Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: "Ojciec dziewczynki jest moim kolegą. Pomagam mu!"

2675
Podziel się

Poprosił Rabczewską o nagłośnienie sprawy... To się na pewno udało.

Doda: "Ojciec dziewczynki jest moim kolegą. Pomagam mu!"
bDRXalGZ

Wczoraj konflikt na linii Doda - Piotr Tymochowicz zyskał kolejnego aktora. Prezenter Radia Eska, DJ Pawelec, oświadczył niespodziewanie, że to on jest prawdziwym, biologicznym ojcem 2,5-letniej Nataszy, a spec od wizerunku - cytujemy - "więzi jego córkę". Pawelec stwierdził, że posiada wyniki testów genetycznych, które potwierdzają to w 99%.

Rabczewska w rozmowie z Super Expressem wyjaśnia, dlaczego postanowiła nagłośnić sprawę. Zdradza, że sam główny zainteresowany ją o to poprosił:

_**Ojciec tej dziewczynki jest moim kolegą i poprosił mnie o nagłośnienie sprawy i w tym momencie mu pomagam**_ - mówi Dorota w rozmowie z tabloidem. Ciesze się, że jest taka zadyma, bowiem zwróciłam uwagę na problem. Problem, który dotyczy wielu innych rodziców, którzy ze względu na kruczki nie mogą mieć praw do własnych dzieci i w związku z powyższym wiedzą, jak ciężko jest walczyć z kimś, kto ma lepszą sytuację materialną i wyżej jest postawiony po prostu zawodowo. W związku z powyższym, tylko tyle, mam nadzieję, że dziennikarze się teraz skupią na tym. Chciałabym, żeby przeprowadzili prywatne śledztwo, ponieważ wiem, że nie jest to krystaliczna postać, wszyscy o tym wiedzą, w związku z tym, za taką chciałby się uważać, ale tak nie jest.

bDRXalHb

Zasłanianie się teraz dzieckiem, tym samym, do którego jak się tylko urodziło chciał znieść prawa rodzicielskie, bo tak było, jest słabe moim zdaniem. Zresztą, wszyscy wiedzą, że pan Piotr Tymochowicz lubi manipulować prawdą, natomiast mnie nie zmanipuluje, ja nie jestem tego typu osobą, liczą się fakty. A fakty są takie, jakie są, dziecko nie jest jego. Bardzo się cieszę, że troszczy się o jego zdrowie psychiczne, bo to bardzo miłe, że troszczy się o cudze dziecko. Może mnie wyzywać od wszystkich szmat, dziwek, meliniar, spływa to po mnie jak po kaczce, świadczy to tylko o nim.

Doda odniosła się również do sytuacji na Balu Dziennikarzy, od której zaczęła się cała afera:

Pan Piotr Tymochowicz, z tego co zauważyłam, pragnie być celebrytą. Żeby osiągnąć ten obraża innych artystów, z tego co wiem, to również polityków i dziennikarzy, na przykład Lisa i tak dalej i tak dalej. Nie, to jest nie moja sprawa, ja wiem tylko o swoich, o artykułach na mój temat... Ja jestem charakterną osobą, ja po prostu z takimi ludźmi nie rozmawiam, nie witam się, nie chcę mieć nic wspólnego!

Pan Tymochowicz podszedł do mnie i powiedział: "No witam Dodo, chciałem się z tobą skontaktować, co było dawniej, to już nieprawda", a ja mu mówię: "Proszę stąd odjeść, ja nie chce pana znać!" Zrobił wielkie oczy, być może dlatego, że są jeszcze ludzie, którzy mają swój honor i nie wchodzą sobie w dupę na bankietach, a ja taką jestem postacią i w związku z tym to pewnie go rozjuszyło i dalej ta jego riposta niskich lotów o kozie i tak dalej... I gdybym miała cofnąć czas, zrobiłabym dokładnie to samo.

bDRXalHh

Co o tym wszystkim myślicie? Po czyjej jesteście stronie?

bDRXalHC
KOMENTARZE
(2675)
gość
11 lat temu
popieram dode
gość
11 lat temu
Zawsze byłam zdania że Doda to nie i*****a ale bardzo świadomie manipulująca swoim wizerunkiem inteligentna osoba - sposób w jaki udzieliła pomocy dobitnie o tym swiadczy!
gość
11 lat temu
Dziecko powinno znać swojego ojca- tego prawdziwego.
bDRXalHD
gość
11 lat temu
tym razem po stronie Dody ... Tymochowicz to dno!!!
gość
11 lat temu
doda oby tak dalej:) w gruncie rzeczy to dobra babeczka
Najnowsze komentarze (2675)
gość
11 lat temu
A jakiz to problem dodzia poruszyla??? Czyje to dziecko??? Przeciez tym samym wskazala je jako benkarta z nieprawego loza a jego matke przedstawila jako d****a ktora sypia z kolegami swoich facetow! Jesli wy cos takiego popieracie to ja sie nie dziwie ze ta Polska jest na takim intelektualnym poziomie! A swoja droga to niech Tymochowicz sie 10 razy zastanowi jak bedzie chcial komus wpiac szpile bo jak sie g***o rusza to pozniej SMIERDZI!!!
gość
11 lat temu
Doda nie umie sie wypowiadać, jest to wbrew wszelkim zasadom jezyka polskiego. Jak jakas meliniara z laweczki pod blokiem:/ Za to w kazda wypowiedz wsadza to swoje "ja" ja" ja". wychawalanie siebie samej swiadczy o malym rozumku i kompleksach
gość
11 lat temu
DODA GÓRĄĄĄ :D
gość
11 lat temu
dody :P
gość
11 lat temu
dody
gość
11 lat temu
Doda doda doda a ja dode mam w samym środku duuuuuuuuu
gość
11 lat temu
po dodziuni:):)
Olii.xdd
11 lat temu
Yhh... Dobrze ze to robi . ;]
bDRXalHv
mi$ka
11 lat temu
dota wkońcu ma racje !!
gość
11 lat temu
odebrac dziecko i dac pawelco
gość
11 lat temu
doda brawo
gość
11 lat temu
doda ma racje odebrac dziecko puszczalskiej matce
gość
11 lat temu
brawo doda
gość
11 lat temu
szmacisko...z tej DODY!!
...
Następna strona
bDRXalHX