rozpoczyna poszukiwania kolejnej sieroty – donoszą informatorzy. Pomiędzy kolejnymi projektami nie interesuje się aż tak bardzo powiększaniem rodziny.

W wywiadach zawsze podkreśla, że jest gotowa rzucić aktorstwo, aby spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Tym sposobem zapewnia sobie przychylność mediów i nikt nie może jej oskarżyć, że nie poświęca pociechom wystarczająco dużo uwagi – dodaje źródło. Prawda jest taka, że widuje się tylko z nimi w drzwiach hoteli, kiedy paparazzi stoją tuż za rogiem.

Ostatni raz Angelina zapewniała o porzuceniu aktorstwa w listopadzie. Kilkanaście tygodni później pojawiła się na planie swojego nowego filmu, Salt.

KOMENTARZE
(649)
Gość
6 lat temu
Druga Nadya... czymś się różnią? Ach, tak - sumką za "rolę".
gość
11 lat temu
przy tylu dzieciach należy zająć się tylko ich wychowaniem i opieką a nie pracą zawodową, albo rodzina albo kariera? niania nigdy nie zastąpi matki! wiem to z doświadczenia, więc nie może być dobrą matką jeśli gwarantuje dzieciom tylko życie w dostatku, gdzie wspólne rozmowy, spacery, zabawy z całą gromadką ale i z każdym z osobna - to wymaga poświęcenia i czasu którego jej brakuje
gość
11 lat temu
To b.prawdopodobne. Przecież to 100%'owa Żydówka, a oni tak mają.
gość
11 lat temu
Zgadzam się, na pewno nawet z nianią mają lepiej niż w ojczystym kraju, nie mówiąc już nic o przyszłości...
gość
11 lat temu
oho jakaś Mamuśka się znalazła. To, że kobieta ma dzieci to już nie może robić kariery tylko być kurą domową?! Może i ona nie jest najlepszą matką, ale do zastępstwa nianie, które są na pewno lepsze niż te w ich ojczystym kraju. Moim zdaniem kobieta jeśli chce to może robić karierę i mieć dzieci. Idź rób obiadek kuro domowa...
Najnowsze komentarze (649)
Gość
6 lat temu
Druga Nadya... czymś się różnią? Ach, tak - sumką za "rolę".
gość
10 lat temu
Angelina jest najwspanialszą matką na świecie:)))
gość
11 lat temu
ble ble ja tez moge być takim informatorem i powiedzieć co zechcę, czulość wobec dzieci z jej strony poprostu widać
gość
11 lat temu
Taa jasne ... Ja myślę że jest dobrą matką .
gość
11 lat temu
no bez przesady,nie od razu najgorsza na Swiecie...,przeciez maja dom o jakim marza dzieci zarowno te z domow dzicka jak i te,ktore maja rodziny...nic im sie zlego ,tez nie dzieje,wiec...wedlug mnie Angelina jest naprawde fajna babka z charakterem!!!.
gość
11 lat temu
Uważm ze nawet jesli robi to na pokaz to lepiej dla tych dzieci ona napewno zapewni im lepsze zycie nawet jesli to tylko na pokaz...
gość
11 lat temu
To chyba jasne, ze miedzy premierami kreci film i nie ma czasu, okres przed premiera to ten, kiedy prace nad filmem dobiegly konca i****i.
gość
11 lat temu
Wg mnie jakby Jolie była taka dobra i kochała dzieci to by zaadoptowała chociaż jedno z normalnego sierocińca w USA.Wybiera i kolekcjonuje jakby kolorowe i ładne dzieci...
mokry pampers...
11 lat temu
angelina jest wspaniala matka, zona i kochanka :P
gość
11 lat temu
A TEN INFORMATOR BRUKOWCÓW , KTÓRY DONOSI NA ANGELINE TO JENNIFER ANISTON - MŚCIWA, PUSTA , ZAKOMPLEKSIONA
gość
11 lat temu
Wiecie, ja bym nie chciała być jej dzieckiem.
gość
11 lat temu
No tak to najgorsza matka na swiecie. Zabila 10 dzieci, reszte glodzi, pozwala swoim gachom i konkubentom bic je, molestowac i przypalac papierosami czy innymi zelazkami. Przeciez to oczywiste, ze zadne dziecko nie moglo gorzej trafic! Okropnosc!
gość
11 lat temu
"W wywiadach zawsze podkreśla, że jest gotowa rzucić aktorstwo, aby spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi." No właśnie, czas zostawić pracę i zająć się tymi wszystkimi dzieciakami.
gość
11 lat temu
Fakt... "Informatorzy" "Źródła" MASAKRA!
...
Następna strona