Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wilki się nie rozpadają! To była prowokacja!

302
Podziel się

"To dotyczy dzikich wilków, a nie naszego zespołu" - wyjaśnia Gawliński.

Wilki się nie rozpadają! To była prowokacja!
bDfsatAR

Robert Gawliński ogłosił w czwartek na stronie internetowej swojego zespołu, że Wilki kończą działalność (zobacz: Koniec Wilków)
*. Przed chwilą w Dzień Dobry TVN ogłosił jednak, że była to tylko *prowokacja
. Nie chodziło mu o rozpad zespołu, ale o akcję WWF ratowania polskich wilków, których podobno zostało w kraju tylko 600. Zespół został poproszony o pomoc w zwróceniu uwagi na ten problem.

To wszystko co przeczytaliście w poprzednim newsie, to prawda - tyle tylko, że dotyczy dzikich wilków, a nie naszego zespołu - wyjaśnia Gawliński w nowym wpisie. Kiedy ludzie z WWF zgłosili się do mnie z propozycją udziału w akcji “Koniec wilków” postanowiłem włączyć się do tej kampanii i przekonać do niej kolegów z zespołu. To przewrotny pomysł, zwłaszcza w momencie kiedy wydajemy płytę i rozpoczynamy sezon koncertowy, lecz wierzę, że fani zrozumieją moje pobudki i zainteresują się losem tych pięknych zwierząt. Liczyłem się oczywiście z tym, że nie obejdzie się bez domysłów i spekulacji plotkarskich portali, ale zależało nam wszystkim na tym, żeby problem został zauważony i nagłośniony .

Wilki są w Polsce pod całkowitą ochroną, a mimo to jest ich coraz mniej, w tej chwili tylko 600. Niestety żyją w ciągłym konflikcie z człowiekiem. I to z naszej winy. Zabieramy im pokarm, odstrzeliwując zbyt duże ilości zwierzyny łownej. Wiele z tych pięknych zwierząt jest zabijanych przez kłusowników - umiera w okropnych męczarniach we wnykach. Nie możemy na to dłużej pozwalać. Pomóżcie zakończyć ten odwieczny konflikt i weźcie w swoje ręce los tych wspaniałych drapieżników. Ja sam nie dam rady pomóc wilkom, ale kiedy będzie nas więcej, możemy je uratować.

bDfsatAT

*Pudelek *przyłącza się do apelu. To w końcu nasz daleki krewny :) Jeżeli chcesz pomóc wilkom, wejdź na stronę: www.wwf.pl/wilk

bDfsatBu
KOMENTARZE
(302)
gość
11 lat temu
Irytują mnie kometarze typu : i****a,d***l...Facet chce pomóc zwierzętom a wy nie okazujecie mu żadnego szacunku! Żal mi was! Powinniście się do takiej akcji przyłączyć a nie oczerniacie go...Robert dobrze myśli...!
gość
11 lat temu
i****a, sam się rusz i pomóż a niew innych wyzywasz!!!
gość
11 lat temu
i****a
bDfsatBv
gość
11 lat temu
ale a niego s****a z politechniki
gość
11 lat temu
przynajmniej POMAGA a ty b****u co zrobiles ?
Najnowsze komentarze (302)
gość
8 lat temu
Super zespół:-)
gość
11 lat temu
nienawidze tego zespołu szkoda że to prowokacja
I co wam do t...
11 lat temu
To sa bardzo mądzrzy mili ludzie byłam na koncercie. Wy tego nie rozumiecie , chciał nagłośnic sprawę żeby wiecej ludzi sie do tego przyczyniło.:)
gość
11 lat temu
Gawliński wyje jak wilk. Jak on ma fanów? Ja tego nie rozumię. To trzeba nie mieć słuchu !!!
gość
11 lat temu
co ten chiłała ma wspólnego z wilkami?
gość
11 lat temu
on ma jakas ta twarz wklesnieta, albo mi sie wydaje
gość
11 lat temu
ten facio już kiedyś z rodziną ratował konie wpłacajac do fundacji, która się tym zajmowala, robił to bez rozgłosu, dowiedziałam sie prywatnie, ale wiem to napewno
gość
11 lat temu
ten koleś jest taki g***i, że słuchanie go w Dzień Dobry TVN to była totalna żenada. Żona musiała mu słowa podpowiadać, bo chyba on ma już dziury w mózgu troszkę...
bDfsatBn
gość
11 lat temu
a mozecie tez przylaczyc sie do wszystkich akcji WWF. 10zl miesiecznie a polskie misie i wilczki maja jak zyc :)
gość
11 lat temu
10/10 :))))
gość
11 lat temu
Kolejna ściema,od tych kłamstw PO i pseudo gwiazdek,aż głowa pęka.
gość
11 lat temu
Z********E:) STRASZNIE FAJOSCY SA:)
gość
11 lat temu
Nowa gwiazda PRu....
gość
11 lat temu
a kogo obchodza prowakacje tego żałosnego podstarzałego strita!!!!!
...
Następna strona
bDfsatBP