Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wezmą ślub... W KOŚCIELE?!

613
Podziel się

Przetrwaliby nauki przedmałżeńskie?

Wezmą ślub... W KOŚCIELE?!
bDfQYNzF

Wiele wskazuje na to, że Dodę dopadła znana wielu pannom młodym gorączka przedślubna. Zazdrościmy, to jeden z piękniejszych okresów w życiu. Zaczęła pokazywać się publicznie z pierścionkiem zaręczynowym, wybrała z Nergalem obrączki i planuje zakup wymarzonej sukni.

I tu pojawia się problem. Bo bez wzgledu na wysiłki organizatorów ślubów i wesel specjalizujących się w wystawnych cywilnych uroczystościach, trudno przebić wzniosłą atmosferę ślubu kościelnego. Formalnie nic nie stoi na przeszkodzie by Doda i Adaś Darski pobrali się w kościele. Nergal jest kawalerem, a Doda ma wprawdzie za sobą jedno małżeństwo, ale tylko cywilne. Doda podobno właśnie o tym marzy.

Niestety, Nergal podarł publicznie Biblię i jest w pewnym sensie... satanistą. Oboje dołożyli zresztą wysiłków, by narazić się Kościołowi. Adaś nigdy nie był ulubieńcem środowisk katolickich, które zarzucają mu bluźnierstwo i satanistyczne inklinacje. A Dodzie nie zapomnieli na pewno niefortunnej wypowiedzi o "przejaranych" apostołach. Czasami zastanawiam się, czy zrobiłbym to, gdybym wiedział, że ludziom aż tak brakuje dystansu i wyobraźni - powiedział niedawno Nergal o incydencie z darciem Biblii. Moja działalność artystyczna nie jest naszpikowana nienawiścią do ludzi i świata. To prowokacja, element sztuki, która uprawiamy.

bDfQYNzH

Czy takie pojednawcze tłumaczenie wystarczy, okaże się zapewne już wkrótce. Biorąc pod uwagę tempo, jakie przyjęła Doda, wszystko wskazuje na to, że para nie będzie czekać z ceremonią.

Jak myślicie, przetrwaliby nauki przedmałżeńskie z księdzem?

bDfQYNAi
KOMENTARZE
(613)
gość
11 lat temu
masz rację to i****a i tyle... skonczył historie, zyje na tym Świecie uważa sie za w miarę rozgarniętego i nie ma pojęcia o Koranie i Torze? to czywiste ze Koranu nie podrze prędzej by się zesrał w gacie ze strachu i taki to on odważny...
gość
11 lat temu
D****a i dziwkarz.
gość
11 lat temu
dokładnie :) ale dodam jeszcze, że niecierpię takich ludzi - rzygają na KK , a jak przyjdzie ślub, chrzest, czy ... pogrzeb to biegną płacić księdzu - którego nienawidzą i nieszanują. O****A !!!!!
bDfQYNAj
gość
11 lat temu
ilu z Was nie chodzi do kościoła , nie przestrzega dekalogu, wierzy "po swojemu" a potem idzie do ślubu koscielnego i chrzci bachorki? Takich osób jest mnóstwo. Skoro inni mogą to on też . (Co nie zmienia faktu że jest to o****a zarówno ze strony wierzących jak i ze strony klechów , którzy za odpowiednia opłatą zrobią wszytko)
gość
11 lat temu
Jak chce prowokować, to niech podrze jakis symbol religijny szanowany i czczony przez Żydów, albo muzułmanów, to uwierzę, ze to było cos innego poza chęcią zwrócenia na siebie uwagi, po to by zarobić więcej kasy. Na muzyce, to ten b****n niewiele zarobi, bo produkcje Behemotha kupi grupka dzieciaków i na tym koniec. Ludzie słuchajacy muzyki tej amatorszczyzny nawet nie wezma za darmo. Metodą jest wywołanie skandalu lub sensacji. Skandal nie wyszedł, a sprawa w sądzie cywilnym wróciła do I instancji. Ten malutki człowieczek tej sprawy nie wygra, bo uchylajac wyrok sąd odwoławczy zasugerował zastosowanie art. 5 Kc. Związek z Dodą dał zastrzyk popularności, bo dzieki temu Adaś jest w centrum zainteresowania; przełoży sie to też na wzrost sprzedaży płyt Behemotha w Polsce (za granica ta spredaż stoi w miejscu na poziomie paru tysiecy płyt). Ludzie w Polsce to kupia po prostu tylko dlatego, ze głosno jest o Adasiu; słuchać tego łomotania na peno nie będą, ale z punktu widzenia komercyjnego, to juz nie ma większego znaczenia.
Najnowsze komentarze (613)
gość
11 lat temu
Miejmy nadzieje,że się nawróci...
Święta Inkwiz...
11 lat temu
Z punktu widzenia Prawa Kościelnego ich sprawa jest prosta - Obydwoje są EKSKOMUNIKOWANI czyli wyłączeni ze wspólnoty Kościoła, ktoś kto jest ekskomunikowany i jest poza Kościołem nie ma prawa do korzystania z Kościelnych Sakramentów.
gość
11 lat temu
po co komu ślub kościelny? to jest dobre dla wiejskich dziewczyn
gość
11 lat temu
Nergal jesteś żałosny!! Kiedyś Cie lubiłem,a teraz jesteś zwykły frajer i pozaer żal mi Cie...
gość
11 lat temu
chyba ze w pedalskim
gość
11 lat temu
adam wyglada na zauroczonego seksualnie dodą, życie to nie bajka, a juz na pewno dwóch mocnych osobowości, ktoś musiałby sie kosztem drugiego poswięcic, a tu nie widac że ktoś by chcial zrezygnować. Kto zatem będzie w tzw. domu? No chybaże tez zwiazek nie bedzie mial "domu"
gość
11 lat temu
Hmm... MOże ma dużo kasya doda to lubi ehh.. sama nie wiem__^ Jak ksiadz nie będzie chciał im dać slubu to moga go przkupić co nie ;) W każdym razie oni spia napewno na pienądzach a niektórzy co muszą zebrać bo taka doda na nich sobie spi w ma mszystko m d***e Nawet ma tak piosebnke Mam Wszystko W D...
gość
11 lat temu
Doda najpierw musi spuścic powietrze z cycków jak chce dziecko
bDfQYNAb
dulce x33
11 lat temu
nie cche zeby Dorota sie z nim żeniła ; [
gość
11 lat temu
w****t i tyle
gość
11 lat temu
faja
gość
11 lat temu
tylko po co
gość
11 lat temu
przepraszam panie Darski ale jezeli chodzi o podarcie Biblii to nie mam do tego dystansu a tym bardziej wyobrażni bo to sie w glowie nie miesci. A jezeli chodzi o ślub kościelny to nie powinien go brac człowiek ktory drze Biblię moim zdanie kosciol nie powinien sie na to zgodzić
gość
11 lat temu
Doda i Nergal powinni sie pobrac skoro sie kochaja kazdy ma prawo do szczescia w koncu raz czlowiekowi w zyciu kochac a i raz umierac zycze im szczescia
...
Następna strona
bDfQYNAD