Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kobieta rzuci Stockingera?!

264
Podziel się

Na to się zanosi... "Gdy pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia, Ewa wpadła w panikę."

 Kobieta rzuci Stockingera?!
bDYjPYzV

Jeśli się w porę nie opamięta, prawdopodobnie na tym się skończy. Jak donosi Imperium TV Tomaszowi Stockingerowi tak dobrze udawało się dotąd skrywać swój pociąg do alkoholu, że nie wiedzieli o tym nawet jego najbliżsi.

Szczególnie przed swoją dziewczyną, Ewą, starał się zawsze trzymac fason. Jak wiadomo, wszystko wydało się z hukiem miesiąc temu w Żabieńcu pod Piasecznem (zobacz: Lubicz prowadził po pijaku! MIAŁ 2 PROMILE!!!)
*. Jego dziewczyna, prawniczka, uznała, że jej relacja z aktorem wymaga *gruntownego przemyślenia
.

Gdy pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia, Ewa wpadła w panikę - mówi tabloidowi znajomy pary. Zaczęła wypytywać znajomych ukochanego, czy cos wiedzą o jego problemie. Tomek przy niej się ograniczał, właściwie nie pił. Otoczenie Tomka początkowo nabrało wody w usta, a potem przyznało, że tak. Tomek jest załamany. Czy uda mu się odzyskać zaufanie Ewki? Trudno powiedzieć, bo to bardzo wymagająca kobieta.

bDYjPYzX

Podobno jedyny skuteczny sposób, żeby pomóc osobie uzależnionej, to przestać ją kryć i pomagać. Musi ponieść pełne konsekwencje tego, co zrobił, żeby mieć siłę wyjść z nałogu. Czasem musi nawet stracić pracę, bliskich, pójść do więzienia... Jak myślicie, czy tak będzie w wypadku Lubicza?

bDYjPYAy
KOMENTARZE
(264)
gość
11 lat temu
strasznie antypatyczny facet
gośćramka
11 lat temu
jakas forsa marne sto tysiecy skubneli Tomaszka no nie zalujcie Ady.....Z niej aparatka jakiej malo
gość
11 lat temu
Ada fajna babka...widziałam Ja w kilku filmach...no właśnie...a co sie dzieje z Adą?
bDYjPYAz
gość
11 lat temu
po tej aferze która notabene rozpoczął stockinger w sprawie męza Ady, wycofała się ona z tv, popadła w depresję. Świetna aktorka, mam nadzieję że jeszcze wróci i będzie mozna ja obejrzeć choćby w filmach.
gość
11 lat temu
otóż nie ona a rzekomo jej mąż, poza tym niech pan tomasz odpowie sobie na pytanie czy jego interesy wtedy były takie uczciwe...czy tak bardzo go wplątano w cos o czym nie miał pojęcia, czy był taki krystaliczny w tej sprawie.
Najnowsze komentarze (264)
Pinezka9151
5 lata temu
Jeśli potrzebujecie skutecznej instytucji, która odzyska za ciebie dług to polecam Kancelarię Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum. Odzyskają twoje należności zarówno od osób prywatnych, jak i firm na terenie całej Polski i za granicą. Korzystałam z ich usług i bardzo mi pomogli, odzyskałam swoje pieniądze. Sczegóły na kancelariaultimatum.pl/
xanwqs
9 lat temu
plgb69 yazunjhoedev, [url=http://pwnbdecywucz.com/]pwnbdecywucz[/url], [link=http://tiiaynfuujqp.com/]tiiaynfuujqp[/link], http://etxxtoomceub.com/
gość
10 lat temu
Myśli ,ze jak aktor to wszystko mu wolno i tylko chla koniaczek w klanie z Kryśką.
gość
10 lat temu
Jakie leczenie to wielka bzdura ,może jeden na 1000 wychodzi z tego.ja uważam,że mądra kobieta nie powinna się łudzić i dać sobie spokój wiem coś o tym.
gość
10 lat temu
NIENAWIDZĘ PIJAKÓW I ŻYCZĘ IM JAK NAJGORZEJ MAM MĘŻA PIJAKA I DOSKONALE WIEM ILE TAKIE B***E MOŻE NAROBIĆ ZŁA.
gość
11 lat temu
Alkoholik się nie ukryje przed nikim a wy głupoty piszecie on wcale na alkoholika to nie wygląda ,każdemu może się zdarzyć wpadka.
gość
11 lat temu
p***c musztardowy
gość
11 lat temu
Nie sądzcie, żebyście nie byli sądzeni.
bDYjPYAr
gość
11 lat temu
Alkoholizm to straszna choroba, którą należy leczyć.Może dotknąć kazdego kto żyje w stresie,a takie życie ma prawdopodobnie P. Tomasz. Latwo się śmiać,ale z kogoś.
gość
11 lat temu
Jaka Ewa prawniczka o ile wiem był z Ewą Kuklińską tancerką
J.A.
11 lat temu
Drodzy "osadzajacy" Pamietajcie. . . kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem . . ..Nie pochwalam jazdy po %%% i nastepstw tego czynu, ale po co tyle jadu? Schadenfreude?
J.A.
11 lat temu
stany_blog_pl
11 lat temu
To taki pijaczyna ma kobietę? Żeby mu przynosiła z lodówki piwo, czy odwoziła do domu, gdy się stoczy pod stół?
gość
11 lat temu
jest wstretny
...
Następna strona
bDYjPYAT