Wojewódzki autorytetem! "To żałosne!"

547
Podziel się

Znalazł się w rankingu przed... Dalajlamą.

Wojewódzki autorytetem! "To żałosne!"

Najnowsze wyniki sondażu zleconego przez Rzeczpospolitą nie pozostawiają złudzeń. Współczesnymi idolami młodzieży mogą być jedynie ludzie na stałe obecni w telewizji. Badanie przeprowadzone na grupie 1000 osób w wieku od 13 do 24 lat miało wskazać osobę publiczną, która prezentuje "cenione przez ankietowanych cechy i poglądy".

W rankingu zdecydowanie wygrali showmani. Młodzi Polacy za największe autorytety uznali Jerzego Owsiaka, Kubę Wojewódzkiego oraz Szymona Majewskiego. Mamy dominację kultury obrazkowej i obrazków zamiast wartości. Młodzi myślą: wierzę tej osobie, bo ładnie wygląda - komentuje wyniki znany medioznawca, profesor Wiesław Godzic.

W zestawieniu pojawili się także dziennikarze. Wojciech Cejrowski na 4. miejscu i Monika Olejnik na 10. Co ciekawe, Dalajlama znalazł się na 5., daleko za Wojewódzkim. Spośród polityków młodzi Polacy wskazali na Baracka Obamę, Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego. Najbardziej zdumiewa obecność w pierwszej dziesiątce Marcin Prokopa (9. miejsce) oraz Ewy Drzyzgi (6.). Jest aż tak źle?

To żałosne, skoro taka postać jak ja znalazła się na liście autorytetów - mówi szczerze Wojewódzki. Chyba coś złego dzieje się z tym pojęciem i z tą wartością.

Tym razem trudno się z nim nie zgodzić.

KOMENTARZE
(547)
niedzieeeel
11 lat temu
pierwszy uhahahahah
gość
11 lat temu
żałosne napewno nie , mądry gość z niego , a że struga wariata w tv to jego świadomy wybór, że niektórzy nie potrafią tego zauważyć , ich problem...
gość
11 lat temu
jaki kraj, takie autorytety.
gość
11 lat temu
TRAGEDIA
gość
11 lat temu
Jeśli Cejrowski dobrze wygląda to ja się chyba nie znam. A wracając do autorytetów to z całą pewnością nie oceniamy ich ze względu na ich wygląd. Weźmy takiego Kubę W. może i robi z siebie idiotę ale jest inteligentny ma duża wiedzę.
Najnowsze komentarze (547)
gość
11 lat temu
Wojewózki to tak naprawde bardzo mądry gościu, popieram czyjs komentarz-struga wariata w tv a niektorzy po prostu nie umia trego zauwazyc i go nie lubia - proste...
gość
11 lat temu
uwielbiam go, ale nie sądze, żeby był dla mnie autorytetem ;p
gość
11 lat temu
KUBA you are my GOD!
gość
11 lat temu
A jak jesteśmy chorzy, to o diagnozę pytamy ludzi w sondażach ? A może idziemy do kogoś, kto ma o tym pojęcie, np. do lekarza ? Demokracja to właśnie system opierający się na wynikach SONDAŻY, a że od zawsze i po wsze czasy 95 % ludzkości do głupki, a co najmniej połowa to niemalże debile, więc zawsze będziemy zmagać się z kłopotami, wpadając ze starej opresji w nową, kolejną. Mimo to wciąż będzie się nam powtarzać, że demokracja jest najlepsza. Pewnie dlatego taka "jest", bo więcej mogą dla siebie ugrać cwaniacy, a "ciemny lud to kupi", jak rzekł nie tak dawno klasyk :)
gość
11 lat temu
ja i tak wole Wojewódzkiego niż tych osłów od polityki.Jak stwierdził mój nauczyciel. Wojewódzki to inteligentna osoba ponieważ nie boi się poruszyć problemów które są zresztą to nie tylko jego zdanie gdyż sam biorę go za autorytet
gość
11 lat temu
Kuba Kocham Cię i****o ;] heihehieuehueuhehue
fan.
11 lat temu
lubie go i ma coś do powiedzienia w tym zafajdanym kraju
gość
11 lat temu
On jest żałosny. Ciągle te same teksty. Pamiętacie jak w swoim programie kilka odcinków dla "zabawy" mylił imiona gości. Lub zadawał pytanie i od razu mówił dziękuję. To zakompleksiony ktoś nikt. Pewnie wymyśla po całych samotnych nocach swą głupią gatkie.
gość
11 lat temu
kogo oni pytali ???... jakichs moronów??
gość
11 lat temu
the best !!!
gość
11 lat temu
no przecież tylko dlatego PO rządzi... Bo Majewski promuje je na każdym kroku a oczernia PiS tak samo z resztą jak cały TVN
taka prawda
11 lat temu
Większość osób nawet nie wie jakie wartości probuje przemycic w swoich programach wojewodzki. Oni go mają po prostu jako gwiazde ktora jest smieszna. Nikt nie zwraca uwagi na to co on mowi sensownego.
taka prawda
11 lat temu
to nie wina tych ludzi tylko mediów które ich kreują i słabej edukacji, która dzieciom nei mówi co sie naprawde w życiu liczy
gość
11 lat temu
Kuba jest bardzo inteligentnym facetem....w przeciwienstwie do was!
...
Następna strona