Wtorek 30.06.2009 00:00

Kukiz sądzi, że Jackson BYŁ PEDOFILEM!

Paweł Kukiz Michael Jackson

Kukiz sądzi, że Jackson BYŁ PEDOFILEM!Agencja My Photo

Paweł Kukiz nie zamierza przyłączać się do obowiązującej od czwartku mody i udawać, że był fanem Michaela Jacksona. Wręcz przeciwnie. W wywiadzie z internetowym wydaniem Dziennika przypomina, że Jackson był pedofilem. Został wprawdzie uniewinniony, ale zdaniem Kukiza fakty są jednoznaczne i przemawiają na jego niekorzyść. Uważa też, że Michael był "odtwórcą" a nie "twórcą":

Nigdy nie byłem fanem Michaela Jacksona. Szanuję go za to, że był człowiekiem bardzo pracowitym, obdarzonym wielkim talentem, jego twórczość była jednak muzyką producentów. Był to amerykański show-biznes. Michael był w większym stopniu odtwórcą, niż twórcą.

Całkowicie odsunęły mnie od Jacksona sprawy związane z oskarżeniami artysty o pedofilię. Co prawda został on uniewinniony, ale wcześniej zapłacił 20 milionów dolarów ugodowego. Nie starał się nawet dowieść swojej niewinności, a już samo to jest dla mnie podejrzane. Ten kto idzie na ugodę, z pewnością ma coś na sumieniu. Od czasu, gdy zapłacił tak ogromne pieniądze, by uniknąć procesu, przestał dla mnie istnieć. Takie historie deprecjonują nawet gwiazdy o największych osiągnięciach. Gdyby nagle okazało się, że Leonardo da Vinci gwałcił małe dziewczynki, to też inaczej bym spojrzał na Monę Lisę.

Zgadzacie się z tak surową oceną?

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (7371)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 7371
Odpowiedz
12 6
zgłoś
gość 30.06.2009 02:02
No nie sądzę by był pedofilem
Odpowiedz
20 2
zgłoś
gość 30.06.2009 02:08
ugodowego-bo wiedział co taki proces oznacza! A co z tymi co to ugodowe przyjęli???? Gdymy moje dziecko gwałcił pedofil, zadne pieniadze nie byłyby dla mnie ugodowe. Ci, którzy oskarzali M o pedofilie to pazerne sępy, które zobaczyły okazje do lepszej kasy niz ta, którą bezposrednio M wydawał na ich dzieci! Kukiz - wrrr, znalazł sie twórca!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Anna_E. 30.06.2009 02:11
Nigdy nie poznamy prawdy jak to bylo z tym "pdoflistwem", ale wiem ze w show businesasie plotka moze zwniesc na wyzyny jak rowneiz stracic z pidestału. ( małe sprostowanie bo z tego co wiem zaplacil 2 miliony a nie 20 temu chlopcu, tak bylo)? Moze (wielkie moze bo nie wykluczam winy), tylko po to aby w ogole ta "sparwa" nie ujzrala swiatla dziennego, co w wypadku "gwiazdy" nie jest taka dziwna rzecza....a dlaczego?..
Krotka metafora: Z plotka jest jak z rozpruta poduszka pelna pierza na dachu wiezowca w wietrany dzien, piorka , setki tysiecy malych piorek rozniesie sie po okolicy... Gdy pozniej sprobojesz je wyzbierac.... Nigdys ie nie uda to tak do konca, do ostaniego piorka - co znaczy jak o czym sie zacznie mwoic, nawet jak okae sie nie prawda...slowa i tak pojda w swiat.. Moze Michale chcial aby w ogole o tym nie zacelo sie mowic, bo jak pzryszlosc pokazala, czy winny byl, czy nie..to i tak znicszczylo jego kariere./.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
mrr. 30.06.2009 02:12
taa ciekawe skąd on to może wiedzieć!! to bzdury i tyle.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 30.06.2009 02:13
jak kukiz może pisac że MJ był odtwórcą? Kukiz ty p****u straciłam do ciebie szacunek! MJ nigdy nie oskarzono o pedofilie więc nie galopuj.