Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda i (OPALONY) Nergal w Łodzi!

791
Podziel się

"Pan Ciemności" wydaje się przyjaźniejszy...

Doda i (OPALONY) Nergal w Łodzi!
bDZTOggl

Po kilkunastu dniach przerwy Nergal znowu pojawił się publicznie. Tym razem dopingował Dodę podczas jej prób do dzisiejszego występu na koncercie sylwestrowym w Łodzi. Te zdjęcia to dowód na to, że trochę słońca nikomu nie zaszkodzi. Nawet "Panu Ciemności". Nie ma to jak spędzić święta w ciepłych krajach.

Tak na marginesie, czy Nergal potrafi zrobić tylko jedną minę?

bDZTOggn
bDZTOggt
bDZTOggO
KOMENTARZE
(791)
gość
11 lat temu
fajna z nich para:) powodzenia w życiu czarno-różowym!
gość
11 lat temu
ale piękni
gość
11 lat temu
s****a do domu!!!!!!!!!!!!!!1
bDZTOggP
gość
11 lat temu
Człowieku, nie opwiadaj bredni, ze on jest popularny za granicą. Za granica to nikt o nim nie słyszał, poza grupką satanistów, czyli gówniarzy i zdziecinniałych facetów, którzy brak jakichkolwiek umiejętnosci muzycznych zastepują maskaradą, łomotem i ekstrawagancjami. Popularnosci to on szuka w Polsce, bo tylko tu ma na nia szanzse i to nie dzięki muzyce, bo on nie jest muzykiem, ale dzięki Dodzie. W tym zwiazku, czy pseudo zwiazku, to Doda ma kasę, a on ma jakieś nędzne grosze. A Doda znów, na warunki światowe do zamoznych nie zależy. Gyby ten p****t był popularny, choc odrobine, to jeździłby rolls-roycem, ewentualnie aston-martinem a wakacje spędzałby na prywatnej wyspie, albo w luksusowej posiadłości w tzw. ciepłych krajach. Ale ten poziom zamożnosci mu nie grozi, Dodzie zreszta też nie. To, ze jakieś pisemko na Zachodzie o nim napisało, to nie ma kompletnbie znaczenia; trych oisemek nikt nie czyta a popularność to ilośc sprzedanych płyt, a nie ilośc artykułow w gazecie o nakładzie 1000 egzemplarzy wydawanej przez hoobystów, czyli mocno wyrośnietych młodzieńców oderwanych od rzeczywistości. Ostatnio jakiś polski zespól został w USA (Kapela ze wsi Warszawa, czy coś takiego) uzbany za najlepeszy w jakiejś kategorii, i co tego? nic, kompletnie nic. Nikt o tym zespole nie słyszał, tak jak o Behemoth, i nikt dalej nie będzie kupowal ich płyt. A jeszcze jedno, sprawa z Nowakiem wróciła do I instancji; tej sprawy ten krasnoludek tez nie wygra.
gość
11 lat temu
czlowieku jak sie nie brzydzisz lizac d****o w ktotym bylo wiecej czlonkow niz ameryka ma dolarow
Najnowsze komentarze (791)
kinga marcini...
11 lat temu
piękne zdięcie tak romantyczne
gość
11 lat temu
ej on nie jest taki brzydki.
gość
11 lat temu
znowu pier.dolnięta doda
gość
11 lat temu
ależ z niego piztha! tia kurteczka ala ramoneska z futerkiem i skórkowe majtasy
gość ...
11 lat temu
moje kondolencje dla waszego małego szkraba współczuje mu lub jej takich rodziców ;P Świryyyyyyyyy
gość
11 lat temu
W NOCY WE DNIE I NAD RANEM!!!! KAZDY POLAK DODY FANEM!!! NOCĄ,WE DNIE I WIECZOREM!!!! DODA KAŻDEJ POLKI WZOREM!!!! DNIAMI,MIESIACAMI I LATAMI!!!! KRÓLOWA DODA RZĄDZI POLAKAMI!!!
gość
11 lat temu
niestety, nie zamieniłabym Radka na Nergala- nigdy w życiu!!!!!!!!
gość
11 lat temu
szatan!!
bDZTOggH
gość
11 lat temu
Buraki to są Ci, którzy widzą tylko człowieka pomalowanego na scenie a nie potrafią docenić człowieka w jego naturze. Wstydźcie się sami za siebie...BURAKI. A tym dwojgu to powodzenia Życzę :P
gość
11 lat temu
Muszę przyznać ,że Nergal jest całkiem całkiem :D
gość
11 lat temu
Piękny ten Adaś :)
gość
11 lat temu
Jej potrzebny jest chirurg bo ma coś nie w porządku z jamą ustną bo albo język na wierzchu albo pysk otwarty szeroko ( nie do jedzenia ani mówienia)
gość
11 lat temu
Przystojny ten Dody facet!
gość
11 lat temu
jezu on jest z*******y
...
Następna strona
bDZTOghj