Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farrell nie znosi rodziny Bachledów

1862
Podziel się

Szczególnie jej matki.

Farrell nie znosi rodziny Bachledów
bDeXbtDp

A to ciekawe. Jak twierdzi Fakt, Colin Farrell tak serdecznie nie znosi rodziny swojej kochanki, że robi wszystko, by ją od niej odseparować... Szczególnie przeszkadza mu podobno matka Alicji, Lidia Bachleda, która, co zrozumiałe, chce wspierać córkę w ostatnich tygodniach ciąży, a po porodzie pomóc w opiece nad dzieckiem.

Podobno Farrell nie życzy sobie jej przyjazdu i wywiera presję na Alicję, żeby nie zapraszała mamy.

Zakochana na zabój Alicja zgadza się niemal z każdą jego decyzją - pisze tabloid. Pewnie więc i w tym przypadku ulegnie i w ostatnich tygodniach ciąży oraz już po narodzinach dziecka zostanie bez wsparcia najbliższych. Być może Colin zdaje sobie sprawę, że rodzice pięknej aktorki nie do końca wierzą w dobre intencje Irlandczyka. Wie, że jego reputacja dotarła do rodziny Alicji.

bDeXbtDr

A do tegote naciski na ślub. To wszystko razem rzeczywiście mogło zdenerwować aktora przyzwyczajonego do seksu bez zobowiązań.

Rodzina Ali martwi się, że ona jest tak daleko - mówi znajomy rodziny. Colin nie chciał, żeby rodziła w Polsce. Nie za bardzo też podobała mu się propozycja, żeby mama Alicji poleciała do nich. A przecież ona jest całkiem sama.

bDeXbtDx
bDeXbtDS
KOMENTARZE
(1862)
gość
11 lat temu
ploty, ploty, ploteczki heheh ;)
gość
11 lat temu
niech sie goni
gość
11 lat temu
a rodzina farella nie znosi alicji... rownowaga w przyrodzie zachowana
bDeXbtDT
gość
11 lat temu
haha a to ciekawe;P
gość
11 lat temu
On wyglada jak orangutan:D a ona jak małpiatka:D
Najnowsze komentarze (1862)
itvqgotap
9 lat temu
dXoVyG <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
baby blue i facet f**t-przkichane
gość
11 lat temu
Alicja jestes dorosła po co ci mamusia,musisz byc atrakcyjna dla Corela i musisz byc dobra matką dla dziecka,jak rozkochasz corela w jego pierwszym dziecku to z czasem zarządzasz slubu
gość
11 lat temu
P.Lidio Bachledo współczuje serdecznie ,wychowała pani,kocha pani córkę a tu o panna z dzieckiem i z seksoholikiem i narkomanem Colinem.Alicja to piękną i chyba mądra dziewczyna,powinna zostawić go jak nie zgodzi się on na ślub.
gość
11 lat temu
plotu-plotu po polsku
gość
11 lat temu
jaki żul naćpany :/
gość
11 lat temu
Paranoja!! w wywiadach strugała taką ułożoną i inteligentną... a co osiagnęła?!?! Dała sobie zrobić brzuch.. w dodatku takiemu idiocie, który dyryguje nią jak swoją własnoscią!!... no no..Brawo Alicjo... masz pozamiatane....
gość
11 lat temu
a ja go uwielbiam
bDeXbtDL
gość
11 lat temu
ale wy wszyscy jesteście naiwni. Ciąża z Farellem to niezły biznes. Co tam miłośc, wszyscy już i tak pewnie obliczyli alimenty.
gość
11 lat temu
I akurat pojawiły sie w sieci fragmenty (bedąc dokładnym nie kilkunastosekundowe a kilkuminutowe a to jednak różnica), w których Ala jest beznadziejna, oczywiście w pozostałych jest genialna a te fragmenty gdzie jej sie nóżka podwinęła wypuścili do sieci zazdrośni o talent Alusi... Rozumiem, ze rodzinie Ali trudno pogodzić sie z myślą, że niestety Ala nie ma talentu... przynajmniej do aktorstwa...
gość
11 lat temu
Moim przedmowczyniom winszuje samozadowolenia i "profesojnalizmu" w krytyce filmowej, bo doprawdy trzeba byc "genialnym" krytykiem, aby pokusic sie o wydanie opinii po obejrzeniu zaledwie kilkunastosekundowej migawki, w ktorej zreszta Farrell jest rownie "drewniany"jak Alka .
gość
11 lat temu
smieszniej by bylo gdyby byla u mamusi :)
gość
11 lat temu
wlasnie, jest tam gdzie chce byc - to jej wybor
gość
11 lat temu
po pierwsze nie jest na wygnaniu a po drugie, czy ona nas wspiera? raczej pograza haha
...
Następna strona
bDeXbtEn