Wiśniewski złożył skargę kasacyjną!

215
Podziel się

Chce walczyć o te 70 tysięcy w Sądzie Najwyższym... Komedia?

Wiśniewski złożył skargę kasacyjną!

Michał Wiśniewski nadal upiera się, że nie zapłaci zasądzonych 70 tysięcy złotych tytułem odszkodowania wobec więźnia z Potulic. Sąd skazał go za bezprawne wykorzystanie tekstu Piotra Bogdanowicza w utworze Jenny - End of Story.

9 lipca br wróciły do nas akta sprawy z sądu apelacyjnego - mówi Twojemu Imperium Grażyna Jeżewska, rzecznik Sądu Okręgowego w Łodzi. Odkładamy je do archiwum, bo dla nas sprawa jest zakończona. Teraz powód czeka na wypełnienie wyroku. Jeśli skazany nie podda się karze, powód z dokumentami z sądu może iść do komornika i prosi o egzekucję wyroku.

W takiej sytuacji Wiśniewski ma dwa wyjścia - albo zapłaci albo pójdzie do więzienia. Jego agentka zapewnia, że istnieje jeszcze trzecia opcja: Zdecydował się złożyć skargę kasacyjną do Sądu Najwyższego - powiedziała tabloidowi.

Jednak, jak się okazuje, nic z tego nie będzie, gdyż skarga została odrzucona z powodów formalnych. Wiśniewski utrzymuje, że jest niewinny, gdyż Bogdanowicz sam dał mu swoje wiersze, a przed wydaniem płyty Ich Troje zwróciło sie do zakładu karnego w Potulicach z prośbą o ustalenie autorstwa wiersza, ale nie uzyskali odpowiedzi.

To nie koniec kłopotów sądowych Wiśniewskiego. Twoje Imperium donosi, że działalność jego byłego klubu Extravaganza, zainteresowała różne instytucje, w tym policję, które bardzo chcą prześwietlić jego działalność i rachunki...

Czy można tak po prostu nie stosować się do wyroków w sądu i ogłaszać w mediach, że nie zapłaci się kary "bo nie"? Czy znanych ludzi obowiązuje inne prawo? Niedługo się przekonamy.

KOMENTARZE
(215)
gość
11 lat temu
A gdzie Ania która go rozumie jak zapewnial swoich fanów przy rozstaniu z Mandaryną
gość
11 lat temu
Michał jest the best!=) Wiem,że wygra tą sprawę;) Trzymaj się!
gość
11 lat temu
On jest skonczony! wie o tym i sie wscieka.narobil dzieci i ma teraz problem.A Mandaryna sobie radzi, bez glosu ale jednak uwolnila sie od tego trolla.A tak na marginesie ,on jest odrazajacy!!
bm
11 lat temu
Myślę, że on skończy na dnie. Nie życzę mu jednak tego, chociaż za nim nie przepadam. Ten typ tak ma.
gość
11 lat temu
zapłaci na bank :)
Najnowsze komentarze (215)
gość
11 lat temu
jak to tyle kasy to dramat mieć tyle kasy
gość
11 lat temu
Kto go przezywa tak samo sie nazywa!!!!!! Kocham Cię Michał!!!
gość
11 lat temu
zgadzam sie z toba, Unibet daje mu tyle zarobic pewnie w tydzien na jednym turnieju. organizuje gre w swoim domu, gdie sie spotykaja najlepsi z Polski
gość
11 lat temu
Zapraszamy do Radomia!!!!!!!!!!!!!S**O!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Michał napewno nie kłamie więżeń to cwaniak
ULA LA LA
11 lat temu
gość
11 lat temu
"Na chwilę przed odlotem Wśród ptasich stad W zawiłym horoskopie Na tysiąc lat W otwartym nagle oknie W cieniu za firanką Wśród ludzi na przystanku W słońcu i we mgle - Szukaj mnie Cierpliwie dzień po dniu Staraj się podążać moim śladem Szukaj mnie Bo sama nie wiem już Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę. Wśród siedmiu dni tygodnia Jednakich tak W tańczących deszczu kroplach Zawodu łzach Po lustra obu stronach W nowych wciąż marzeniach Gdzie jestem, gdzie mnie nie ma Już nie bardzo wiem Szukaj mnie Cierpliwie dzień po dniu Staraj się podążać moim śladem Szukaj mnie Bo sama nie wiem już Bo nie wiem sama kiedy się odnajdę."
gość
11 lat temu
DNO
gość
11 lat temu
NIKT NIE KAZE WAM GO LUBIEC, ALE TROSZKE KULTURY NIEKTORYM TUTAJ BY SIE PRZYDALO!!!! JEZELI ZWROCIL SIE Z PROSBA DO ZAKLADU KARNEGO O PODANIE WLASCICIELA WIERSZY , TO JEGO INTENCJE BYLY DOBRE.....ZAZNACZAM -NIE JESTEM JEGO FANKA CHOCIAZ PIOSENKI JEGO MI SIE PODOBALY....
DWIE MIŁOŚCI
11 lat temu
W związku z tym św. Augustyn stwierdza: «Dwie miłości zbudowały dwa miasta: miłość siebie, posunięta aż do pogardy Boga, zrodziła miasto ziemskie; miłość Boga, posunięta aż do pogardy siebie, zrodziła miasto niebieskie»
ULA LA LA
11 lat temu
BO MICHAŁ JEST FAJNY CHOCIAŻ NIE UWAŻAM ŻE ZAWSZE DOBRZE MYŚLI I NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW MAM NADZIEJĘ ŻE W SWOICH WYBORACH NIE BĘDZIE SIĘ TROSZCZYŁ TYLKO O SIEBIE I O SWOJE DZIECI
gość
11 lat temu
Dla mnie i tak Michał jest super;)
gość
11 lat temu
pijaczyna
gość
11 lat temu
nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale jeżeli jest wyrok, to trzeba go respektować a nie upierać się przy swoim. Miał swój czas, wykorzystał jak umiał, nieźle zarobił(dla mnie chałtura), wykorzystał media a zyć trzeba uczciwie jak na chłopa przystało. Na chłopa. Cłop musi mieć coś więcej, niż tylko czerwone włosy.
...
Następna strona