Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak: "Szukam partnerki!"

212
Podziel się

Z Foremniak to już definitywny koniec. "Miłość już wygasła."

Maserak: "Szukam partnerki!"
bDJJNpiZ

Na razie tylko do tańca, ale niedługo przyjdzie czas rozejrzeć się za partnerką życiową. Oczekiwania tancerza nie są przeciez takie bardzo wygórowane - dobrze, żeby była ładna, sławna, bogata. Wiek nie gra roli.

Do konta i łóżka Małgorzaty Foremniak niestety raczej nie ma już powrotu. Znajomi pary twierdzą, że nastąpił juz całkowity rozkład pożycia.

Nie są już parą - wyjawia Faktowi znajomy pary byłych kochanków. Choć żywią do siebie wielki szacunek i przyjaźń, to miłość między nimi już wygasła.

bDJJNpjb

Foremka deklaruje wręcz, że zamierza zrobić sobie dłuższy odpoczynek od mężczyzn w ogóle. Maserak tak bardzo dał jej się we znaki, ze jedynym sposobem ukojenia nerwów okazuje się wyprawa na Kilimandżaro. Tymczasem tancerz "gra o życie" po raz kolejny w 10. edycji Tańca z gwiazdami, pracując na bardzo opornym materiale (zobacz: Menedżer Muchy: "Ania średnio tańczy"

Wnioskując z wymownej wymiany spojrzeń między Anną Muchą i jej treserem podczas prezentacji par, nie tylko nie kroi się żaden romans, ale będzie można mówić o szczęściu jeśli obędzie się bez ofiar.

Teraz szukam parnerki do tańca, a nie partnerki życiowej - zapewnia Maserak. Jednak przyznaję, że "Taniec z gwiazdami" sprawił, że zaczęło się dla mnie nowe życie.

bDJJNpjC
KOMENTARZE
(212)
gość
12 lat temu
zigolak i jeszcze brzydal co ta nalgosia w nim widziala
gośćaga
12 lat temu
gdyby zatanczyl z Natasza to wygrana pewna a tak to znowu nic bo z Mucha nie wygra
gość
12 lat temu
slusznie!!
bDJJNpjD
gość
12 lat temu
może znow znajdzie stara sponsorkę?
gość
12 lat temu
Ciekawe,że 20.08 byli w centrum handlowym klif i było widać ,że są w bliskich stosunkach.Oj coś to" rozstanie "grubymi nićmi szyte!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
haahh ciekawe kto bedzie go chcial jak dlubie w nosie !! xDDDDDDDD
gość
12 lat temu
Lansowany na chama razem z Muchą przez TVN w nowej edycji Tańca z pseudogwiazdami to się wzbogaci.
gość
12 lat temu
co by nie mowic pasowali do siebie faceci lubia mamusie a MALGOSIA fajna laska
gość
12 lat temu
chłopie zakochaj się, seks to nie jest tylko kontakt fizjologiczny
gość
12 lat temu
moja siostra widziała go na deptaku w świnoujściu jak szedł z herbuś za ręke
roz204
12 lat temu
z foremniak nawet fajna parka była
gość
12 lat temu
Dobre, dobre.Znowu szopkę odstawia TVN z faktem jak przed poprzednią edycją.Tylko teraz fakt poszedł na łatwiznę i nie zaaranżował wyprowadzki Maseraka.A wszystko po to ,żeby małolaty słały sms na wolnego Maseraka.Och ten show biznes.
gość
12 lat temu
Jego sposób bycia i obyie pozostawia wiele do życzenia.Szukaj chłopcze może znajdziesz w grójcu lub na polach uprawnych.
bDJJNpjv
gość
12 lat temu
obleśny,fu
...
Następna strona
bDJJNpjX