Trwa ładowanie...
Przejdź na

Foremniak zostawia dzieci!

506
Podziel się

13-letni adoptowany syn będzie mieszkał sam z siostrami.

Foremniak zostawia dzieci!
bCYlTYkB

Małgorzata Foremniak uznała, że już wystarczająco długo była pełnoetatową matką. Niedawno pisaliśmy, że kończy właśnie budowę domu w oddalonych o 40 kilometrów od Warszawy Radziejowicach (zobacz: Foremniak wyprowadza się z Warszawy). Jej znajomi twierdzą, że chciałaby się do niego wprowadzić jeszcze przed najbliższą zimą.

Kręci ją myśl o śniegu za oknem i trzaskającym drewnie w kominku. Jak donosi tygodnik Świat i Ludzie, w swoich planach nie uwzględniła jednak swoich adoptowanych dzieci. Dwie 20-letnie córki i 13-letniego syna zamierza zostawić w warszawskim mieszkaniu. Podobno dla ich dobra, bo będą miały blisko do szkoły i na uczelnie.

Wydaje się, że 13-latek powinien jeszcze mieszkać z którymś z rodziców. Ale może siostry są wyjątkowo odpowiedzialne?

bCYlTYkD
bCYlTYle
KOMENTARZE
(506)
gość
11 lat temu
zal mi tylko tych dzieci :}
Dama
11 lat temu
Mialam o niej inne zdanie ,lepsze ,ale widac mylc sie rzcza ludzka.
gość
11 lat temu
Co plecie pudel to już prawda i komentujecie,że dzieci odebrać.Paranoja.Dziewczyny są pełnoletnie i w tym wieku "dzieci" idą na studia często do innych miast.Mieszkają w akademikach lub wynajmują mieszkania.A o synu nikt nie wie gdzie będzie mieszkał,tylko pudel wie i jakiś brukowiec.Poza tym nie wiem dlaczego tylko jej się czepiacie o adoptowane dzieci.Dziki adoptował razem z nią i wcale nimi się nie przejmuje tylko buja się z kochanką na Ukrainie.
bCYlTYlf
gość
11 lat temu
czepiacie sie...jak zwykle
gość
11 lat temu
Popieram. Gów.no was obchodzi pani Foremniak. Zajmijcie się swoim życiem.
Najnowsze komentarze (506)
gość
11 lat temu
czyli palma na całego-znaczy się bez zmian
gość
11 lat temu
Dwudziestoletnie panny to nie dzieci czas się usamodzielnić.Inna sprawa to ten trzynastolatek.
gość
11 lat temu
Samotna Małgosia w leśnej głuszy. Nawet Maserak prymityw jej nie chce!
gość
11 lat temu
podpisuję się pod Pudlowymi pustakami ----- o zgrozo ile debili jest w Polsce
gość
11 lat temu
Ale denny z Ciebie człowiek.Piszesz wypociny a tak trudno Ci znależć na internecie czy Foremniak ma szkołę aktorską.A więc Ci pomogę.Skończyła filmówkę w Łodzi.
gość...
11 lat temu
kolejna polska gwiazdeczka,która nic sobą nie prezentuje. Botox,ćwiczenia,botox,na dobre i na złe,botox i ćwiczenia.. to chyba jej codzienność. No to gdzie będzie miejsce na dzieci? eh.. nie wiem co Ci wszyscy ludzie widzą w tej kobiecie,przecież ona bardzo słabo gra.. jak na moje oko. A tak z drugiej strony to ciekawe czy jest po szkole aktorskiej..bo ostatnio to taki trend,nazywać aktorów ludzi z castingów do jakieś tam tasiemca (choćby nawet Mroczków czy Cichopek). No ale nie o tym mowa.. wiem jedno,po wygranej w tańcu z gwiazdami zaczęła się dziwnie zachowywać. A to dobrze o niej nie świadczy.. więc wcale mnie to nie dziwi,że chce odpocząć od macierzyństwa, w końcu jest taka gwiazdą... :> ehh..
gość
11 lat temu
Ty jesteś tragicznym człowiekiem zadufanym w sobie.Jak można kogoś oceniać nie znając go.
gość
11 lat temu
Tragiczna kobieta
bCYlTYkX
gość
11 lat temu
Bzdura wyssana z palca.
gość
11 lat temu
" gdy nie ma dzieci w domu to jesteśmy niegrzeczni " a Małgocha chyba lubi być niegrzeczna, cóż lata lecą co sobie będzie żłować
gość
11 lat temu
Za to Ty dorosłaś i wychowujesz nie tylko swoje dziecko ale dwójkę z patologicznej rodziny,gdzie tatuś siedzi w więzieniu a matka to pijaczka.Takie dzieci wychowuje Foremniak i chwała jej za to,bo mało jest takich ludzi.Najeżdżajcie na nią dalej.A Dziki z którym adoptowała dzieci wyniósł się na Ukrainę z kochanką a swoim synem Witem z małżeństwa z Darią też się nie zajmował ani pozamałżeńską Kasią także.Ale on to biedny,bo chłop i baba go zostawiła.Tylko dlaczego?Bo despota.
gość
11 lat temu
Przeciez ona nie powiedziała,że będzie tam mieszkać na stałe.Ludzie co Wam się dzieje,że tak lubicie wszystkich osądzać.Ma mieszkanie w Warszawie a na plan filmowy trzeba czasami dojechać na 5 rano to ona będzie jeżdzić codziennie 40 kilometrów.
gość
11 lat temu
a moze to tylko plotka....?
gość
11 lat temu
kobieto nie dorosłaś żeby zostać matką ,dzieci to wielka odpowiedzialność .Wyglądasz jak anorektyczka młodości nie da się zatrzymać , wyglądem przypominasz kostuchę
...
Następna strona
bCYlTYlz