Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wytatuowała sobie SWASTYKĘ nad WAGINĄ!

603
Podziel się

Szokujące! Kochanka męża Sandry Bullock przynajmniej raz w roku czyta "Mein Kampf"...

Wytatuowała sobie SWASTYKĘ nad WAGINĄ!
bDJYRcPp

Wytatuowana kochanka Jesse Jamesa robi zawrotną karierę. Najwięcej rozgłosu przynosi jej nie romans z mężem Sandry Bullock, ale kontrowersyjne tatuaże. Michelle McGee jest rasistką i najprawdopodobniej należy do organizacji White Power. Ma nawet na nadgarstkach wytatuowane litery W oraz P. Zdaniem kochanki Jamesa, tatuaż ten ma zupełnie inne znaczenie. Skrót odnosi się do słów Wet Pussy, czyli Wilgotna C**ka.

W udzielanych masowo wywiadach McGee zaprzeczyła wszelkim doniesieniom o jej nazistowskich sympatiach. Trudno uwierzyć w te zapewnienia, tym bardziej, że modelka ma ponoć tuż nad waginą wytatuowanego żelaznego orła i swastykę.

Znam ją dobrze i wiem, że nad waginą ma wytatuowanego żelaznego orła, który w swoich szponach trzyma swastykę – donosi informator jednego z zachodnich tabloidów. Tatuaż zrobiła sobie rok temu i wiem, że planuje zrobić sobie kolejne nazistowskie symbole. Oczywiście w miejscach, których nie widać spod bikini.

bDJYRcPr

Ostatecznym dowodem na poglądy McGee są jej wpisy na Facebooku. W jednym z nich modelka napisała, że jej ulubioną książką jest Mein Kampf, którą czyta przynajmniej raz w roku.

Naprawdę żal nam Sandry Bullock, że jej mąż zdradził ją z kimś takim…

bDJYRcPS
KOMENTARZE
(603)
fitflops
6 lat temu
fitflop fitflops
gość
6 lat temu
I po co w ogóle poświęcac jakiś g***i temat na jakimś głupim portalu o głupiej strasznie brzydkiej kupie z tatuażami. Niech sobie robi co chce, a wy przestancie sie tym tak podniecac zalozsni redaktorzy.
http://www.re...
8 lat temu
So, who should I follow? sunglass admirers on the subject of Bebo Oakley Sunglasses Outlet
bDJYRcPT
http://www.fi...
8 lat temu
Do you remember When You Could get a shoes f-r-e-e, And Decided not to? fitflops Sale
http://www.ug...
8 lat temu
With regard to affluence this companions acknowledge us; on trouble small children this companions. [url= pas cher[/url] ugg pas cher
http://www.fr...
8 lat temu
Even though one doesn‘T thank you job want them to,doesn‘T imply many people don‘T thank you with they are. [url= pas cher[/url] tn pas cher
gość
11 lat temu
k******a na stanowiska:PPP a od sandry spierd... bo paskudo nie masz podlotu!!!
gość
11 lat temu
PIĘKNE NIEBIESKIE OCZY!!! KTO SIĘ NIE DZIARA TEN FUJARA!!
gość
11 lat temu
TATUAŻE!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ona jest przepiękna kobietą ze spaczonym ciałem i umyslem
Jimmy_SS
11 lat temu
DLA MNIE BOMBA !!!
gość
11 lat temu
fajne dziary:)
Killashandra
11 lat temu
czy ktos z Was czytal Mein Kampf? to bzdet! juz sam poczatek kupy sie nie trzyma! Jaki autor taka ksiazka..i taka czytelniczka... intelektualny poziom taboretu
bDJYRcPL
gośćinka
11 lat temu
tania prostytutka żal
...
Następna strona
bDJYRcQn