Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie chcą, by dzieci widywały się z matką!

261
Podziel się

Rodzina Jacksonów blokuje Debbie Rowe dostęp do dzieci. Patologia.

Nie chcą, by dzieci widywały się z matką!
bDTZBSTF

To jeszcze nie koniec zamieszania wokół dzieci Michaela. Według ostatnich informacji rodzinka Jacksonów już wkrótce będzie musiała spotkać się w sądzie z biologiczną matką Paris i Prince'a. Wcześniejsze ustalenia mówiły jasno, że pociechami zajmie się babcia. Pod warunkiem, że: Debbie Rowe będzie mogła się z nimi regularnie widywać, trafią one pod opiekę psychologa, a Joe Jackson nie będzie miał do nich żadnego dostępu. Jak na razie nie wypełniono żadnego z tych zobowiązań.

Informatorzy donoszą, że Rowe spotkała się już ze swoim prawnikiem, który zdecyduje, co dalej. Jest zdesperowana, bo od śmierci Michaela nie widziała jeszcze ani razu swoich dzieci.

Katherine Jackson odwołała pierwszą wizytę i wykręcała się z każdej kolejnej - twierdzi źródło. Nie podoba jej się, że dzieci będą miały kontakt z biologiczną matką. Nie chce również słać ich do psychologa.

bDTZBSTH

Bliski przyjaciel Michaela powiedział jednemu z dziennikarzy: Te dzieci nie powinny przebywać w tym domu. Rozmawia się w nim wyłącznie o pieniądzach i jak dobrać się do fortuny Michaela. Cała trójka jest bardzo niewinna i słodka. Jeśli tak dalej pójdzie, to one też wyrosną na chytrych Jacksonów.

Cóż, tak się kończy kupowanie dzieci od matki. Wszyscy są siebie warci.

bDTZBSUi
KOMENTARZE
(261)
gość
11 lat temu
szkoda mi tych dzieci. straciły szanse na normalne dzieciństwo, a Michael przeciez tak o to dbał...
gość
11 lat temu
od smierci Michaela nie widziala ich ani razu! a czy widziala je, gdy on zyl??? Bo z tego co mi wiadomo, to sprzedala bycie matka za duuzzza kase.
gość
11 lat temu
już mi się znudziło
bDTZBSUj
gość
11 lat temu
zenada
gość
11 lat temu
tylko dzieci szkoda :(
Najnowsze komentarze (261)
afromenciara
11 lat temu
No kur** następna po ojcu wyciąga łapę po pieniądze Michela . No zobaczycie jaka dobra mamusia . Nie chciała widywać się z dziećmi przez tyle lat a teraz myśli że jest im potrzebna . SZKODA MI TYCH DZIECIAKÓW
Fanka Michael...
11 lat temu
Tej matce tylko forsa w głowie!
gość xdd
11 lat temu
wsumie źle ,bo i tak ojciec Michaela czyli dziadek tych dzieci ,chce spadek ktory Michael dał dla dzieci !! a nie wiadomo kto bd sie opiekowac tymi dziecmi !! Widac ,ze dzieci tesknial za tata bo ta corka naj mlodsza Michaela trzyma jego lalke (podobiezne) ;] MJ [*]
rozważna .
11 lat temu
bez obrazy ale jesteście tępi jak uważacie że Michael życje . przed śmiercią połowa osób z obecnych jego fanów wiedziała że jest ktoś taki jak Michael Jackson , ale nie wiedzieli czym sie zajmuje , co robi , kim jest . nagle jak umarł wszyscy się nim interesują żeny być na ` topie `. Bezsensu moim zdaniem . Michael nie żyje . np. Po co miałby przygotowywać ponad 50 koncertów na ` This Is It` , mega duzo ćwiczyć , a potem zniknąć ? to jest nielogiczne . Zastanówcie się .
gość
11 lat temu
jaka ta dziewczynak jest kochana a ten mały jest słodziutki, biedne dzieni i biedny Michael!!! I love you MJ
gość
11 lat temu
szkoda mi tych dzieci... Moim zdanie nie powinny się zobaczyć z matka, a jacksonowie powinni sobie wreszcie uporządkować życie dla dobra dzieci!
blackkitty
11 lat temu
Tylko tych dzieci szkoda,to wszystko jest chore;/Im chodzi tylko o te durne pieniądze a dzieci Bogu ducha winne tylko przez to cierpia;(
gość
11 lat temu
i dobrze że jej utrudniają Michael niechciał by ona się nimi zajmowała
bDTZBSUb
gość
11 lat temu
najpierw ich sprzedała a teraz kochająca mamusia!
gość
11 lat temu
SZOKIEM DLA NIEJ BYLO TO ZE DZIECI NIE MAJA ICH GENOW!!!!!!A ZE MAMUSKA FIKA TO NIECH ZABIERA DZIECKI!!!MA DO NICH W(G PRAWA WIEKSZE PRAWO OD KATERINY!!!DZIECI DODAD ZYLY PO KROLEWSKU I DEBBI IM TEGO NIE CHCIALA ODBIERAC!!A ZE TAM SIE CIAGLE ZRA O FORSE___NIECH ZABIERA______moze to bedzie dla nich lepsze
gość
11 lat temu
DEBBIE JEST BARDZO POKRZYDZONA KOBIETA!!!!! Z MILOSCI DO MJ ZROBILA TO MJ ON CHCIAL!!!! JAKIM SZOKIEM MUSIALO DLA NIEJ BYC TO
gość
11 lat temu
Żal mi tych dzieci. One są kochane i mądre !!! Nie chcemy by wyrosły na podobiznę joego? Nie
gość
11 lat temu
Może tak by ktoś zapytał o zdanie dzieci, co ? ;/
gość
11 lat temu
I****i z Was ! Ludzie, opanujcie się ! Podam przykład. Małżeństwo po rozwodzie. Dzieci zostają z matką. Ojciec jest alkocholikiem. Nie kontaktuje się z dziecmi przez np. 10 lat. Czy w takim przypadku po śmierci matki tez powinno się oddać dzieci alkocholikowi ''bo to ich ojciec'' ?!
...
Następna strona
bDTZBSUD