Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zarobili milion w 3 miesiące!

843
Podziel się:

Najlepiej zarabiającym zespołem tych wakacji będzie... Myslovitz.

Zarobili milion w 3 miesiące!

Co ciekawe, tym razem nie chodzi o zespół Feel, który najwyraźniej już się wszystkim przejadł. Według Super Expressu zespołem, który zastąpił w tym roku Feela na pierwszym miejscu wśród najlepiej opłacanych kapel, jest... Myslovitz.

Artur Rojek i jego koledzy przez ostatnie lata nie występowali zbyt często. Jednak od swojego powrotu na scenę w marcu, grają średnio osiem koncertów miesięcznie, po 35 tysięcy złotych każdy. Co oznacza, że zdążyli już zarobić okrągły milion złotych. Ta suma szybko rośnie, gdyż jak wiadomo, największą kasę zarabia się na plenerowych koncertach w czasie wakacji. A jeśli chodzi o najbliższe miesiące, Myslovitz nie może opędzić się od propozycji. Nie wydaje się, żeby Kupicha miał z nim jakiekolwiek szanse.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(843)
gość
13 lat temu
lubie ich...są z moich okolic:D
gość
13 lat temu
brawo!!!!!!!!!! są najlepsi! to są prawdziwi artyści, a nie jakaś tam Doda!
gość
13 lat temu
przynajmniej mają z czym się pokazać na tych koncertach.
gość
13 lat temu
Uwielbiam ich
gość
13 lat temu
oni są genilni ;3
Najnowsze komentarze (843)
Monika
8 lat temu
Nie poddaj się Bierz życie jakim jest i pomyśl, że na drugie nie masz szans No, don't give up and take life as it is Think there's no chance That you would live again
król julian 2
10 lat temu
No prosze nie porównywajcie tych dwóch zespołów ze sobą ! MYSLOVITZ to świetna rockowa muzyka tworzona przez min ROJKA którego kocham :D a feel to ścierwo mają piosenki które zapomina sie po chwili i nic nowego nie wnieśli a Myslovitz robi prawdziwa sztuke !!! są najlepsi !!!
gość
11 lat temu
genialni
gość
11 lat temu
Uwielbiam Myslovitz! Właśnie to jest prawdziwa muzyka! To są prawdziwi artyści! Teksty ich piosenek nie ograniczają się do ,, life in plastic, in fansastic". Są głębsze, niedosłowne. I między innymi za to ich kocham.
gość
11 lat temu
kocham Artura!
gość
12 lat temu
Myslovitz Adrian Karczewski doda Najlepszi polscy artyści....
gość
12 lat temu
im to się te pieniądze należą bo nie robią chłamu tylko dobrą muzykę na dużym poziomie :)
gość
13 lat temu
Myslo to Myslo...i co tu dużo gadać,legenda polskiego rock'n'roll.BRAWO ARTUR I MYSLOVITZ!!!
gość2
13 lat temu
Gdy zobaczyłam zdjęcie oby dwóch wokalistów w tej samej pozycji tooo Piotr Kupicha wygląda jak POCZĄTKUJĄCY ARTYSTA!!!!nie obrażając nikogo oczywiście
gość
13 lat temu
Oj żałosny Pudelku! To już nawet Myslo się czepiasz?! Przecież to prześwietny zespół! No wypraszam sobie, zarabiać muszą, a to że są muzykami, to zarabiają graniem koncertów, tylko, że oni akurat nie chałtużą. Może świadczyć o tym chociażby roczna przerwa w graniu w 2008r. Czy ''muzycy", którym zależy tylko na zysku robią sobie aż tak długie przerwy? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam wam... "gdyż jak wiadomo, największą kasę zarabia się na plenerowych koncertach w czasie wakacji." To, że wakacyjne koncerty są plenerowe to nie nowość i nic zadziwiającego...W lecie, w klubie?! Absurd. "Jednak od swojego powrotu na scenę w marcu(...)" Pudelciu, powrót był 15.01.2009r. w Chorzowie, kiedy to zagrali swój pierwszy koncert po rocznej przerwie, czyli to aż dwa miesiące wcześniej niż utrzymujesz. Następnym razem radzę wnikliwiej prześledzić informacje. Porównanie do Kupichy - żenujące. Myslovitz to marka sama w sobie.
gość
13 lat temu
Gratuluję Wojtkowi, Lali, Arturowi, Przemkowi i Jackowi:) Dziękuję za świetną muzykę. A o FEEL się nie wypowiadam, bo w ogóle to nie jest dla mnie muzyka, tylko jakiś zart....
gość
13 lat temu
oni są najlepsi
gość
13 lat temu
To jakiej ty słuchasz muzy!!!???? sam jesteś denny kolo
gość
13 lat temu
Mięszyrzec Podlaski pozxdrawia Myslovitz którymiał koncert 28 czerwca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie