Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fani Madonny kontratakują!

384
Podziel się

Zawiesili na moście wielki plakat z rozmodlona piosenkarką. Kolejna prowokacja w ulubionym przez artystkę stylu?

Fani Madonny kontratakują!
bDfsscid

Była akcja jest reakcja. O pierwszym polskim koncercie Madonny zrobiło się naprawdę głośno, gdy jej przeciwnicy rozpoczęli akcję bojkotu występu, celowo zaplanowanego - jak twierdzili - w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Ich działania, mimo poparcia takich osób jak Lech Wałęsa czy Wojciech Cejrowski, spełzły na niczym, a nawet spotkały się z ostrą reakcją hierarchii kościelnej.

Po tym jak minęło jedno zagrożenie, pojawiło się drugie, bardziej realne i zupełnie nie ideologiczne. Losy koncertu wisiały na włosku przez niedopatrzenie organizatora, który nie dostarczył straży pożarnej wymaganej dokumentacji.

Gdy już okazało się, że polscy fani zobaczą idolkę na żywo, postanowili oni pokazać swoje uwielbienie dla niej. A dokładniej jeden z nich. Niejaki Fernando, Brytyjczyk, nielegalnie zawiesił na Moście Gdańskim w stolicy wielki wizerunek piosenkarki. Oczywiście z prowokacyjnym podtekstem, gdyż twarz Madonny wkomponowana została w obrazek przedstawiający modlącą się świętą. Plakat wisiał parę godzin, zanim zniknął.

bDfsscif

Został odcięty przez, jak się domyślamy, przeciwników - informuje polski kolega happenera Fernando w rozmowie z Dziennikiem. Fernando nigdy nie ma pozwoleń. To artysta, który od jakiegoś czasu robi happeningi na całym świecie. Fernando wyśmiewa rzeczy prymitywne.

Jego zdaniem politycy powinni się zająć problemem bezrobocia, głodu i pokoju na świecie, a nie odwoływaniem koncertu, który i tak się odbędzie - poinformował gazetę inny fan związany z nielegalną akcją.

Jak na razie na tej jednorazowej, inspirowanej przez Brytyjczyka manifestacji się skończyło. Czyżby fani Madonny nie mieli bardziej "legalnych" pomysłów?

Podoba Wam się taki sposób okazywania sympatii?

bDfsscil
bDfssciG
KOMENTARZE
(384)
gość
11 lat temu
Oj tam, daliby już spokój. Kto religijny - na koncert nie idzie, więc o co tyle szumu????
;]
11 lat temu
A co można mieć pod pachą? ;] Gwiazdy to też ludzie nie zapominaj. I nie kieruj się tylko tym co widzisz w kolorowych gazetach, bo zazwyczaj są to na maxa retuszowane zdjęcia. Chyba, że trafisz na rubrykę "z zaskoczenia" to wtedy widać właśnie takie pachy i nie tylko. ;)
krropek
11 lat temu
Całe to zamieszanie wokół koncertu ośmiesza nasz kraj ;|
bDfssciH
gość
11 lat temu
Nic juz nas nie zadziwi, przeciez zyjemy w ciemnogrodzie.
gość
11 lat temu
dokładnie...
Najnowsze komentarze (384)
gość
11 lat temu
Madonna wzgldaa jak tania dyiwka w podesyzm wieku
gość
11 lat temu
To jest skandal, że taka "gwazda" za jaką uważa się madonne nie ma sie w co ubrać. Madonna na koncercie z Michelem Jacksonem 4lipca w Londynie była tak samo ubrana jak w Warszwie! Czy to przypadek czy naszej "gwiazdeczce konczą się ubrania?
gość
11 lat temu
ja tylko tyle dodam... nie chciałabym się znależć w jej skórze...
gość
11 lat temu
mi się nie podoba
gość
11 lat temu
no i spoko Polacy powinni wyluzować a nie ciągle udajemy zapartych katolików, nie obrażając tych naprawdę wierzących Ci mają klasę i nie krzyczą z byle powodu.
gość
11 lat temu
nielubie jej ,kylie minouge jest lepsza i ladnijsza
gość
11 lat temu
takiej idiotki jeszcze nie widziałam;/;/
gość
11 lat temu
Ogolnie nie słucham Madonny i nie przepadam za nią... Ale po co taki szum i protesty przeciw koncertowi jak w jedno z ważniejszych świąt kościelnych odbywały się wesele (napewno nie abstynenckie), dykoteki i zabawy?
bDfssciz
gość
11 lat temu
no i ma racje ten Fernando..
gość
11 lat temu
I love you MADONNA !!! :) Happy BIRTHDAY !!!
gość
11 lat temu
no i ma rację facet- robią szum o koncert a tymczasem sa inne ważniejsze problemy jak głodne dzieci, bezrobocie itp.
gość
11 lat temu
ten Fernando ma rację
gość
11 lat temu
co ona ma pod pachą?!
gość
11 lat temu
To pradwda, politycy powinni zajmować się zupełnie innymi sprawami... Keep rocking Poland!
...
Następna strona
bDfsscjb