Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Farrella nie lubi Alicji!

2398
Podziel się

Jej i siostrze aktora nie podoba się ten szybki romans.

Matka Farrella nie lubi Alicji!
bCYNJARN

Jeśli to prawda, to trudno zrozumieć dlaczego. W końcu Alicja Bachleda-Curuś podobnie jak Colin Farrell pochodzi z konserwatywnej katolickiej rodziny, łatwo zachodzi w ciażę, a na dodatek umie gotować. Jednak, jak twierdzi Na żywo, matka aktora, Rita jakoś jej nie polubiła. Podobno rodzina Farrella jest zdania, że romans rozwija się zbyt szybko...

Colin i Alicja oficjalnie zaczęli być parą w marcu, a już jesienią Polka uczyni go ojcem - pisze tabloid. Matce i siostrze Colina się to nie podoba. Nic więc dziwnego, że nie dały jeszcze związkowi błogosławieństwa, a bez tego o poważnych planach na przyszłość Alicja może zapomnieć.

Podobno ta niezręczna sytuacja bardzo martwi Bachledę. Trzy tygodnie temu jej kochanek świętował ze swoją siostrą zakończenie zdjęć do najnowszgo filmu, bez pozostawionej w hotelu Alicji.

bCYNJARP

Ona bardzo się stara, by matka i siostra Colina ja polubiły, ale te na razie zachowuja dystans - mówi znajomy rodziny Alicji.

Podobno matkę swojego pierwszego wnuka Rita Farrell polubiła dopiero, kiedy aktor ją rzucił... To chyba nie rokuje zbyt dobrze.

bCYNJARV
bCYNJASq
KOMENTARZE
(2398)
gość
11 lat temu
NAWET JEJ NIE ZNA. JAK POZA TO POLUBI. JEGO MATKA CIERPI NA SYNDROM NADOPIEKCZUJE MAMUSKI I NIE ZAAKCEPTOWALA JESZCZE ZADNEJ Z JEJGO DZIEWCZYN.
k
11 lat temu
Zrobił dziecko a teraz zostawi
gość
11 lat temu
no i mamy Bachledę- Curuś i Colina- Synusia...
bCYNJASr
Biołaśna Ck
11 lat temu
a ja jej nie lubie !
gość
11 lat temu
Bylo brac porzadnego gorala spod Zakopca... A teraz co? Panienka z dzieciatkiem... tez mi kariera...
Najnowsze komentarze (2398)
gość alka
11 lat temu
fajna mamuska no no
gość
11 lat temu
znać kilka dni faceta i kic do łozka z nim,naco curus liczyła ?
gość
11 lat temu
rozumiem ritę,mam tak samo;D
gość
11 lat temu
no własnie niby takie katolickie rodziny -ludzie pochodzący z dobrych domów aaa dzieci nieślubne,szybkie ciąże itd.śmiechu warte.....
MJ
11 lat temu
konserwatywna katolicka rodzina jeden syn gej a drugi lowelas hahaha
gość
11 lat temu
Moja niedoszła"teściowa" po zerwaniu z jej syneczkiem jak mnie widziała to świergotała jak nigdy, a kiedy byłam z jej synkiem - nie miałam z nią lekkiego życia...
gość
11 lat temu
Konserwatywna rodzinka, szkoda tylko, ze tak szybko dla slawy wskoczyla mu do lozka. Naiwna myslala, ze uda jej sie zatrzymac tagedo podrywacza przy sobie. Dzieczyna chce tylko rozglosu, a wiadomo najlepiej wdac sie w romans z kims slawnym i po klopocie. Mi tam jej nie jest szkoda widzialy galy co braly.
gość
11 lat temu
niech zabierze teściówkę na plażę ...i powoli przyzwyczai ją do piachu :)
bCYNJASj
gość
11 lat temu
...czy wy nie macie innego zdjecia ali; caly czas zamieszczacie to samo:/
gość
11 lat temu
sliczn ta Alicja, szkoda jej tylko dla takiego obszczymura i kobieciarza jak Farel. Myslę że zasługuje na lepszego mężczyznę
gość
11 lat temu
jak dla mnie to ona jest idealna
gość 1111
11 lat temu
Co to znaczy nie lubi.Nie musi bo jej syn ją kocha i już.Mają mieć dziecko.Stara motyka chyba nie lubi ludzi ,jak ona może być katoliczką i to z konserwatywnego domu ??? Ona udaje ,że jest katoliczka bo katolik ma kochac bliźniego.
gość
11 lat temu
tez mi wielka afera, nie pierwsza i nie ostatnia g****a panienka ktora colin wydymal.
gość
11 lat temu
mamuśka jest zazdrosna o sykna typowa chora miłośc do synusia i o kasę też pewnie chodzi
...
Następna strona
bCYNJASL