Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zakościelny bez pracy. Bez dziewczyny. Bez perspektyw

399
Podziel się

Pojechał do Stanów za Miko. Szuka jakiegoś zajęcia.

Zakościelny bez pracy. Bez dziewczyny. Bez perspektyw
bDJopLfV

Wygląda na to, że Maciej Zakościelny, którego kariera opierała się na rzekomym podobieństwie do Brada Pitta, najlepsze lata ma już za sobą. Nadal tuła się z castingu na casting, licząc na rolę w kolejnej "komedii" romantycznej. Niestety, reżyserzy nie mają zbyt dobrego zdania na temat jego talentu. Może po prostu skończyło się zapotrzebowanie na tego typu "bohatera"?

Od zakończenia serialu Czas honoru Zakościelny jest bez pracy. Uznawszy, że w Polsce chwilowo nic dobrego go nie czeka, wyjechał do Los Angeles próbując wykorzystać amerykańskie znajomości, które obiecywała mu jego była dziewczyna, Iza Miko. Ona jest też drugim powodem wyjazdu Maćka do USA.

Bardzo mu żal tamtej miłości. Żałuje, że nie przeprowadził się wtedy do niej, kiedy oboje wiedzieli, że miłość na odległość to próba, której mogą nie przetrwać - zdradza Rewii kolega aktora.

bDJopLfX

Niestety Miko, która znajomość z "polskim Bradem Pittem" wykorzystała do zdobycia popularności w kraju, nie czuje już chemii do aktora, komu aktualnie się nie wiedzie.

Jeszcze do niedawna był na topie, dziś błąka się po Los Angeles - pisze tabloid. Samotny i zrezygnowany. Mimo pozorów sukcesu aktor wydaje się być dzisiaj wielkim przegranym.

Wróżycie mu jeszcze jakąś telewizyjną przyszłość? (O kinową nawet nie pytamy.)

bDJopLgy
KOMENTARZE
(399)
Jaa!;)
9 lat temu
gość ...akurat tak się składa że byłam dziś na jego debiucie :) poradził sobie bez zarzutu :)))) cóż mogę stwierdzić... śpiewa, tańczy i do tego ten Jego uśmiech :) daje radę :) jeszcze będzie o Nim głośno :)))) wspomnicie moje słowa :)))) Zgadzam sie w 100% ;)
Jaa!;)
9 lat temu
Poprostu ma gorszy czas, ale i tak jest i byl z*******y
gość
11 lat temu
ja sie bardzo chetnie nim zaopiekuje ;-)
bDJopLgz
gość
11 lat temu
...akurat tak się składa że byłam dziś na jego debiucie :) poradził sobie bez zarzutu :)))) cóż mogę stwierdzić... śpiewa, tańczy i do tego ten Jego uśmiech :) daje radę :) jeszcze będzie o Nim głośno :)))) wspomnicie moje słowa :))))
gość
11 lat temu
Maćku nie przestawaj walczyć o to co w twoim życiu jest najważniejsze nie przestawaj walczyć o Izę
gość
11 lat temu
G****k ! Miał taka ładna dziewczyne ...
gość
11 lat temu
Co robi jego agent że nie ma roboty?
gość
11 lat temu
on tak podobny do brada pita jak miko do Reese Witherspoon
gość
11 lat temu
Ale spaślak!!! Morda nalanego wieśniaka...
gość
11 lat temu
Maciek Zakościelny to mężczyzna bez rzadnych perspektyw życiowych . toi poporostu gejj
gość
12 lat temu
dokladnie tez pgladalam ten film i musze powiedziec ze sie rozczarowalam,nie jest dobra aktorka natomiast jezeli chodzi o taniec nic szczegolnego nie pokazala,przykro ale Bosak lepiej potrafi tanczyc niz Miko-oprocz tego jeszcze dwa filmy ogladalam z nia i raczej nie bedzie z niej dobra aktorka po 12 latach USA powinna wiecej potrafic-to jest moja ocena.
gość
12 lat temu
o nim można mówić tylko w samych superlatywach!!!
gość
12 lat temu
Polski Brad Pitt buhahahahaha
bDJopLgr
gość
12 lat temu
:*
...
Następna strona
bDJopLgT