Trwa ładowanie...
Przejdź na

John Travolta adoptuje sierotę z Haiti?!

79
Podziel się

Lepiej już nawet u scjentologów niż tam...

John Travolta adoptuje sierotę z Haiti?!
bDIoyaOJ

Już niejednokrotnie amerykańskie media pisały, że John Travolta nie może się pogodzić ze śmiercią swojego autystycznego syna, Jetta. Według ostatnich doniesień, aktor doszedł do wniosku, że jedynie kolejne dziecko będzie w stanie zapełnić pustkę po 16-latku.

Kilka tygodni temu Travola wraz kilkuosobową ekipą scjentolgów poleciał na Haiti, by przetransportować tam potrzebne leki i artykuły pierwszej potrzeby. Razem z żoną odwiedził placówki, w których przebywają osierocone po tragicznym trzęsieniu ziemi maluchy.

Źródła twierdzą, że aktor już poinformował swoją służbę, że wkrótce zaopiekuje się sierotą z Haiti. Ponoć papiery adopcyjne zostały już złożone.

bDIoyaOL

W rozmowie z reporterami Associated Press Travolta opowiedział o 7-latku, którego poznał zaraz po wylądowaniu na Haiti:

Chciał jedynie obejrzeć nasz samolot. Postanowiliśmy go trochę rozerwać, by zapomniał o tym koszmarze. Oprowadziliśmy go po maszynie, pozwoliliśmy mu usiąść za sterami. Poczęstowaliśmy go słodyczami. Serce pęka, gdy się pomyśli, że chłopiec nie ma już nikogo.

Nie przypuszczaliśmy, że to kiedyś napiszemy, ale zapewne adoptowanemu malcowi będzie lepiej w sekcie...

bDIoyaOR
bDIoyaPm
KOMENTARZE
(79)
gość
11 lat temu
wiecie co Pudelku? to już jest podłe. moglibyście darować sobie te głupie uwagi. jak można oceniać człowieka po tym, że należy do kościoła scjentologicznego? to jego wybór, a że stało się tak jak się stało, to już inna kwestia. może być przecież dobrym człowiekiem bez względu czy jest katolikiem, buddystą, ateistą czy też nawet będąc członkiem kościoła scjentologicznego. generalnie, nie nam to oceniać...
gość
11 lat temu
LOS ANGELES czyta PUDELKA!!
gość
11 lat temu
u trawoltów bedzie miał super
bDIoyaPn
Dorota :)
11 lat temu
ladna coreczke maja :)
dominiczka000
11 lat temu
syn podobny do ojca
gość
11 lat temu
J***c CZARNE ŚCIERWA
nika10
11 lat temu
ssskoda
Marilyn
11 lat temu
Travolta, szacunek za Pulp Fiction. Zakochałam się w tobie...
gość
11 lat temu
Nie nazywajcie wszystkiego sektą, do cholery !
jaa xD
11 lat temu
a po za tym Brangelina sie nie rozestaja !! :P
jaa xD
11 lat temu
ja tam nic nie mowie ale w "grease" Travolta zagral zaje*****e !! :D niech je zaadoptuje w sumie nie bd mu tak smutno po synie =)
L U Ś K A
11 lat temu
no raczej nie każdy adoptował by następne a tak pozatym on nie maja sie rozstać????
L U Ś K A
11 lat temu
pfff... czyżby..??!!
bDIoyaPf
choody
11 lat temu
bardzo lubie travolte jako aktora, nie wnikam w co wierzy, czy nalezy dosekty, czy jest ksiedzem, czy homo czy hetero, nie interesuje mnie jego zycie, ale bardzo mi jest go zal, nie ma drugiego takiego bolu jak strata dziecka, zaden rodzic nie pwinien zyc dluzej swoje dziecko, szacunek dla travolty ze chce pomoc sierocie, on nie ma nikogo ani rodziny ani bliskich, a travolta nie ma syna, moga sobie pomoc nawzajem, a pomyslcie w jakim dobrobycie bedzie zylo to dziecko, nic mu nie bedzie brakowalo, szkola, studia, praca, perspektywy, dziekco bedzie mialo zupelnie inne zycie, nie ma nic bedzie mialo wszystko w tym kochajaca rodzine, to tyle w temacie, peace
...
Następna strona
bDIoyaPH