Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska jest piratem drogowym!

654
Podziel się:

"Nie wiem, jak ona to zrobiła, ale nie zauważyła autobusu" - mówi świadek.

Steczkowska jest piratem drogowym!

Tydzień temu pisaliśmy, że Justyna Steczkowska miała wypadek w Warszawie. Rozbiła swojego citroena o autobus. Dziś zdjęcie ze stłuczki publikuje na okładce Super Express.

Justyna wyjeżdżając z hotelu wjechała prosto na pas dla autobusów na alei Jana Pawła – mówi Super Expressowi świadek zdarzenia. Nie wiem, jak ona to zrobiła, ale nie zauważyła autobusu i wprost w niego wjechała. Wszyscy musieli wysiąść i czekać na kolejny autobus.

Tym razem obyło się bez policji. Sytuację uratowała zimna krew kierowcy. Razem weszli do hotelu, prawdopodobnie aby spisać odpowiednie dokumenty. Auto Jusi odjechało na lawecie.

Przy okazji tabloid przypomina ważniejsze wpadki drogowe Jusi. W październiku 2004 roku piosenkarka wjechała wypożyczonym citroenem pod ciężarówkę, ledwo uchodząc z życiem. Równo dwa lata później zaparkowała na miejscu dla inwalidów, co skończyło się mandatem. W listopadzie 2007 musiała dmuchać w balonik, w kwietniu 2008 zaparkowała na przystanku autobusowym, zderzając się przy okazji z innym samochodem. 5 dni później znów dostała mandat za złe parkowanie, a w listopadzie zaliczyła kolejną stłuczkę, w wyniku której jej citroen ma wgnieciony lewy bok.

Przypomnijmy jeszcze nasze zdjęcia sprzed tygodnia, na których widać, jak wyluzowana Juśka przejeżdża na czerwonym świetle: Steczkowska nie zatrzymuje się na czerwonym!To było dzień przed tą stłuczką z autobusem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(654)
Morgana
15 lat temu
Ona jest żałosna
gość
15 lat temu
CIOTA JEDNA PIRAT DROGOWY
gość
15 lat temu
ZAL!
gość
15 lat temu
BOTOKS JEJ OCZY ZAATAKOWAL TO I NIE WIDZIALA
gość
15 lat temu
DODZIA SIE UCIESZY HEHEHEEEE
Najnowsze komentarze (654)
gość
15 lat temu
to nie pirat to i*****a
gość
15 lat temu
ta g****a s****a nie potrafi jezdzic samochodem!!! NATYCHMIAST ZABRAC JEJ PRAWKO!!!
gość
15 lat temu
twarz iście Baby Jagi. Zachowanie próżne i głupie
gość
15 lat temu
SWÓJ NOS LEPIEJ POPRAW WIESNIARO
ivss
15 lat temu
Ta wyniosła mina mówi wszystko.... Jak ona dostała prawko?
gość
15 lat temu
Mało to takich tłumoków na drodze?? Jakby było sie czym zachwycać:/ Żal ludzi którzy tak pilnie kontrolują to co jedna osoba wyprawia na drodze...
gość
15 lat temu
Samochody ze znaczkiem wydepilowanego łona kleją się do dużych, męskich autobusów :)
gość Edwin
15 lat temu
JUSTYNA ZA KIEROWNICĄ Justyna, kiedy sama jedzie, To nie patrzy przed siebie; Ale w to lusterko, pod sufitem Pudrując swój nos.. wacikiem. Nie mając podzielności uwagi; W jadące przed nią "coś" .. wali To autobusy, to ciężarówki. Oj, musi nabyć.. czołg malutki. Tym razem, robotę mają blacharze, Ale, "na okazję" czekają.. grabarze. Ku przestrodze, kieruję te słowa; Chcemy, by była cała i zdrowa. Inowrocław 06.07.2009.
gość
15 lat temu
jak nie umie jezdzic to niech nie wsiada za kółko, z autobusem to nic bo naprawia na koszt firmy, gorzej jak by jakis rowerzysta sobie akurat jechał
gość
15 lat temu
WIDZIAŁAM KILKKROTNIE JUSIĘ NA AL. KRAKOWSKIEJ TYM CITROENEM. RAZ PRZEJEŻDŻAŁA NA CZERWONYM. ZABIERZCIE JEJ PRAWKO, BO JESZCZE KOMUŚ KRZYWDĘ ZROBI
gość
15 lat temu
mój Yugo Koral połyka takie Citroenki nawet przy niewielkim zderzeniu
gość
15 lat temu
mój Yugo Koral połyka takie Citroenki nawet przy niewielkim zderzeniu.
gość
15 lat temu
W Stalowej Woli prawko wydają nawet tym, co nie umieją jeździć:)
gość
15 lat temu
ANI TO MADRE ANI TO ŁADNE ,ZEBY TYLKO Z DZIECMI NIE JEZDZIŁA ALBO NIECH ODDA PRAWKO KOLEZANCE DODZIE
...
Następna strona