Trwa ładowanie...
Przejdź na

Psychofan groził, że zamorduje Michaela!

581
Podziel się

Twierdził, że połowa majątku Jacksona należy do niego. Chore...

Psychofan groził, że zamorduje Michaela!
bDZqAJqZ

FBI zdecydowało się upublicznić część zebranych przez lata dokumentów dotyczących Michaela Jacksona. Rodzina piosenkarza zgodziła się na to, gdyż uważała, że pozwoli to oczyścić gwiazdora z części zarzutów, które postawiono mu w ostatnich latach. Dziennikarze, którzy przejrzeli ponad 300 stron dokumentów natknęli się na wiele szokujących informacji.

Przykład: niejaki Frank Paul Jones przez kilka miesięcy wysyłał do Jacksona niepokojące listy, w których pisał, że jest zakochany w jego siostrze Janet. Utrzymywał, że to pozwala mu ubiegać się o połowę majątku, który zgromadził piosenkarz. Cała sytuacja eskalowała do momentu, kiedy mężczyzna zagroził, że zamorduje Michaela na jednym z koncertów.

Połowa majątku Michaela jest moja. Jeśli nie dostanę swoich pieniędzy, zacznę działaś - można przeczytać z jednym z listów, który przechwyciło FBI. Popełnię masowe morderstwo na jednym z jego koncertów, jeśli będzie to konieczne. Zamorduję również jego. Wtedy będziecie musieli poradzić sobie ze mną na oczach mediów.

bDZqAJrb

Agenci zrobili wszystko, by informacje o pogróżkach nie wpadły w ręce dziennikarzy. Jones groził również, że jest gotowy zamordować również ówczesnego prezydenta USA, Georga Busha seniora. Mężczyzna został aresztowany, gdy przechadzał się pod Białym Domem!

Co ciekawe, agenci FBI w raporcie podają, że nie znaleźli żadnych dowodów, które miałyby potwierdzać, że Michael skrzywdził, bądź molestował jakieś dziecko. Śledztwa przeprowadzane były w kilkunastu krajach na swiecie m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Filipinach.

bDZqAJrC
KOMENTARZE
(581)
gość
11 lat temu
michael byl super to ludzie go skrzywdzli
gość
11 lat temu
bo był niewinny i****i!
gość
11 lat temu
przeciez on byl z*******y, mega przystojny i seksowny, ech.................... wieli talent.
bDZqAJrD
gość
11 lat temu
BYŁ DOBRYM CZŁOWIEKIEM , TYLE W TEMACIE...
tinnnkaa
11 lat temu
To już pół roku... :( Strasznie mi go szkoda... Dlaczego w swoim życiu nie spotkał nikogo, komu zależałoby na nim, a nie na szmalu... :(
Najnowsze komentarze (581)
pegi
10 lat temu
szkoda mi Michaela !! tęsknie z tobą Michael już niedługo będę z tobą nie mogę żyć!! i wcale nie muszę!! ale nie chcę żeby na drugi dzień pisało!! -17 LETNIĄ DZIEWCZYNA POPEŁNIŁA SAMOBUJSTWO !! ale ja już tak nie mogę --- Już niedługo Michael będziemy razem!!
gość
10 lat temu
On jest cudowny i ma cudowną Rodzinę w której zawsze miał wsparcie i miłość.... Ale musieli w Jego krótkim życiu znaleźć się ludzie, którzy zrobili Mu tyle krzywdy... Szkoda Go.... Taki dobry Człowiek.... Dobrze, że ma taką dobrą Rodzinę:Mamę, Dzieci, Rodzeństwo... Oni zawsze o Niego dbali i dawali Mu wsparcie. Nie mogę wyobrazić sobie Ich cierpienia po tak ogromnej stracie.... My tak bardzo tęsknimy-my fani, a co czują Oni...????... Nie mogę tego pojąć.
gość
10 lat temu
Strasznie mi na Nim zależy i baaaaaaardzo Go kocham.... Jak mogli Go tak krzywdzić... :(((((((((((((((((((((((( nie rozumiem tego... Spoczywaj W Pokoju, mój Kochany Michaelu... Życzę Ci lepszego miejsca. Bo na takie zasłużyłeś swoim pięknym życiem.
gość
10 lat temu
Szkoda kochanego Michaelka... Tyle się Biedactwo wycierpiało.... A wszystko przez głupich ludzi, którzy Go skrzywdzili.. Żeby nie oni może nasz Król żyłby do dziś.... I jeszcze teraz muszą Mu dokuczać :((((( Kocham Cię, Michael... Nigdy Cię nie zapomnę, bo jesteś dla mnie NAJWAŻNIEJSZY.
Fanka Michael...
11 lat temu
Jakiś p*****l groził Michaelowi! Dobrze, że go aresztowali! Ja bym tego nie przeżyła! Musiał Michael użerać się z wszystkimi, m.in. z rodziną, mediami... ON NIC PRAKTYCZNIE Z TEGO ŻYCIA NIE MIAŁ! Szkoda mi przystojnego męszczyzny... i seksownego!
marjol
11 lat temu
To chyba teraz oddaje to jak musiał być zatroskany o swoje dzieci. Chyba dzisiaj już nikogo nie dziwi,że krył je przed światem. Pudlu - dużymi zgłoskami powinieneś to teraz napisać. On nie był świrem, tylko prawdziwym troskliwym, kochającym ojcem !!!!
gość
11 lat temu
Michael jak ludzie cię zniszczyli tymi wszystkimi plotkami na twój temat. Miałeś dobre serce pomagałeś potrzebującym. Nigdy o tobie nie zapomnę. KOCHAM CIĘ tak bardzo, że jak bym mogła to bym oddała za ciebie swoje życie.
gość
11 lat temu
Ja wierze ,że michael żyje, bo wielki artysta nigdy nie umiera.
bDZqAJrv
marjol
11 lat temu
, że to były oszczerstwa !!!!!
marjol
11 lat temu
Dobrze ,że to upubliczniaja. Powinni wszyscy to przeczytać. Szczególnie te niedowiarki, co opluwają Michaela za molestowanie. Teraz maja DOWÓD !!!!!
gość
11 lat temu
no jasne że MICHAEL JEST niewinny to jego skrzywdzono
gość
11 lat temu
dokładnie! z ust mi to wyjełaś! ;] sa dze ze przy takim sledztwie dowiemy sie wiele ciekawych rzeczy Ja zaesze wiedziałam ze Michael jest niewinny bo wiem ze nigdy ale to nigdy nie skrzywdził by ŻADNEGO dziecka!! Michael forever :***:* :'''-(
gość
11 lat temu
a mi żal ciebie i twojej d**y za przeprszeniem ;/;/
gośćlisa
11 lat temu
Michael był niewinny ale ludzie Pijawki którzy Go otaczali ciągneli od Niego ile wlezie kasy.Udawali przyjaciół a chodziło im tylko o pieniądze.Za swoją łatwowierność i dobre serce przypłacił życiem,ale tak to jest że zawsze człowiek natrafi na jakąś wszę.Michael dla Nas będziesz wiecznie żywym.
...
Następna strona
bDZqAJrX