Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Pawelec chciał, żebym USUNĘŁA DZIECKO!" (SZOKUJĄCE WIDEO!)

2520
Podziel się

Żona Tymochowicza atakuje Dj-a Pawelca i Dodę! Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście... Co na to Doda?!

"Pawelec chciał, żebym USUNĘŁA DZIECKO!" (SZOKUJĄCE WIDEO!)
bDTZvLsl

Wojna między Doda i DJ-em Pawelcem a Piotrem Tymochowiczem weszła właśnie na zupełnie nowy pułap. Czegoś takiego w polskich mediach jeszcze nie było. Musimy przyznać, że po obejrzeniu tego wideo trudno zrozumieć, jak Doda mogła atakować publicznie kogoś w imieniu tego człowieka. Czy znała całą prawdę o Pawelcu?

Marzena Popowska wyznaje między innymi, że Pawelec namawiał ją do "usunięcia dziecka", spłodził w tym samym czasie dziecko innej kobiecie (i nie chciał go uznać!), fałszował dokumenty, szantażował ją, wysyłał obelżywe SMS-y...

Wczoraj w programie Teraz My Dorota ogłosiła beztrosko, że powiedziała po prostu prawdę o dziecku Tymochowicza. Ale czy znała całą prawdę...?

bDTZvLsn

Żona Piotra Tymochowicza, prywatna osoba, twierdzi (i trzeba przyznać, że słusznie), że została zmuszona przez Dodę do mówienia publicznie o swoich najintymniejszych sprawach. I mówi naprawdę poruszające rzeczy. Nikt chyba nie chciałby musieć wyjaśniać takich brudów ze swojego życia przed całą Polską. Ta kobieta musi naprawdę przeżywać dramat.

Tymochowicz i Popowska zamieścili to wideo w sieci z dopiskiem, że "tego nie chcieli w żadnych mediach". Błąd. Pudelek bardzo chętnie daje Wam to do oceny. Pamiętajcie - to my zamieściliśmy to jako pierwsi.

bDTZvLst

Oto najmocniejsze fragmenty, ale naprawdę warto wysłuchać całości:

Mam żal do Pawelca, że wraz z Dodą na Balu Dziennikarzy za pośrednictwem kamer wylali pomyje na mnie i na moją rodzinę. Co się później okazało, było dużo wcześniej zaplanowane. Dla mnie prawdziwym ojcem Nataszy jest Piotr Tymochowicz. To on był z nami przez dziewięć miesięcy ciąży. To on się nami opiekował po porodzie.

Jestem zmuszona mówić także o rzeczach dla mnie bardzo przykrych. Dla mnie jako kobiety. O rzeczach intymnych, o których nigdy nikomu nie chciałabym mówić, a zostałam zmuszona przez tych dwoje ludzi. Pawła Pawelca poznałam w bardzo trudnym dla siebie okresie. Zafascynował mnie. Uwodził mnie. Komplementował. Była bardzo miło do momentu, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wtedy powiedział, że mam jedno wyjście - muszę to dziecko usunąć.

Bardzo bał się tego, że jestem w ciąży z nim. I na dowód tego sfałszował dokument w klinice w Berlinie, który mówi o tym, że miałam robione zapłodnienie in vitro z Piotrem Tymochowiczem. Jednocześnie dowiedziałam się też, że inna kobieta jest z tym samym człowiekiem w ciąży. To dziecko urodziło się 3 tygodnie przed Nataszą. Nie chciał tego dziecka uznać. Dopiero kiedy matka tego dziecka wystąpiła do sądu o uznanie ojcostwa, był zmuszony sądownie do uznania. To tyle o miłości Pawelca do mnie i do jego dzieci.

bDTZvLsu

(Co ciekawe - Marzena Popowska informuje w tym wideo, że Rafał Rabczewski nie jest rodzonym bratem Dody, ale został adoptowany...)

