Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doktor L. zapłaci TYLKO GRZYWNĘ?!

596
Podziel się

2,5 tysiąca złotych...

Doktor L. zapłaci TYLKO GRZYWNĘ?!
bDKsMpcl

Tomasz Stockinger kilkakrotnie próbował uniknąć sprawiedliwości. Najpierw uciekł z miejsca wypadku. Gdyby policja go nie złapała, raczej nie przyznałby się, że to on go spowodował. Na szczęście został zatrzymany. Później długo trzeźwiał, aby złożyć zeznania, a następnie w złożeniu ich przeszkodził mu udział w chałturze.

Dziś znany z roli lekarza w serialu Klan aktor został w końcu przesłuchany na Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie i usłyszał trzy zarzuty. Lubicz odpowie za jazdę po wpływem alkoholu, spowodowanie niebezpiecznej kolizji i ucieczkę z miejsca wypadku. Gazeta Wyborcza podaje, że za złamanie prawa grozi mu... 12,5 tysiąca złotych grzywny. Według TVN 24 na razie został ukarany jedynie 2,5-tysiącami kary.

Przyszedł do nas razem ze swoim pełnomocnikiem. Jego zeznania nie były jednak bardzo wylewne. Ustosunkował się tylko do tego, co jest w policyjnych aktach – powiedział w rozmowie z Gazetą Maciej Piotrowski, oficer prasowy KPP w Piasecznie.

bDKsMpcn

Wszystko wskazuje na to, że Stockinger zamierza jak najszybciej zakończyć sprawę i ma nadzieję, że ludzie równie szybko zapomną, jak pijany doprowadził do wypadku.

Jak myślicie, uda mu się? Za ucieczkę z miejsca groźnego wypadku dostanie karę w zawiasach i wróci do pracy w serialu i chałturek? Czy tak powinno być?

bDKsMpcO
KOMENTARZE
(596)
gość
11 lat temu
jak zamkneli doktora G. to niech zamkna doktora L.hehehe
gość
11 lat temu
ta rybka się dusi...:/
gość
11 lat temu
bDKsMpcP
równi i równi...
11 lat temu
i powinni chyba zabrać prawo jazdy
gość
11 lat temu
Czy na zdjęciu to czasem nie Czisburger jest?
gość
11 lat temu
Skoro są takie śmieszne kary to nie dziwię się wcale że w każdy weekend łapią ok 2000 pijanych kierowców. Nie opłaca się nie pić ;)
gość
11 lat temu
wiesz zastanawia mnie jaka kara czy adekwatna do jego czynu to raz bo w naszym pieprzonym kraju sa rowni i rowniejsi nawet rowerzysci sa surowo karani sama bede sie interesowac kara stockingera i bede miala porownanie dla kogo jest prawo
gość
11 lat temu
ludzie to jest normalna kara za tego typu wyczyn, nikt w tym kraju gwiazda czy m***l, za jazdę i stłuczkę po pijaku nie idzie do więzienia, dostanie grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś tam czas, to jest STANDARD jak chcecie to wypróbujcie na sobie :)
gość
11 lat temu
Na jego miejscu tez bym pil.Wyksztalcony aktorzyna a zatrudniaja go tylko w kiczowatych serialach
gość
11 lat temu
Nie wiem Kim jestes ale masz 100% racji!!!!
gość
11 lat temu
sk**wiel.
wx123
11 lat temu
takim gnojom zawsze się udaje , równość wobec prawa ,pusty slogan
gość
11 lat temu
Paranoja!!! Gdzie sprawiedliwość i równość!!!
bDKsMpcH
TS down
11 lat temu
haha to saamo pomyslalem
...
Następna strona
bDKsMpdj