Minister weźmie się za Stockingera!

312
Podziel się

"Nie może być równych i równiejszych" - mówi Adam Rapacki... To koniec taryfy ulgowej dla Lubicza?

Minister weźmie się za Stockingera!

Czy to już koniec taryfy ulgowej dla Lubicza? Na to wygląda. Wiceminister Adam Rapacki osobiście się do tego zobowiązał w Fakcie:

Nie może być równych i równiejszych. Zapewniam, że nie ma absolutnie żadnej możliwości, żeby policja ze względu na to, że ktoś jest znaną osobą, w jakiś sposób tuszowała sprawę.

Jak twierdzi tabloid, wiceminister obiecał przyjrzeć się sprawie Tomasza Stockingera, który w minionym tygodniu prowadząc auto z 2,3 promila we krwi, spowodował wypadek, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Nie stawił się na przesłuchanie, tłumacząc się "sprawami zawodowymi".

W tym tygodniu pan Stockinger będzie miał zdjęcia do serialu dopiero w piątek - wyjaśnia rzecznik prasowy Klanu, Iwona Balcerak. Najwyraźniej nawet producenci Klanu nie zamierzają kryć Lubicza.

Obowiązkiem każdego jest stawienie się na zeznania - podkreśla mecenas Bogdan Nowosielski. Jedynym wyjaśnieniem może być zwolnienie zdrowotne, ale wystawione przez lekarza sądowego.

Stockinger, tak jak tuż po wypadku, znów przestał odbierać telefony. Jego agent Łukasz Niezgoda, odmawia wypowiedzi się na ten temat: Nie będę komentował spraw prywatnych pana Tomasza.

Prywatność tej sprawy jest akurat dyskusyjna. W końcu wmieszana jest w nią policja, prokuratura, a od dzisiaj także MSWiA. Poza tym Lubicz promował się na plakatach, namawiając do bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. Taka publiczna hipokryzja może i powinna być omawiana w mediach.

KOMENTARZE
(312)
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
Nie ma równych i równiejszych? To ciekawe dlaczego posłowie jak jadą po pijaku i kogoś potrącą mają taryfy ulgowe, bo ich chroni immunited :/
gość
10 lat temu
No kur...wa mać ile można czekać na wyrok w tej sprawie? Gdzie są sądy 24h?CO to za opieszałość wymiaru sprawiedliwości? Jest przestępstwo, jest winny to gdzie jest kara? "Jazda do roboty jeb..ne nieroby" jak śpiewał K.Staszewski...
gość
10 lat temu
Nie bronię bo go winny i powinien odpowiadać, ale...czepiliście się Klanu. A może ma inne sprawy zawodowe??
gość
10 lat temu
po co te sensacje i tak sie wywinie
Najnowsze komentarze (312)
gość
10 lat temu
Mam nadzieję, że Pan Rapacki nie pozwoli zamieść sprawy pod dywan. Złapali pijaka za kierownicą i musi być adekwatna kara!!!
gość
10 lat temu
eeeeeetam, jak trochę sprawa ucichnie to nasz gwazdor znowu będzie szalał, ja jeszcze wtym chorym kraju nie widziałam ani "gwiazdy" ani lekarza,księdza,policjanta,sędziego,polityka ponoszących karę
gość
10 lat temu
NO PEWNIE ....NIECH MU POLEJE GŁĘBSZEGO HA HA HA ONI WSZYSCY JEDNAKOWI
gość
10 lat temu
jaki ha ha:)
gość
10 lat temu
do p*****a p****u!
Benignabloogp...
10 lat temu
Ale jaja. Właśnie dowiedziałam się, że rzecznikiem prasowym Klanu została pomoc stomatologiczna, kochanka ( teraz już może nawet żona) fotoreportera Tomka J.
gość
10 lat temu
to mu oglądalność klanu spadnie i opadnie
gość
10 lat temu
tak,popieram,pan minister niech sie dobrze wezmie za takich ,nie wiedza co z pieniedzmi robic niech nam emertytom da cwaniaki ,dosc ,ze rzad sama mafia karac wszystkich kto za co zaslurzyl fe dosc
gość
10 lat temu
pewnie zrobił niejedno piwko w wannie z siostrzencem Mackiem, a ze trza bylo wracac...
gość
10 lat temu
i dotego gra w tenisa jak patyk
gość
10 lat temu
Mógł zabić dziecko które szło chodnikiem np. co za g****k niby gra takiego inteligentnego a zero mózgu.Przez to nie będę oglądać klanu bo patrzeć na niego nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
jak widze trojanowska to mi sie chce rzygac
gość
10 lat temu
pier dole nie buraka, jakoś immunitetu na wykroczenia drogowe sobie c*****a nie zniosła...
gość
10 lat temu
www wspolczesny pl/teatr/rep/mn.html
...
Następna strona