Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stockinger pił po kryjomu!

286
Podziel się

"Przychodził rano wyraźnie "zmęczony", wszczynał kłótnie. Nie mieliśmy wątpliwości, że w nocy po prostu pił" - mówi pracownik ekipy Klanu.

Stockinger pił po kryjomu!
bDezflvp

Od początku byliśmy sceptyczni wobec zapewnień doktora Lubicza, że nigdy wcześniej nie zdarzyło mu się wsiąść za kierownicę po pijaku. Jak się okazuje, wszyscy z otoczenia aktora świetnie zdawali sobie sprawę z tego, że ma on poważny problem z alkoholem. Wypadek był tylko kwestią czasu. Dobrze, że nikt nie zginął.

By nie wzbudzać podejrzeń, starał się w miejscach publicznych nawet nie brać kieliszka do rąk - opowiada Rewii jeden ze znajomych aktora. Ale tylko czekał na sposobność, by znaleźć się w odosobnionym miejscu i móc się napić.

Osoby z otoczenia aktora twierdzą, że przed wpadnięciem w nałóg był zupełnie innym człowiekiem - miłym, uczynnym i odpowiedzialnym. Jeśli to prawda, to rzeczywiście sporo się w nim zmieniło. Skończył jako facet wsiadający za kierownicę po pijaku i uciekający z miejsca wypadku.

bDezflvr

Uzależnienie aktora od wysokoprocentowych trunków jest znane także ekipie serialu Klan:

Przychodził rano wyraźnie "zmęczony", niewyspany i wściekły na cały świat - mówi osoba z produkcji. Drażniły go drobiazgi. Wszczynał kłótnie, o wszystko miał pretensje. Nie mieliśmy wątpliwości, że w nocy po prostu pił. Ale przymykaliśmy na to oko, w końcu nie jest jedynym aktorem, który ma takie problemy. Martwiliśmy się tylko, żeby nie spowodował wypadku. I w końcu stało się. Teraz żarty się skończyły i choć Tomek z przekonaniem opowiada, że zdarzyło mu się to po raz pierwszy, będzie musiał sam sobie rzetelnie odpowiedzieć na kilka pytań i coś ze sobą zrobić.

Jeżeli teraz nie powie sobie "stop", to co go powstrzyma? Czyjaś śmierć? Takim ludziom powinno się dożywotnio odbierać prawo jazdy. Mniej już nawet chodzi o ten wypadek, ale o to, że uciekał samochodem po pijaku. Jak to rokuje na przyszłość?

bDezflvS
KOMENTARZE
(286)
gość
11 lat temu
Zabieranie prawa jazdy mu nie pomoże. Pomoże mu TYLKO leczenie uzależnienia. Polecam OKTU w Toruniu.
gość
11 lat temu
lubię Go - niech się ratuje póki jeszcze nie jest za późno!!!!
gość
11 lat temu
po co komus takiemu daje sie pracę. Wywalić go na zbity ryj i tak kto oglada Klan? Dac mu role,że wyjeżdża na kontrakt zagraniczny i bye dziadowi
bDezflvT
gość
11 lat temu
tez bym zostala alkoholiczka jak bym tyle lat grala w tym gniocie i nie mogla dostac innej pracy
gość
11 lat temu
i z******j!! Bo każdy pijak to z******j!!:-)
Najnowsze komentarze (286)
gość
10 lat temu
Dziecko drogie on jest znznym aktorem od lat, czeba znać Polskie filmy!!!!
gość
11 lat temu
człowiek nie wielbłąd napić sie muśi
gość
11 lat temu
Trzymam za Niego kciuki,żeby się otrząsnął i wygrał z nałogiem.Na to Każdego szkoda.
gość
11 lat temu
alkoholik nich się leczy stoczyłeś sie chłopie.!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
bardzo się zawiodłam ,kto jak to ale taki prawy dr Lubicz,to nie dobrze od 10 lat oglądam serial KLAN ZAWSZE TO DLA MNIE BYŁ WZÓR MĘŻA,CZŁOWIEKA
mama innego s...
11 lat temu
Pamietam jego Ojca, to byl prawdziwy mezczyzna
urb
11 lat temu
wstyd utajony alkocholik malo ze pije to siada za kierownice na dodatek jeszcze ucieka wstyd dr lubicz.zabrac prawko na zawsze.
gość
11 lat temu
przykre
bDezflvL
gość
11 lat temu
lepiej,jak glosny g****k
gość
11 lat temu
to ja bylem.prosze o kontakt 0078677885432345775454
gość
11 lat temu
i d***l,tak jak ty,bo kazdy pijak i z******j to d***l ha ha ha
gość
11 lat temu
Oj nie ładnie p. hrabio:))))))))
gość
11 lat temu
bardzo smętnie eię tłumaczył w tvn.ma problemy i to niemałe
gość
11 lat temu
no alkoholik po prostu współczuć należy mu tylko to naprawdę trudna do wyleczenia choroba, problem tylko w tym , że jeżeli on sam przed sobą się nie przyzna że jest uzależniony to nik nie będzie mu w stanie tego uświadomić.
...
Następna strona
bDezflwn