Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polański traci poparcie

427
Podziel się

Znana aktorka wycofała swój podpis z petycji w jego obronie.

Polański traci poparcie
bDZsKQBN

Aresztowanie Romana Polańskiego za gwałt analny na dziewczynce wywołało początkowo oburzenie w środowisku artystów i "autorytetów moralnych" na całym świecie. Dziesiątki aktorów i reżyserów podpisało petycję w obronie swojego sławnego kolegi. Po nagłośnieniu sprawy i publikacji zeznań dziewczynki coraz trudniej jednak przekonywać, że Romek to w głębi serca "rozdygotany chłopiec". Zwróćcie uwagę, że jego polscy obrońcy nagle zamilkli.

Przypomnijmy:

bDZsKQBP

Brytyjska aktorka Emma Thompson, jako pierwsza miała odwagę wycofać się oficjalnie z obrony sławnego reżysera. Do zmiany jej zdania przyczyniła się 19-letnia studentka, która przekonała gwiazdę do swoich argumentów. Thompson spotkała Caitlin Hayward-Trapp podczas panelu dyskusyjnego zorganizowanego na uniwersytecie w Exeter. Studentka zbierała podpisy pod kontrpetycją, w której internauci i uczniowie domagają się, by reżyser stanął wreszcie przed sądem.

Przedstawione przez Hayward-Trapp argumenty ostatecznie przekonały Emmę Thompson, która zdecydowała się usunąć swoje nazwisko z listy artystów popierających Polańskiego.

bDZsKQBV
bDZsKQCq
KOMENTARZE
(427)
kasia ballou
12 lat temu
bravo Emma ! lepiej poźno niż wcale
gość
12 lat temu
To Emma Thompson go w ogole wspierala? To moja ukochana aktorka. Dobrze,ze sie wycofala z tego.
gość
12 lat temu
uwielbiam ją miala najlepszą rolę jako profesor trelawney w harrym potterze hah
bDZsKQCr
gość
12 lat temu
brawo pani Thompson
gość
12 lat temu
wszystkim bezkrytycznym obrońcom polańskiego proponuję wyobrazić sobie, że gwałciłby Wasze córeczki. dalej byłby taki fajny??
Najnowsze komentarze (427)
Irina ;))
11 lat temu
ten psychopata na wolność?!jeszcze czego?tylko dlatego że jest sławnym reżyserem?
gość
11 lat temu
Wstyd to mi jest jak czytam takie brednie.Biedny czlowiek...dobre sobie.Chyba nie taki biedny,skoro potrafi krzywdzic cudze dzieci.
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Żydzi i lewacy wszystkich krajów łączcie się ! zapamiętajcie kto i jak się uaktywnił w tej sprawie a lepiej zrozumiecie żeczywistość .. To polityczno religijna KLIKA trzymająca władzę
gość
11 lat temu
ROMAN NA WOLNOŚĆ ! TO NIE BYŁ GWAŁT. KAŻDY KTO PISZE TE PASKUDNE RZECZY POD JEGO ADRESEM TO KTOŚ BEZ POJĘCIA. ZAJMIJCIE SIĘ NAJPIERW SOBĄ A POTEM OCENIAJCIE INNYCH NIE ZNAJĄC KULIS SPRRAWY. NAJWAZNIEJSZE ZE "BIADNA" TRZYNASTKA PRZYZNAŁA, ŻE TO BYŁO ZA JEJ ZGODĄ I ŻE NIC ZŁEGO JEJ NIE ZROBIŁ. ONA TEGO CHCIAŁA ! ! ! TO ŁATWO WYWNIOSKOWAC Z JEJ WYPOWIEDZI. ROMAN POWONIEN BYĆ SĄDZONY ZA SEKS Z NIELETNIA ALE NIE ZA GWAŁ, BO TEGO SIE NIE DOPUŚCIŁ. PO ULICY CHODZĄ PRAWDZIWI ZBOCZEŃCY GWAŁCICIELE I MORDERCY A WY CHCECIE SKARŻYĆ TEGO BIEDNEGO CZŁOWIEKA. WSTYD "AUTORYTETY MORALNE" POPATRZCIE NA SIEBIE . . .
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
bDZsKQCj
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
12 lat temu
PEDOFIL, BEZ WZGLĘDU NA TO CZY JEST REŻYSEREM, ADWOKATEM, SPRZEDAWCĄ CZY KIM TAM JESZCZE - ZAWSZE BĘDZIE PEDOFILEM!!!!!
gość
12 lat temu
NO CIEKAWE, CZY BYŚ SIĘ PRZYJAŹNIŁ/A Z KOLEGĄ, KTÓRY ZGWAŁCIŁBY DZIECKO... JUZ WIDZĘ JAK POCIESZASZ "TAKIEGO" PRZYJACIELA I OCIERASZ MU ŁZY W CELI ODWIEDZIN...
gość
12 lat temu
Ci, którzy go popierają, niech podeślą mu swoje dzieci....
gość
12 lat temu
Urwać mu jaja.
...
Następna strona
bDZsKQCL