Trwa ładowanie...
Przejdź na

DLACZEGO WYRZEKŁA SIĘ OJCA?

1192
Podziel się

Przerażająco smutne życie taty Kamili... Jej matka była z nim tylko dla mieszkania! Teraz córka idzie w jej ślady?!

DLACZEGO WYRZEKŁA SIĘ OJCA?
bDJPaUeZ

Tak jak przypuszczaliśmy, historia rodziny Kamili Mścichowskiej jest dziwna i smutna. Z jakiego innego powodu zdrowa (choć mało atrakcyjna) dziewczyna miałaby wiązać się z 85-letnim starcem? Musi być czymś skrzywiona. Tajemnicę wyjaśnia jej ciocia na łamach Rewii. Przy okazji zdradza, jak okrutnie Kamila potraktowała swojego schorowanego, samotnego ojca.

Matka Kamili poślubiła podobno Wojciecha Mścichowskiego, ciężko chorego, starszego od niej o 20 lat mężczyznę tylko dla jego mieszkania... Czy piękna córka idzie w jej ślady?

Poprzednie żony odeszły od mojego brata po dwóch, trzech latach - wspomina siostra Mścichowskiego. Ta potworna choroba nie sprzyja bliskości. Małżeństwo ze starszym, schorowanym człowiekiem to nie jest perspektywa dla młodej dzieczyny. *Mama Kamili zagrała va banque. W latach 80-tych meldunek warszawski był nieosiągalny. Była w trzecim miesiącu ciąży kiedy poślubiła mojego brata. *Po trzech latach małżeństwo się rozpadło, ale mieszkanie dzielili jeszcze przez 21 lat. Teraz powtarza się ten sam schemat. Nie wiem, co kierowało Kamilą. Wybrażam sobie, że z panem Łapickim połączyła ją wielka fascynacja teatrem. Ale proszę mi powiedzieć, czy rozsądna dziewczyna wychodzi za starego schorowanego człowieka? Zarówno Kamila jak jej mama postąpiły wbrew rozsądkowi.

bDJPaUfb

Kamila raczej nie zamęczała ojca swoją troską. Nie odwiedziła go podczas żadnego z ponad 30 pobytów w szpitalu! Za to znalazła sobie innego, dużo starszego faceta wymagającego opieki i konsekwetnie zrealizowała swój plan poślubienia go. Jej matka także nie intersuje się już schorowanym byłym mężem, który kiedyś przyjął ją pod swój dach.

Patrzę na straszliwie samotnego człowieka, który poza mną nie ma nikogo - mówi ciotka Kamili. Choć ofiarował swojej rodzinie wszystko, co miał. Wiem, że do tej pory kocha Kamilę. Tylko czy ją to w ogóle obchodzi?

Wygląda na to, że niebardzo. Od razu było widać, że życie tej dziewczyny to jakaś tragedia i patologia. Pamiętajcie to i ZAWSZE ufajcie pierwszemu wrażeniu. Wygląd ludzi mówi o nich więcej, niż chcielibyśmy przyznać.

bDJPaUfh
bDJPaUfC
KOMENTARZE
(1192)
gość
10 lat temu
Jeśli wszystkie związki tego pana się rozpadły, to chyba z nim jest coś nie tak. Co za g****a siostrunia! "Mieszkanie dzielili jeszcze przez 21 lat od rozwodu" - a gdzie miała się udać matka z dzieckiem, na ulicę? To jakieś niezwykłe, że ożenił się z kobietą, której zrobił dziecko, i że zameldował ją w mieszkaniu?? Ten ojciec to jakiś życiowy nieudacznik, który ma nadzieję na wzbogacenie się, wygadując bzdury w brukowcach. Kiedy był młodszy pewnie był tyranem, a teraz ma postawę roszczeniową.
gość
11 lat temu
s**a
gość
11 lat temu
obrzydliwa para !!!!
bDJPaUfD
gość
12 lat temu
p******a
gość
12 lat temu
Czy jest ktoś na tyle odważny, by Andrzejowi wylizać liszaja przy brodzie?
gość
12 lat temu
Ale mu gnije ryj, ja pierdziulę!
gość
12 lat temu
o fuu jaka ona p******a. ej oni beda ze soba sypiac ? lool ;d
gość
12 lat temu
Pan Łapicki to jest mężczyzna z klasą i można go kochać bez względu na wiek. Na pewno przy nim kobieta czuje się jak dama. Chcialabym być na miejscu Kamili . .
Kowalski
12 lat temu
TEGO PSEUDODZIENNIKARZA DO PSYCHIATRY. NATYCHMIAST. WYJATKOWO CHAMSKI TEKST.
gość
12 lat temu
Andrzej c.h.u.j.u obwisły,czy ty jeszcze żyjesz?
gość
12 lat temu
jaka ona jst brzydka on zresztą też....
gość
12 lat temu
Andrzej z twoją facjatą jest naprawdę coś nie tak... cosik jakby czerniak przy ustach? A cera?... chmmm.. w British Muzeum mumie mają lepsze!
niewidomy
12 lat temu
Jestem jasnowidzem i jasno widzę,że Andrzej się codziennie onanizuje.
bDJPaUfv
gość
12 lat temu
Czy jest ktoś, kto po spojrzeniu na zdjęcie Andrzeja powie,że miałby ochotę się z nim całować z języczkiem? (poza Jolą Rutowicz!)
...
Następna strona
bDJPaUfX