Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lubicz nie złożył zeznań, bo... chałturzył!

125
Podziel się

Czy to wystarczający powód, by nie stawić się na przesłuchaniu?

Lubicz nie złożył zeznań, bo... chałturzył!
bDKsiXpN

Rzeczywiście chodziło o "powody zawodowe". Okazuje się, że Tomasz Stockinger nie stawił się we wtorek na przesłuchaniu, gdyż w tym czasie... chałturzył w Pułtusku. Czy to w porządku, że nie przyjechał zeznawać w sprawie ucieczki z miejsca wypadku?

Był gwiazdą uroczystości zorganizowanej w okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na fetę "uświetnioną" przez Lubicza przyszło około 400 nauczycieli i podobno w nikim nie budził zażenowania fakt, że zaledwie kilka dni wcześniej aktor serialu Klan prowadząc auto z 2,3 promila we krwi staranował dwa samochody, raniąc kobietę. W czasie występu Stockinger wręcz promieniał i olśniewał zebranych szerokim uśmiechem jakby zupełnie wyleciało mu z głowy, że jedna z jego ofiar musi teraz chodzić w kołnierzu ortopedycznym.

Występ pana Tomasza został odebrany bardzo dobrze. Nikt nie nawiązywał do wydarzeń sprzed kilku dni - powiedział tabloidowi jeden z uczestników spotkania.

bDKsiXpP

W końcu to gwiazdor serialu. Takim wolno trochę więcej. Jak myślicie, wypił coś po imprezie?

bDKsiXqq
KOMENTARZE
(125)
gość2
11 lat temu
Oto Polska cała, równi i równiejsi. Za komuny to było strasznie, co?
gość
11 lat temu
nie pieprz "pietwsze" wieprza pieprzem
medicuss
11 lat temu
Tomaszku miało być już HONOROWO a ja widzę że z ciebie zaczyna wyłazić pospolity skunks.
bDKsiXqr
gość
11 lat temu
ALKOCHOLIK STARY HU.....J
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Jestem mieszkanką Pułtuska, jego występ nie powinien wiązać się z jego życiem prywatnym, tak sądzę.
gość
11 lat temu
jasne, większość sali tą chałturę opuściła - zostali tylko notable, bo byli w pierwszych rzędach i nie wypadało im wyjść.
gość
11 lat temu
nawet w klanie często namawiał lubiczową: " to co kochanie - po kieliszczku?!" haha nie krył się.
bankier
11 lat temu
wiocha wszystko wybaczy
gość
11 lat temu
haha, no z tą Omelijaniec o miałam straszny ubaw, trochę jej współczuję, nie odegrała tam ważniejszej roli...
gość
11 lat temu
haha, najlepsze w takim sencie, że kompletnie pozwalające się rozluźnić i napawać przesadą był numer, jak Daniel Salman przetargał Olgę Omelijaniec po podłodze i kaloryferzy, rycząc, kląc i ze złości, że go nei stać na dziw;kę, idealny dobór ról ;) Albo (drugi smieszny) występ Salmana, Belera i Trrockiego biegających i śpewających dla każdego LSD...rewelacja..choć liryczna, prawdziwa Gorodeckaja o krukach i różach też genialna, świetnie się uzupełniali..
gość
11 lat temu
Swietni aktorzy! A lubicz sięnigdy nie wyzwoli z te żałosnej telesroweli i gobrze!!
bDKsiXqj
gość
11 lat temu
Wiktoria Gorodeckaja jest cudowną aktorką!! Oprócz niej, tylko Cielleckiej i Landowskiej zawsze ufam i przyjmuję bez pytań i zastrzeżeń. Zdolna, ma świetny warsztat, piękna, pełna wdzięku i kobieca, po prostu JEST na scenie! Acg, MOULIN NOIR..!! Jacek Beler, Grzegorz Kwiecień i Anna Markowicz teżsą niesamowici niby nieokrzesany, a taki głębokli w artystycznym wyrazie i poukładany, spokojny, ale jaki ..mocny ! www wspolczesny pl/teatr/rep/mn.html
...
Następna strona
bDKsiXqL