"Kammel to transwestytyczne wcielenie Paris Hilton"

Piotr Tymochowicz ostro o Tomku...

Obraz

Najsłynniejszy polski specjalista od wizerunku nie przepada za Tomaszem Kammelem. A już szczególnie za jego obecną medialną ofensywą. Piotr Tymochowicz, odpowiedzialny za znęcanie się nad obywatelem Lepperem, któremu kazał sypiać w garniturze, postanowił wypowiedzieć się o Kamciu na łamach tygodnika Na żywo. Bezlitośnie ocenia jego kreację u Kuby Wojewódzkiego:

U Kuby Tomek pokazał nową fryzurę i szeroki uśmiech. Słowem, że jest piękny. Transwestytyczne wcielenie Paris Hilton. Oglądałem go z niesmakiem, zwłaszcza, że nie wytłumaczył się z żadnego z zarzutów.

To fakt, nam też zabrakło konkretów. Ale przecież Tymochowicz powinien wiedzieć najlepiej, że nie o konkrety chodzi. Ludzie i tak zapamiętają tylko to, jak szeroko się uśmiechał.

Póki co na szczęście przynajmniej rzecznik TVN-u, Karol Smoląg, zapowiada, że Kammel nie podejmie pracy w stacji: Tomasz Kammel nie będzie u nas pracował w dającej się przewidzieć przyszłosci - mówi.

Szkoda, stanowiłby piękną parę z Oleną... przepraszamy: Weroniką Pazurą. Mogliby poprowadzić razem Dzień Dobry TVN.

Na razie Kamciowi pozostają jednak popisy w klubie gejowskim Usta Mariana. Ale i to się Tymochowiczowi nie podoba:

Kompletnie chybiony pomysł - ocenia. Tylko strzelił sobie w kostkę. A talentu komika nie ma za grosz. Widziałem jego występ, był wręcz żenująco nudny.

Jak donosi tabloid, Kamciowi udało się w końcu załatwić sobie świąteczna chałturę - "Christmas Gala". Obiecał, że będzie pracował za darmo. Ma szczęście. Justynie Steczkowskiej nawet to się nie udało (zobacz: DESPERACJA STECZKOWSKIEJ!).

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą