Trwa ładowanie...
Przejdź na

Madonna PŁACZE na koncercie! (WIDEO)

201
Podziel się

Drugi pracownik nie żyje. Piosenkarka ze łzami w oczach prosi o modlitwę za ofiary tragedii.

Madonna PŁACZE na koncercie! (WIDEO)
bCHGhwoR

To prawdziwie czarna seria. Dziś w szpitalu zmarła kolejna ofiara czwartkowego wypadku - zawaliła się scena, budowana w związku z występem Madonny w Marsylii. Piosenkarka, która jest właśnie w środku swojej europejskiej części trasy koncertowej Sticky & Sweet, odwołała planowany na jutro występ na marsylskim stadionie.

Nadal nieznane są bezpośrednie przyczyny tragedii. Wiadomo tylko, że jeden z obsługujących konstrukcje sceniczną dźwigów budowlanych runął na częściowo już zabudowane podium. W wyniku zawalenia się konstrukcji zginął jeden z monterów, a 10 robotników odniosło ciężkie obrażenia. Obecnie znajdują się na oddziale intensywnej terapii. 32-letni Brytyjczyk to druga ofiara wypadku. Miejscowa policja, która cały czas bada okoliczności nieszczęścia wszczęła dochodzenie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

- Nie ma w tym niczyjej winy. Ludzie z ekipy technicznej są świetnymi specjalistami. To był nieszczęśliwy wypadek. Niestety takie rzeczy się zdarzają - powiedział osoba z obsługi koncertu z obecnych na miejscu tragedii.

bCHGhwoT

Madonna, która obecnie gości z występami we Włoszech, podczas koncertu w Udine uczciła pamięć drugiej ofiary osobistym wyznaniem. W amatorskim nagraniu wykonanym przez jednego z fanów słyszymy apel:

- Proszę was, abyście na chwilę wyciszyli się i pomyśleli o ludziach, którzy stracili życie. Powinniśmy bardziej doceniać życie oraz obecność naszych bliskich i ludzi, których kochamy.

bCHGhwpu
KOMENTARZE
(201)
gość
11 lat temu
Madonna, ah królowa pop-u. Ma swój styl, ten rap, tę pasję ! ;* Kocham Cię!
gość
11 lat temu
Madonna We Love You ! Nie mogę się doczekać koncertu :)
gość
11 lat temu
no i lajtowo ma kobieta dusze :S
bCHGhwpv
gość
11 lat temu
nienawiddze jej sucza
gość
11 lat temu
Ona się modlić?? bzdety... że ja szlak nie trafił? hmmm podpisała botoksowy komntrakt z diabłem jeśli taki istnieje?
Najnowsze komentarze (201)
gość
11 lat temu
no nie lubie jej ...
gość
11 lat temu
MOżE TO KARA ZA TO ZE WIESZAłA SIę NA RZYżU NA SCENIE I DEDYKOWAłA JAKAS TAM PIOSENKE DLA 'PRAWICZKA' PAPIEż...
gość
11 lat temu
Wariatka,ona będzie brała kasę , a nam się każe modlić.Porypało ją.
maja 95
11 lat temu
ciekawe co sie stało biedna madonna to smutne
gość
11 lat temu
To nasze mohery wymodliły!
gość
11 lat temu
Osoby znane mają dawać dobry wzór młodym ludziom a nie brać sobie kochanków o 30 lat młodszych i zachowywać się jak średniowieczne nałożnice królów. Nawet jeśli to nieprawda,że Madonna to DEMON SEKSU to świat ją taką postrzega i to jest najgorsze. Dla pieniedzy nie można drwić z ludzi i ich wrażliwości. Czy do Pani to dotarło. Czy życzy sobie Pani jeszcze kilku "dowodów uznania" Pani Madonno?
gość
11 lat temu
To prawdziwie czarna seria. Dziś w szpitalu zmarła kolejna ofiara czwartkowego wypadku - zawaliła się scena, budowana w związku z występem Madonny w Marsylii. Piosenkarka, która jest właśnie w środku swojej europejskiej części trasy koncertowej Sticky & Sweet, odwołała planowany na jutro występ na marsylskim stadionie. Nadal nieznane są bezpośrednie przyczyny tragedii. Wiadomo tylko, że jeden z obsługujących konstrukcje sceniczną dźwigów budowlanych runął na częściowo już zabudowane podium. W wyniku zawalenia się konstrukcji zginął jeden z monterów, a 10 robotników odniosło ciężkie obrażenia. Obecnie znajdują się na oddziale intensywnej terapii. 32-letni Brytyjczyk to druga ofiara wypadku. Miejscowa policja, która cały czas bada okoliczności nieszczęścia wszczęła dochodzenie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. - Nie ma w tym niczyjej winy. Ludzie z ekipy technicznej są świetnymi specjalistami. To był nieszczęśliwy wypadek. Niestety takie rzeczy się zdarzają - powiedział osoba z obsługi koncertu z obecnych na miejscu tragedii. Madonna, która obecnie gości z występami we Włoszech, podczas koncertu w Udine uczciła pamięć drugiej ofiary osobistym wyznaniem. W amatorskim nagraniu wykonanym przez jednego z fanów słyszymy apel: - Proszę was, abyście na chwilę wyciszyli się i pomyśleli o ludziach, którzy stracili życie. Powinniśmy bardziej doceniać życie oraz obecność naszych bliskich i ludzi, których kochamy.
gość
11 lat temu
Ludzie...Madonna też człowiek...myślę że każdemu by sie zrobiło przykro w takiej sytuacji...
bCHGhwpn
gość
11 lat temu
Ale straszne .. faktycznie .. I co z tego / Nie bylo tragicznie .. c'nie ?.
dulce_any
11 lat temu
nie zawsze podobaja mi sie jej zachowania ale w sumie ja lubię
gość
11 lat temu
To tak naprawdę wrażliwa artystka i bardzo ciepła osoba.
gość
11 lat temu
A kim ty jestes,ze mowisz innym co maja robic?!Zajmij sie swoimi,czyzby kolejna zgorzkniala i zapyziala kura domowa przemowila?!
gość
11 lat temu
A sama pewnie jestes gruba jak s****a
MM
11 lat temu
od zawsze ją lubie, tak samo jak lubiłam michaela;) jak dla mnie są zwyczajnymi ludzmi, którzy też czasem popełniają błędy - fakt osoby publiczne są bardziej skanowane i każda rzecz jest wyolbrzymiana i nagłaśniana;)
...
Następna strona
bCHGhwpP