Ciekawe, co powie teraz w obronie swojego "przyjaciela" Doda... Czy przemyślała to dobrze, zaczynając ten temat publicznie? Czy naprawdę wiedziała, kogo broni?

bDTZvLsv
bDTZvLsO
KOMENTARZE
(2520)
gość
11 lat temu
łoho, teraz bedzie punkt kulminacyjny tej całej aferki i prania brudów :) Doda pewnie przeprosi ale Piotruś będzie wojownikiem światła i prawdy wiec doprowadzi sprawę do sądu. hihi. :)
gość
11 lat temu
ciekawe co na to pawelec
gość
11 lat temu
ONA CZYTA TEKST Z KARTKI.ALE ŻAL
bDTZvLsP
dawid dęga
11 lat temu
ta baba czyta z kartki piotr jej ulozyl wypowiedz kreator wizerunku wkoncu
gość
11 lat temu
Wybaczcie, ale o czym może mówić kobieta, która zdradza swojego męża. Najbardziej szkoda mi tego dziecka. Płaci za głupotę swojej matki i całej reszty. Trzeba myśleć głową, a nie ..., w końcu to odróżnia nas od zwierząt. Choć w niektórych przypadkach (patrz ten powyżej) zwierzęta są bardziej ludzkie.
Najnowsze komentarze (2520)
cheap roger v...
2 lata temu
"Pawelec chciał, żebym USUNĘŁA DZIECKO!" (SZOKUJĄCE WIDEO!) - PUDELEK cheap roger vivier shoes
cheap roger v...
5 lata temu
"Pawelec chciał, żebym USUNĘŁA DZIECKO!" (SZOKUJĄCE WIDEO!) - PUDELEK cheap roger vivier shoes
roger vivier ...
5 lata temu
"pawelec chciał, żebym usunęła dziecko!" (szokujące wideo!) - pudelek roger vivier online
tiffany and c...
6 lat temu
The embassy has asked Chinese residents to abide by laws and regulations and seek job opportunities through legal means. tiffany and co outlet
ray ban clubm...
6 lat temu
General Motors said in a statement: "We can confirm Zhongrong is a supplier to GM's global supplier Dicastal." Kunshan is a center for Taiwan-funded businesses, with factories supplying vast automotive manufacturing industry. ray ban clubmaster
doudoune Cana...
6 lat temu
Lol seems humorous i dnt tink diz ipad device is supposed to get humans Not any outer units solely applications nevertheless blog mean More money to enjoy, which means this will be the most detrimental thing. . -= GDI Blog's last weblog... Discover Fine Injury Rates as well as Protect Your company =-. doudoune Canada Goose pas cher
moncler sito ...
6 lat temu
News of Hurd's departure stunned the technology world. HP is the world's largest technology company by revenue, and it is a major player in personal computers, servers, services and printers. moncler sito ufficiale
borse louis v...
6 lat temu
I honestly believe that after four years, America is safer from that kind of attack that we experienced on 9/11, Panetta said. borse louis vuitton outlet
bDTZvLsH
diablo 3 gold
6 lat temu
Encounter Kai Huang, Company president and as well, chief executive officer coming from all RedOctane, A video application owner nowadays used merely through the process of Activision. Huang with his fantastic buddie, Charles, Are considered the mind underneath the incredibly well-liked the cymbals persona xbox table exercises. The revolutionary with the set, Tuba idol nation concerts, Traffic great retailers march. diablo 3 gold
gość
8 lat temu
trzeba być naprawdę głąbem żeby nie zauważyć, że ta kobieta wykuła to na pamięć. żałosne...
MyCha :**
10 lat temu
wstyd wstyd przecież tak kobieta rozsądnie mówi . Pawelec to g**j .
POPOWICZ
10 lat temu
ty K U R W O
gość
10 lat temu
jak problem to winien Pawelec-sam do tego nie był- H.Pawelec
gość
11 lat temu
Nie wiem czy chciałabym,aby moje brudy /jakkolwiek one są/prano publicznie.
...
Następna strona
bDTZvLtj